2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

Specialisté v oblasti personálního řízení Administrátor HR dat - AJ+ NJ. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč, max. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce: Praha kontakt: Nedzelská Lenka, e-mail: lenka.nedzelska@sap.com Administrátor HR dat je zodpovědný za udržování aktuálních dat našich zaměstnanců v Německu v našem systému. Tento pracovník je kontaktní bod pro manžery, HR Business Partnery a zaměstnance naší společnosti. Pozice je na dobu určitou jako zástup za mateřskou s možností prodloužení. Místo výkonu práce je Praha, nicméně po zaškolení (zhruba 1 měsíc) možnost plně pracovat z domova s občasným dojížděním do Prahy (ca. jednou za čtrnáct dní). Náplň práce: Správa dat zaměstnanců vztahujících se k: absencím, změnám v osobních datech a smlouvách, platbám dovolené, ukončení pracovního poměru, skenování všech dokumentů vztahujících se k personální administrative, reportování a přípravě potvrzení a dodatků Blizká spolupráce s ostatními HR odděleními v SAP Poskytování rad a konzultací manažerům, recruiterům i dalším zákazníkům Požadujeme: Pokročilé komunikační schopnosti Angličtina na pokročilé úrovni Němčina na pokročilé úrovni Schopnost nakládat s důvernými informacemi Smysl pro detail Důraz na kvalitu a analyticke myšlení MS Office (Excel, Word, Outlook) Znalost SAP HR systému výhodou Smysl pro detail Důraz na kvalitu a analyticke myšlení MS Office (Excel, Word, Outlook) Znalost SAP HR systému výhodou Nabízíme: Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu Možnost profesního růstu Možnosti navazujícího vzdělávání Příjemné pracovní podmínky Práce v mezinárodním prostředí Denní využití SAP software Spolupráce na interních projektech. Vhodné pro cizince. Pracoviště: SAP Services s.r.o. -001, , okres , . Informace: LenkaNedzelská, lenka.nedzelska@sap.com , Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00 Praha 58. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5, poslední změna: 2016-12-07T00:55:39.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: Administrátor HR dat - AJ+NJ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce Praha-západ
Mzdové rozpětí od: 25000
Mzdové rozpětí do: 30000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce: Praha kontakt: Nedzelská Lenka, e-mail: lenka.nedzelska@sap.com Administrátor HR dat je zodpovědný za udržování aktuálních dat našich zaměstnanců v Německu v našem systému. Tento pracovník je kontaktní bod pro manžery, HR Business P...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: SAP Services s.r.o.
Kontaktní osoba: LenkaNedzelská
Kontaktní email: lenka.nedzelska@sap.com
Kontaktní adresa: Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00 Praha 58

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.