2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Customer Support Representative. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 Kč. Pracovní poměr od 2016-09-20. Volných pracovních míst: 1. Requirements/Požadavky: • Pragmatic approach to problem solving and problem analysis/Pragmatický přístup k řešení problémů a analýze problému • Ability to be a team player or handle issues individually/Schopnost pracovat samostatně i jako člen týmu • Quick information-grasp skills/Rychlá učenlivost • Attention to detail and ability to multi-task/Schopnost zvládat více úkolů najednou • Flexible attitude and ability to give solutions under pressure/Pružný přístup a schopnost poskytnout řešení pod tlakem. Vhodné pro absolventy SŠ, cizince. Pracoviště: IGreen Ecom and Consulting Services s.r.o., Krakovská, č. 1392, Praha, okres Hlavní město Praha, 110 00 Praha 1. Požadované dovednosti: , , . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Nabízené výhody: Occasional treats, surprises and other/Občerstvení a další, Monthly transportation subscription/Měsíční MHD jizdenky, Annual performance bonus/Roční bonus na základě výkonu. Informace: KláraSkalová, +420 778 047 156, office@igreenservices.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-01-05T14:23:52.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: Customer Support Representative
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 1
Mzdové rozpětí od: 21000
Nabízené výhody: Jízdní výhody, Naturální výhody, Zvláštní prémie
Pracovní poměr od: 20.9.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Requirements/Požadavky: • Pragmatic approach to problem solving and problem analysis/Pragmatický přístup k řešení problémů a analýze problému • Ability to be a team player or handle issues individually/Schopnost pracovat samostatně i jako člen týmu • Q...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: IGreen Ecom and Consulting Services s.r.o.
Ulice: Krakovská
Obec: Praha
: Nové Město
Kontaktní osoba: KláraSkalová
Kontaktní telefon: +420 778 047 156
Kontaktní email: office@igreenservices.com
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.