Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v okrese Příbram

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej původní renesanční tvrze, pozemek 792 m2,

Nabídka
23.4.2017
Prodej původní renesanční tvrze, pozemek 792 m2,
Příbram
2 999 999 Kč

Prodej původní renesanční tvrze, pozemek 792 m2, Chraštice, okr. Příbram.Nabízíme k prodeji původní renesanční zámeckou tvrz s gotickým sklepením v Chrašticích, okres Příbram. Možnost přestavby na penzion aj., svým umístěním má veliký kulturní a podnikatelský potenciál (ubytovací možnosti, teambuildingové a volnočasové aktivity). První písemné zprávy pocházejí ze 14. století. Podzemní podlaží obsahuje původní gotická sklepení. Přízemí je sklenuto renesančními valenými klenbami s lunetami, vstupní hala na křížových pasech. Celkem obsahuje 7 místností a dlouhou chodbu. Ve dvou místnostech byly odkryty původní gotické základy ze 14.století. V patře původní rovné stropy, veliký sál, čtyři zámecké obytné místnosti v řadě s předsíní, kuchyní, krbem, vše původní renesanční dispozice ze 16. století. Obě podlaží spojuje točité schodiště. Nad patrem je rozsáhlé podkroví. Objekt je po drobných úpravách ihned obyvatelný. V 1. patře byla nedávno rekonstruována část odpovídající velkému bytu 2+1 o výměře téměř 100 m2. K budově přiléhá velké zatravněné nádvoří. Celkově objekt vyžaduje investice, které je zároveň možné čerpat z různých dotačních programů. Zámecká tvrz skýtá obrovský potenciál s jedinečnou atmosférou tohoto historického místa a prestižního postavení mezi šlechtickými vlastníky hradů a zámků. Praha vzdálená 40 minut směr Strakonice. Třída PENB uvedena pouze z důvodu zákonných požadavků. Možnost financovat hypotékou - vyřídíme. Více info telefonicky. Poznámka k ceně: Cena je vč. právního servisu a advokátní úschovy bez provize RK. ID nabídky: N1710080.

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej nově

Nabídka
18.4.2017
Dovolujeme si Vám nabídnout prodej nově
Příbram
15 999 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej nově vybudovaného pensionu s užitnou plochou 711 m2 a rozlehlým pozemkem 12 ha s širokou možností využití - pole, lesopark, vlastní vodní plocha. Pension se nachází na velmi dobrém místě, v obci Drásov cca 8 km od Příbrami, blízko nájezdu na rychlostní silnici R4 Praha-Příbram, ze které je vidět pro umístnění případné reklamy. V přízemí levé části stavby se nachází prostorný sklad o velikosti 156 m2. Dále pak předsíň, úklidová komora, malý sklad, recepce, půjčovna kol, na pravé straně šatna, kotelna a WC. Chodbou se dále dostáváme do prostoru, kde je zamýšlena restaurace 58 m2 a kuchyně s kompletní vzduchotechnikou. Za restaurací je místnost připravena na fitness. Schodištěm přicházíme do 1.patra, kde se nachází společenská místnost 90 m2, malý sklad a úklidová komora. Dále pak celkem 6 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a toaletou. Podlaha v přízemí, na schodišti a většině 1.patra je pokryta keramickou dlažbou. V pokojích plovoucí podlaha. Možnost připojení na internet. Ohřev vody zajišťuje solární systém, v případě nedostatku solární energie dotopový elektrokotel. Systém je napojen na připojení 2 topných míst( krb, peletky..) Voda ze stávajícího vodovodního řádu, odpad sveden do vlastní jímky. Parkoviště pro 7 parkovacích míst o ploše cca 437 m2. Objekt je střežen kamerovým systémem. Pension je vhodný k podnikání a zároveň i k trvalému bydlení. Pěkná lokalita k rekreaci, v blízkosti lesy, Slapy vzdálené 30 km, dostupnost do Prahy cca 20 minut. Velmi dobrá nabídka. Doporučuji. ID nabídky: 5726/2308.

Nabízíme exkluzivně prodej zavedené

Nabídka
5.3.2017
Nabízíme exkluzivně prodej zavedené
Příbram
13 000 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možný prodej zavedeného hotelu s restaurací, salonkem, zahradní restaurací a dalšími využívanými komerčními prostory na frekventovaném místě v Příbrami VII. Původní komerční objekt byl postaven v roce 1970. Od této doby prošel několika úpravami a rekonstrukcemi. V roce 1987 vznikla v přízemních prostorách čínská restaurace. V průběhu dalších let proběhla nová přístavba hotelu, přestavba - rozšíření restaurace a přízemních komerčních prostor, vybudování vlastní plynové kotelny, stavba nového venkovního schodiště, vytvoření příjemného posezení v zahradní restauraci, zrekonstruování kuchyně, výměna oken a nové střešní krytiny na horní části střechy a v přístavbách, atd. Členění současného objektu o třech podlažích : přízemí - restaurace s barem a salonkem (kapacita 100 osob), toalety s umývárnami, nově zrekonstruovaná prostorná kuchyně v gastronomické technologii nerez, chladící a mrazicí boxy, šatny, sklady, prostory k pronájmu. První patro - komerční prostory k pronájmu : kadeřnictví, kosmetika, pedikura, manikura, další prostor k pronájmu a kanceláře se zázemím na ploše 310m2. Druhé patro - 16 hotelových pokojů s recepcí a salonkem. Celý objekt je nyní umístěn na pozemku o rozloze 1008m2, zastavěná plocha - 830m2, užitná plocha-2300m2. Parkování je bezproblémové - přímo před hotelem, nebo v jeho těsné blízkosti. Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Vřele doporučuji - dobrá investice. Vzhledem ke své poloze a velikosti je možné tento objekt využít i k jinému komerčnímu účelu a podnikání. Součástí prodeje je i veškerý právní servis včetně zajištění advokátní úschovy kupní ceny a podání návrhu na vklad do KN. Před samotnou prohlídkou navrhujeme schůzku v RK. Po dodání energ. štítku bude uvedena skutečná energetická třída. Ev. číslo: 523358. Cena je stanovena včetně provize a právního servisu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes