Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v okrese Praha - východ

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej 3 domů o ploše cca 1200 m2 a

Nabídka
25.5.2017
Prodej 3 domů o ploše cca 1200 m2 a
Praha - východ
15 950 000 Kč

RD JIRNY, 5+5, 220 m2, PENZION.Prodej rodinného

Nabídka
6.5.2017
RD JIRNY, 5+5, 220 m2, PENZION.Prodej rodinného
Praha - východ
6 500 000 Kč

RD JIRNY, 5+5, 220 m2, PENZION.Prodej rodinného domu vhodného jak na bydlení pro rodinu, nebo ke komerčnímu využití - DLOUHODOBÉ, KRÁTKODOBÉ PRONÁJMY. Dům samotný disponuje čtyřmi bytovými jednotkami. Konkrétně 2+1 (80m2) se dvěma koupelnami v přízemí domu se vstupem ze zahrady. Přízemí domu disponuje ještě menším bytem 1+1 se zádveřím se samostatným vstupem (25m2). V prvním patře domu pak je k dispozici prostorný byt 1+1 se samostatným vchodem a příslušenstvím (60m2) a byt 1+ kk v prvním patře domu (25m2) se vstupem společným k bytu 2+1 v přízemí, tedy ze zahrady. Na pozemku k domu je zahradní domek o dispozici 1+1, též vhodný a využívaný k pronájmu o výměře 34m2. V současné chvíli jsou pronajaty dvě bytové jednotky v domě a v největším bytě bydlí majitelé. Při pronájmu všech bytových jednotek v domě dosáhnete výnosnosti okolo 40.000, -Kč/ měsíc. Dům samotný v roce 2005 prošel kompletní rekonstrukcí, kdy došlo k výměně oken za Eurookna, byla položena nová střecha (Bramac), došlo k zateplení domu a střechy, dům dostal i novou fasádu. Elektřina je vedena v mědi a rozvody vody jsou v plastu. Vytápění domu je zajištěno jak kachlovými kamny, které jsou schopny vytopit celý dům (jsou napojena na ústřední topení), tak i plynovým kotlem. Bytová jednotka v prvním patře je jako jediná samostatně vytápěna plynovým kotlem Junkers a má vlastní elektrický obvod. Z důvodu kompletní rekonstrukce náklady na vytápění domu jsou minimální. Energetický štítek v současné chvíli zajišťujeme, nutno tedy uvést energetickou náročnost G. Na zahradě je možno parkovat 4 automobily. Pro dva z nich je připraveno zastřešené stání. Poplatky: cca 6000 Kč měsíčně. ID nabídky: 002N043516.

Dovoluji si vám k prodeji nabídnout obchodní areál

Nabídka
27.4.2017
Dovoluji si vám k prodeji nabídnout obchodní areál
Praha - východ
22 490 000 Kč

Dovoluji si vám k prodeji nabídnout obchodní areál s restaurací a penzionem, ulice Brandýská, Jirny, Praha Východ. Nemovitost se skládá z pozemku o velikosti 4301m2. Budova je v současné době vedena jako restaurace s penzionem. V přízemí je samotná restaurace 124m2 + zahrádka 57m2, vybavená kuchyň dle platných hygienických norem, zázemí, recepce a bezbariérové pokoje. V prvním patře jsou pak další pokoje a zázemí. Celková užitná plocha budovy je 957m2. Stavební prvky budovy a územní rozhodnutí umožňují přistavět ještě druhé patro za nízké vynaložení úsilí. Dle územního plánu se jedná o lokalitu pro nerušící výrobu. Je tedy možné případně změnit záměr užívání areálu dle ÚP (provozy všeho druhu, sklady, skladovací plochy, výrobní prostory a plochy, bydlení, obchodní, kancelářské a správní budovy, služební byty, byty majitelů zařízení, odstavná místa a garáže, technické vybavení). U vjezdu do areálu je prostor pro parkování osobních automobilů na zámkové příjezdové komunikaci. Dále je zde také prostor pro nákladní automobily nebo autobusy. Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, plyn a elektřinu. Na pozemku je také možné vybudovat studnu, která zde původně před připojením na vodovodní řad měla být. Voda by měla být dostupná v hloubce cca 12m. Areál je položen velice strategicky na hlavní Brandýské ulici v obci Jirny. Je zde skvělá dopravní dostupnost na dálnici D11 na Hradec Králové, na D10 na Mladou Boleslav a přes Úvaly a Říčany na D1 a Pražský okruh. Rozmanitost areálu, dobrá lokalita a dostupnost činí z této nemovitosti zajímavý prostor pro podnikání. V případě zájmu o jakékoliv informace mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Prodej, obchodní, výrobní areál, restaurace penzion, Jirny, Praha Východ. ID nabídky: 5987/2308.

Prodej restaurace s penzionem 600m2

Nabídka
28.11.2016
Prodej restaurace s penzionem 600m2
Praha - východ
11 900 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej kompletně restaurace s penzionem na hlavní ulici v Zelenči. Celý objekt je po kompletní, velmi náročné a nadstandardní, rekonstrukci z roku 2009. Sestává z plně vybavené restaurace rozdělené do dvou hlavních částí, a to baru obklopeného posezením o ploše 102m2 a restaurace s jídelními stoly o ploše 138m2. V zadní části objektu se nachází plně vybavená kuchyně (32m2) s oddělenými přípravnami (2,5m2, 5,5m2 a 6,5m2). Samostatný salonek vedle baru (28m2), toalety ženy/muži/personál, skladové prostory a šatna pro personál celkem o ploše 70m2. Zásobování umožněno samostatným vjezdem do budovy s přímým vstupem do sklepního prostoru (23,6m2). Ve druhém podlaží se nachází zařízený penzion o čtyř pokojích (16m2, 22m2, 22,5m2 a 24m2) a sociálním zázemím o dvou koupelnách a dvou toaletách. Kancelář, o ploše 20m2, je se samostatným schodištěm. Vytápění a ohřev vody zajišťují plynové kotle (dva se samostatnými rozvody + 1 záložní). Prostor je plně klimatizován, s rekuperačním výměníkem a odděleným odsáváním pro potřeby kuchyně. Nyní je restaurace v provozu se zaměřením na lepší kuchyni a pořádání, jak veřejných, tak soukromých, akcí s možností ubytování. Obec Zeleneč má 3050 aktuálně hlášených obyvatel, nachází se 2km od Horních Počernic a 3,5km od Černého Mostu. Automobilem je vzdálen od Prahy 5minut (zároveň se nachází mezi dálnicemi D10 a D11), dostupnost autobusem i vlakem je 20minut ve + -30min intervalech. V obci se nachází pouze jedna konkurenční restaurace. Výhodná investiční příležitost. Ev. číslo: 605262. + provize 2,5%+ dph, + daň 4%.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes