2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy REFERENT ODDĚLENÍ SPRÁVY A OPTIMALIZACE PROCESŮ, VHDONÉ I PRO ABSOLVENTY. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20450 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. MÍSTO VÝKONU : VE SMEČKÁCH 33, 110 00 - PRAHA 1 / KONTAKT : Mgr. Aneta Heverlová - PRVOTNÍ KONTKT E-MAILEM - kariera@szif.cz VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY Požadujeme - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na ekonomiku nebo zemědělství - orientace v národní a evropské legislativě s ohledem na činnost SZIF a fungování Společné zemědělské politiky EU - výborné analytické schopnosti - dobrá znalost práce na PC - spolehlivost, pečlivost, samostatnost - vysoké pracovní nasazení a komunikační dovednosti - zkušenosti s procesním modelováním výhodou Popis práce Referent: - podílí se na realizaci procesního modelu SZIF ve smyslu modelování jednotlivých procesních oblastí za použití typových postupů, formální a logické kontroly modelů i jejich vazeb na ostatní modely s využitím speciálního SW nástroje - zajišťuje správu jednotlivých verzí modelu a aktualizaci stávajících procesních modelů v souladu s platnou metodikou - zpracovává podklady pro řešení optimalizace procesů v rámci procesního modelu SZIF Nabízíme - systemizovanou platovou třídu 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů - pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den - pružnou pracovní dobu - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů). Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Státní zemědělský intervenční fond, Ve Smečkách, č. 801, Praha, okres Hlavní město Praha, 110 00 Praha 1. Informace: AnetaHeverlová, kariera@szif.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2016-11-10T00:55:24.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: REFERENT ODDĚLENÍ SPRÁVY A OPTIMALIZACE PROCESŮ, VHDONÉ I PRO AB
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 1
Mzdové rozpětí od: 20450
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: MÍSTO VÝKONU : VE SMEČKÁCH 33, 110 00 - PRAHA 1 / KONTAKT : Mgr. Aneta Heverlová - PRVOTNÍ KONTKT E-MAILEM - kariera@szif.cz VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY Požadujeme - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na ekonomiku nebo z...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Státní zemědělský intervenční fond
Ulice: Ve Smečkách
Obec: Praha
: Nové Město
Kontaktní osoba: AnetaHeverlová
Kontaktní email: kariera@szif.cz
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.