2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Úředníci v oblasti daní Vrchní referent/rada Oddělení kontrolního III. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17100 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01. Volných pracovních míst: 1. Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Bude-li na základě výsledku výběrového řízení na volné služební místo zařazená osoba, která dosud úspěšně nevykonala úřednickou zkoušku, přijme se tato osoba do služebního poměru na dobu určitou, a to s trváním 12 měsíců. Má-li být na základě výsledku výběrového řízení na volné služební místo zařazena osoba, která není státním zaměstnancem, nebo osoba, která dosud úspěšně nevykonala úřednickou zkoušku, stanoví se jí zkušební doba v délce 6 měsíců. Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 1. 10. 2017. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 10. platové třídy... Pracoviště: Finanční úřad pro hl. m. Prahu, Územní pracovište pro Prahu 8, Trojská, č. 56, Praha, okres Hlavní město Praha, 182 00 Praha 82. Informace: LucieRyšlavá. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-08-11T12:15:53.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: Vrchní referent/rada Oddělení kontrolního III
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 8
Mzdové rozpětí od: 17100
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Bude-li na základě výsledku výběrového řízení na volné služební místo zařazená osoba, která dosud úspěšně nevykonala úřednickou zkoušku, přijme se tato osoba do služ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
Ulice: Trojská
Obec: Praha
: Kobylisy
Kontaktní osoba: LucieRyšlavá
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.