2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

Úředníci jinde neuvedení Referent regionálního rozvoje a územního plánování - zařazen v Odboru regionálního rozvoje a územního plánování, MěÚ Kutná Hora. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 Kč, max. 25740 Kč. Pracovní poměr od 2017-08-01. Volných pracovních míst: 1. Popis pracovní činnosti: administrativní činnosti při zajišťování úkolů odboru, kompletní agenda vedení a archivace korespondence odboru prostřednictvím spisové a archivační služby, vedení agendy Fondu rozvoje bydlení s kompletním vyřízením a administrací půjček a příspěvků tohoto fondu, spolupráce při pořizování územně analytických podkladů správního území ORP Kutná Hora. Požadujeme: schopnost samostatného jednání, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační a organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, internet, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost. Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení, které současně přikládám. Přihlášku s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči doručí na adresu: Městský úřad Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora do 10.7.2017 včetně poštou nebo osobně v obálce na podatelnu Městského úřadu Kutná Hora. Obálku označí: "Neotvírat Výběrové řízení na pracovní pozici referent regionálního rozvoje a územního plánování - doba určitá". Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění... Pracoviště: Město Kutná Hora, Havlíčkovo náměstí, č. 552, Kutná Hora, okres Kutná Hora, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: JanBárta, +420 327 710 218, barta@mu.kutnahora.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora, poslední změna: 2017-06-20T00:47:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: Referent regionálního rozvoje a územního plánování - zařazen v O
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Kutné Hoře
Kraj: Středočeský
Okres: Kutná Hora
Mzdové rozpětí od: 17100
Mzdové rozpětí do: 25740
Pracovní poměr od: 1.8.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Popis pracovní činnosti: administrativní činnosti při zajišťování úkolů odboru, kompletní agenda vedení a archivace korespondence odboru prostřednictvím spisové a archivační služby, vedení agendy Fondu rozvoje bydlení s kompletním vyřízením a administr...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Kutná Hora
Ulice: Havlíčkovo náměstí
Obec: Kutná Hora
: Kutná Hora-Vnitřní Město
Kontaktní osoba: JanBárta
Kontaktní telefon: +420 327 710 218
Kontaktní email: barta@mu.kutnahora.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.