2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Úředníci v oblasti daní vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním IV, Odbor kontrolní. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20600 Kč. Pracovní poměr od 2017-08-01. Volných pracovních míst: 1. Služba zahrnuje zejména: - provádění postupů při správě daní daňového řádu, a to místního šetření, daňové kontroly, postupu k odstranění pochybností apod., - provádění vyhledávací činnosti podle daňového řádu, - vyřizování žádostí, zpracování stanovisek a rozhodnutí. - preference: ekonomické či právní vzdělání s orientací v daňových a účetních předpisech, včetně daňového řádu. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 19. července 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Královéhradecký kraj, Horova 17, 500 02 Hradec Králové nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna2700@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID datové schránky služebního úřadu: fj8ny4i. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním IV, Sekce ÚP v Trutnově Finančního úřadu pro Královéhradecký kraj, SM: 270284“... Pracoviště: , Trutnov, okres Trutnov, . Nabízené výhody: pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, stravenky, 25 dní dovolené celkem. Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-19T17:35:09.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním IV, Odbor kontrolní
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Mzdové rozpětí od: 20600
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.8.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Služba zahrnuje zejména: - provádění postupů při správě daní daňového řádu, a to místního šetření, daňové kontroly, postupu k odstranění pochybností apod., - provádění vyhledávací činnosti podle daňového řádu, - vyřizování žádostí, zpracování stanovis...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Obec: Trutnov
Kraj: Královehradecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.