2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

Úředníci ve výrobě Plánovač/ka výroby. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-01. Volných pracovních míst: 1. PLÁNOVAČ/KA VÝROBY POŽADAVKY: VŠ vzdělání (technické, ekonomické, logistika). Znalost angličtiny na vysoké úrovni. Analytické schopnosti, obliba práce s výpočty/kalkulacemi. Velmi dobré komunikační schopnosti, flexibilita. Schopnost stanovovat priority, řešit více úkolů najednou, odolnost vůči stresu CHARAKTERISTIKA POZICE: Kvalifikovaná pozice technicky-manažerského zaměření, se zaměřením na optimalizaci kapacit a zvýšení výkonu výroby a provozů v organizaci, řízení zákaznických požadavků, řízení projektů a výroby, koordinace výrobních kapacit a sestavování plánu výroby, komunikace a jednání se zákazníky, komunikace a úzká spolupráce s kooperujícími odděleními, napomáhá při indentifikaci a řešení reklamací, analýza efektivity výroby a provozu, řízení zásob hotových výrobků, hodnocení výrobních a finančních plánů výroby, účast na vývoji nových produktů, kontrola dodržování norem a předpisů NABÍZÍME: Práci v úspěšné mezinárodní společnosti. Program individuálního zapracování. Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Širokou škálu benefitů vč. bonusového programu. Atraktivní mzdové ohodnocení PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 571 681 424, e-mailem: radek.pavelka@cabotcorp.com . Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: CS CABOT, spol. s r.o., Masarykova, č. 753, Valašské Meziříčí, okres Vsetín, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: RadekPavelka, +420 571 681 424, radek.pavelka@cabotcorp.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín, poslední změna: 2017-06-22T00:47:53.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: Plánovač/ka výroby
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce ve Vsetíně
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín
Mzdové rozpětí od: 27000
Pracovní poměr od: 1.7.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: PLÁNOVAČ/KA VÝROBY POŽADAVKY: VŠ vzdělání (technické, ekonomické, logistika). Znalost angličtiny na vysoké úrovni. Analytické schopnosti, obliba práce s výpočty/kalkulacemi. Velmi dobré komunikační schopnosti, flexibilita. Schopnost stanovovat priority...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: CS CABOT, spol. s r.o.
Ulice: Masarykova
Obec: Valašské Meziříčí
: Krásno nad Bečvou
Kontaktní osoba: RadekPavelka
Kontaktní telefon: +420 571 681 424
Kontaktní email: radek.pavelka@cabotcorp.com
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.