Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v okrese Praha - východ

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej penzionu 700m2

Nabídka
17.9.2017
Prodej penzionu 700m2
Praha - východ
17 999 000 Kč

Prodej komerčního objektu 544m2

Nabídka
12.9.2017
Prodej komerčního objektu 544m2
Praha - východ
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej třípodlažního domu situovaného ve svahu. Dům byl využíván ke komerčním účelům a k bydlení. Celková užitná plocha domu je 544m2. Zastavěná plocha domu je 230m2. Celková rozloha pozemku je 615 m2. Zahrada je mírně svažitá. 1.PP o rozloze 208m2, bylo využíváno na dvě bytové jednotky a sklepní prostory. V 1.NP o rozloze 174m2, byla umístěna restaurace s terasou. V podkroví o rozloze 162m2, jsou 3 pokoje, kuchyň, chodba, koupelna, WC a spíž. V domě je 6 krát WC, 3 koupelny. Původní dům pochází z roku cca 1900 v roce 1992 a 1998 přestavěný na restauraci a ubytovací zařízení. Dům má kombinované zdivo kámen a cihlu. Střešní krytina je šindel. Přístup do domu je z hlavní silnice nebo ze zahrady. Jako podlahová krytina byla použita převážně dlažba. Vytápění je řešeno kotlem na LTO. Ohřev vody řešený několika bojlery. Dům má dřevěná a plastová okna. Možnost parkování na pozemku. Dům má vlastní jímku a možnost připojení na obecní kanalizaci. Dům se nachází v blízkosti Dolního náměstí města Odolena Voda. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti - školky, škola, lékaři, Penny, restaurace. Výborná dopravní dostupnost autobusem na metro Kobylisy, sjezd z dálnice D8 vzdálený 3,5 km, vzdálenost do Prahy 15 km. Vzhledem k tomu, že před vytvořením prezentace nebyl k dispozici platný PENB, je tato nemovitost v souladu se zákonem dočasně zařazena do energetické třídy G. Pro další informace volejte makléřku. Ev. číslo: 613790.

Dovoluji si vám k prodeji nabídnout obchodní areál

Nabídka
8.8.2017
Dovoluji si vám k prodeji nabídnout obchodní areál
Praha - východ
19 990 000 Kč

Dovoluji si vám k prodeji nabídnout obchodní areál s restaurací a penzionem, ulice Brandýská, Jirny, Praha Východ. Nemovitost se skládá z pozemku o velikosti 3500m2. Budova je v současné době vedena jako restaurace s penzionem. V přízemí je samotná restaurace 124m2 + zahrádka 57m2, vybavená kuchyň dle platných hygienických norem, zázemí, recepce a bezbariérové pokoje. V prvním patře jsou pak další pokoje a zázemí. Celková užitná plocha budovy je 957m2. Stavební prvky budovy a územní rozhodnutí umožňují přistavět ještě druhé patro za nízké vynaložení úsilí. Dle územního plánu se jedná o lokalitu pro nerušící výrobu. Je tedy možné případně změnit záměr užívání areálu dle ÚP (provozy všeho druhu, sklady, skladovací plochy, výrobní prostory a plochy, bydlení, obchodní, kancelářské a správní budovy, služební byty, byty majitelů zařízení, odstavná místa a garáže, technické vybavení). U vjezdu do areálu je prostor pro parkování osobních automobilů na zámkové příjezdové komunikaci. Dále je zde také prostor pro nákladní automobily nebo autobusy. Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, plyn a elektřinu. Na pozemku je také možné vybudovat studnu, která zde původně před připojením na vodovodní řad měla být. Voda by měla být dostupná v hloubce cca 12m. Areál je položen velice strategicky na hlavní Brandýské ulici v obci Jirny. Je zde skvělá dopravní dostupnost na dálnici D11 na Hradec Králové, na D10 na Mladou Boleslav a přes Úvaly a Říčany na D1 a Pražský okruh. Rozmanitost areálu, dobrá lokalita a dostupnost činí z této nemovitosti zajímavý prostor pro podnikání. V případě zájmu o jakékoliv informace mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Prodej, obchodní, výrobní areál, restaurace penzion, Jirny, Praha Východ. ID nabídky: 5987/2308.

Prodej restaurace s penzionem 600m2

Nabídka
28.11.2016
Prodej restaurace s penzionem 600m2
Praha - východ
11 900 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej kompletně restaurace s penzionem na hlavní ulici v Zelenči. Celý objekt je po kompletní, velmi náročné a nadstandardní, rekonstrukci z roku 2009. Sestává z plně vybavené restaurace rozdělené do dvou hlavních částí, a to baru obklopeného posezením o ploše 102m2 a restaurace s jídelními stoly o ploše 138m2. V zadní části objektu se nachází plně vybavená kuchyně (32m2) s oddělenými přípravnami (2,5m2, 5,5m2 a 6,5m2). Samostatný salonek vedle baru (28m2), toalety ženy/muži/personál, skladové prostory a šatna pro personál celkem o ploše 70m2. Zásobování umožněno samostatným vjezdem do budovy s přímým vstupem do sklepního prostoru (23,6m2). Ve druhém podlaží se nachází zařízený penzion o čtyř pokojích (16m2, 22m2, 22,5m2 a 24m2) a sociálním zázemím o dvou koupelnách a dvou toaletách. Kancelář, o ploše 20m2, je se samostatným schodištěm. Vytápění a ohřev vody zajišťují plynové kotle (dva se samostatnými rozvody + 1 záložní). Prostor je plně klimatizován, s rekuperačním výměníkem a odděleným odsáváním pro potřeby kuchyně. Nyní je restaurace v provozu se zaměřením na lepší kuchyni a pořádání, jak veřejných, tak soukromých, akcí s možností ubytování. Obec Zeleneč má 3050 aktuálně hlášených obyvatel, nachází se 2km od Horních Počernic a 3,5km od Černého Mostu. Automobilem je vzdálen od Prahy 5minut (zároveň se nachází mezi dálnicemi D10 a D11), dostupnost autobusem i vlakem je 20minut ve + -30min intervalech. V obci se nachází pouze jedna konkurenční restaurace. Výhodná investiční příležitost. Ev. číslo: 605262. + provize 2,5%+ dph, + daň 4%.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes