Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Chalupa 4+1 s poz.1.135 m2, Jirásko

Nabídka
16.1.2018
Chalupa 4+1 s poz.1.135 m2, Jirásko
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1135 m2
Náchod
1 000 000 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzívně prodej zachovalé chalupy 4+1 se zastavěnou plochou 98 m2 a pozemkem o výměře 1.135 m2 v žádané lokalitě v Meziměstí u Broumova nedaleko polských hranic. Objekt lze využívat pro rekreační bydlení nebo po rekonstrukci k trvalému bydlení. Chalupa je zvenku i zevnitř téměř v původním stavu se zajímavě provedenou fasádou a originálními prvky - okna, prkenné podlahy apod.. V minulosti byla vyměněna elektřina a přidány přímotopy. Dále došlo k opravě střechy a výstavbě nového komína. V přízemí domu je kuchyně, obývací pokoj a jedna ložnice. Pod kuchyní se nachází sklep. V prvním patře jsou dvě ložnice a menší půdní prostor, který může sloužit jako šatna nebo úschovna kol, lyží apod.. Každá místnost má vlastní kamna na tuhá paliva, která jsou součástí nabídky. Chalupa má velmi dobrou polohu. Nachází se cca 30 minut jízdy autem od SKI areálů v Radvanicích nebo Petříkovicích v oblasti Adršpašsko-teplických skal. Nedaleko je CHKO Broumovsko. Oblíbené jsou i pěší procházky nebo jízdy na kolech, např. na rozhlednu Ruprechtický špičák nebo do Polska. Malebné centrum města Broumov je vzdálené 4 km. Jako investici lze objekt využít k pronájmu milovníkům lyžování, horolezectví a romantického pobytu v přírodě. V obci je veškerá občanská vybavenost. Energetický štítek je zpracováván, a proto uvádíme energetickou třídu G. Doporučuji. Ev. číslo: 24330. + provize RK.

prodej, vila, 325 m2, Stružná

Nabídka
16.1.2018
prodej, vila, 325 m2, Stružná
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Karlovy Vary
1 270 000 Kč

Prodej atypického rodinného domu, z

Nabídka
17.1.2018
Prodej atypického rodinného domu, z
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Liberec
1 690 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej atypického rodinného domu o zastavěné ploše 209 m2 v centru města Hejnice. Dům je tvořen starší hrázděnou rekonstruovanou částí a druhou zděnou částí v rekonstrukci. Po vstupu do nemovitosti se nacházíme ve vstupní hale s barovým pultem, na kterou navazuje prostor s kuchyňským koutem. Z tohoto prostoru dále vstupujeme do velkého sálu, jehož dominantou je krásný krb, který by mohl sloužit jako restaurační zařízení, případně jako klub. Z haly se vchází do pěkného sklepa s klenutými stropy, ideálního k vybudování soukromé vinotéky. V zadní části je prostor pro vytvoření sociálního zařízení a zázemí pro rozšíření sálu, případně pro vybudovaní další samostatné místnosti. Dále pokračujeme schodištěm do horního patra, kde je hlavní obytný prostor, který tvoří prosklená galerie umožňující náhled do sálu. V horní patře následně navazuje rekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V zadní části jsou další dvě obytné místnosti k rekonstrukci. Dům nabízí prostorné podkroví s potenciálem vybudování dalších ubytovacích kapacit. Nemovitost je po úpravách vhodná jak trvalému bydlení, tak ke komerčním účelům a zbudování restaurace či pěkného penzionku. Dům je vytápěn krbem a horkovzdušnými průduchy, část vytápí elektrokotel. K ohřevu TUV slouží elektrický bojler. Za domem je malá zahrádka s potenciálem parkování či vybudování zahradního posezení. V blízkém okolí se nachází plná občanská vybavenost včetně obchodu, školy, školky, pošty i restauračních zařízení. Nemovitost je možné financovat úvěrem na bydlení, s jehož výběr a realizací Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15030.

Chalupa ve Valkeřicích

Nabídka
16.1.2018
Chalupa ve Valkeřicích
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 2456 m2
Děčín
1 999 999 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej vyjímečného původního hospodářského stavení ve Valkeřicích, celková plocha pozemků 2 900 m2. Jedná se o typický dům ze severních Čech, historicky vystavěný a obývaný německými majiteli. Roubený, podstávkový. Půdorysný princip domu je trojdílný: ze střední vstupní síně se vchází vpravo do světnice – hlavní místnosti domu, za ní je další místnost. Na druhou stranu ze síně se vchází do stájí, do nichž se dá samostatně vstoupit také ze dvora.Ve vstupní síni jsou zachovány originální prvky a pomůcky: káď na ohřívání teplé vody, zádveří s pecí včetně vybavení, nástěnné skříňky. Odsud vedou dveře i do sklepa – rozlehlého, se studánkou i úschovnými místy. Do patra se dostaneme po dřevěných schodech. Je zde také dostatečně velká chodba, ze které se vchází do všech ostatních místností a na pavlač. Ta zvenčí lemuje téměř celou dlouhou stranou domu a přesahuje přes ní střecha.Má spoustu zdobných prvků včetně dřevěných podpírajících trámků. V levé části prvního patra se nacházejí dvě plus dvě velké místnosti z původních materiálů (podlahy, stěny, stropy, dveře, okna atd) , na pravé straně vede úzká chodba, po jejíchž obou stranách jsou dveře do celkem šesti pokojíčků. Tato chodba je zakončená tzv. suchým záchodem (tady také zachovány původní prvky). Stavení má samozřejmě i odpovídající dvoupatrovou půdu se zachovalými trámy a jiným dřevěnými částmi. K tomuto stavení patřily ještě dvě další hospodářské budovy – jedna je totálně zničená a druhá částečně. Z té zbyly jen kamenné obvodové zdi….Na pozemku je dále patrná vodní plocha, nyní také nefunkční. Zbyl tu pouze protékající potok, jež byl zajisté původně součástí promyšleného a funkčnícho systému odvádění vod – trativodu. Najdeme tu dále zbytky původní dlažby na zápraží, žumpy, kompostu, sklepů atp. K dispozici ihned. Ev. číslo: 23616.

Dům k bydlení či rekreaci - Staré K

Nabídka
16.1.2018
Dům k bydlení či rekreaci - Staré K
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Děčín
1 600 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej atypického domu v krásném prostředí obce Staré Křečany ve Šluknovském výběžku. Dům stojí na okraji obce uprostřed zahrady o rozloze 2200 m2. Při okraji pozemku je dále ještě několik drobných staveb o celkové ploše cca 100 m2 využitelných jako technické zázemí (při podnikatelském záměru) či jako samostatných jednotek: dílna, kůlna, garáž atp. Samotný dům má podlahovou plochu 111 m2 a právě prošel částečnou rekonstrukcí: nová fasáda, podlahy, koupelna, výmalba, příprava pro kuchyňskou linku. Okna zůstala původní a střecha je chráněná povlakovou - asfaltovou hydroizolací. Před hlavním vchodem do domu je část povrchu pokrytá zámkovou dlažbou – ideální prostor pro budoucí sezení venku včetně možnosti dostavění pergoly či jiného zastínění. Hlavními dveřmi vstupujeme do první haly a posléze do malé šatny a dále do centrální chodby. Z ní se vstupuje do všech místností domu: napravo do dvou pokojů (jeden disponuje velmi praktickou šatnou či úložným prostorem), směrem vpřed je koupelna s vanou, umývadlem a WC a vlevo se vchází do kuchyně (a na ní navazující prostornou spíží) s obytnou místností. Celkově je dispozici domu velmi příjemná, neboť má pouze neprůchozí pokoje a vše je na jednom patře. Dům má vlastní zdroj vody a pro svod odpadní vody se využívá tříkomorový septik na pozemku. Dům je napojen na veřejné inženýrsko-energetické sítě - el. energie 220/380 V. Vytápění lokální – akumulační kamna 3x a krbová vložka v kuchyni a obývací místnosti. Dům i pozemek jsou udržovány ve velmi dobrém stavu, lze se okamžitě nastěhovat ať už nastálo anebo rekreačně. Obec je má ideální polohu – uprostřed krásné přírody (řeka Mandava, Karlovy Lázně, Vlčí Hora) a velmi blízko městu Rumburk, Šluknov, Varnsdorf. V obci základní občanská vybavenost –obchod, hospoda, MHD. Energ. třída G. Ev. číslo: 24079.

Rodinný dům Kostomlaty pod Řípem

Nabídka
16.1.2018
Rodinný dům Kostomlaty pod Řípem
Typ RD: -
Dispozice: 6+1
Obytná pl.: -
Litoměřice
1 299 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej domu, jehož ohromným benefitem je jemně terasovitý pozemek s opečovávanou zahradou a sadem (1785 m2) pod Řípem (3 km). Dům se nachází v klidné části obce, je samostatně stojící v řadě domů a je připraven k dostavbě dle individuálních potřeb a představ nových majitelů. Současní vlastníci plánovali přestavbu domu a proto v interiéru domu odstranili veškeré podlahy a původní schodiště do prvního patra. Vzniklý prostor je tak nyní připraven pro pokládku moderních funkčních izolací a podlah a k vytvoření nového přístupu do patra. A současně tím je otevřen prostor pro osobní řešení dispozice domu. Lze tu i rozšířit stávající obytnou plochu o prostor půdy a eventuální dostavbu do tvaru písmene L. Výše zmiňované terasovité uspořádání přilehlého pozemku umožňuje i východ ze zadní části domu přímo do zahrady – a ta je v podstatě přirozeným prodloužením či rozšířením bydlení. Střecha je sedlová, dřevěná tesařská konstrukce, krytinu tvoří vlnité střešní desky. Okna dřevěná. Samostatně stojící garáž/dílna. Dům je napojen na veřejné inženýrsko-energetické sítě – voda, elektřina ( 220/380 V) – přípojka i na zahradě, plyn. Mimo to lze použít i vodu ze studně na pozemku, z ní je veden i rozvod vody přímo na zahradu pro potřeby zálivky atd. Již zmiňovaná zahrada se sadem (jabloně, hrušně, meruňky, třešeň, švestky, keře) dále disponuje různými zákoutími: s dětskými prvky, skleníkem, zahradním domkem, venkovním WC, posezením pod stromy, bazénem. Její pozice pod horou Říp jí dává punc výjimečnosti. Dominantou obce je kostel sv.Petra a Pavla, historie sahá do 13. století.Základní občanská vybavenost (MŠ, obchod, úřad, fotbalové hřiště) je v obci, rozšířená verze je v blízké Roudnici nad Labem či Mělníku- cca 15 km, na dálnici D8 12-15 minut, do Prahy do 50 minut. Energetická třída G. Ev. číslo: 24243.

Prodej, rodinný dům 3+1, 75 m2, Žab

Nabídka
17.1.2018
Prodej, rodinný dům 3+1, 75 m2, Žab
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 350 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej původního rodinného domu 3+1 s celkovou obytnou plochou 75m2, který se nachází na vlastním oploceném pozemku o výměře 368m2 v malebné obci Žabonosy, okres Kolín. Cihlový dům s břízolitovou fasádou byl postaven v roce 1930 a v letech 1982 – 85 prošly renovací některá okna a parketové podlahy, v roce 1986 se dočkala opravy i střecha z pálených tašek. Dům je přízemní, ovšem pod střechou se nachází prostor využívaný dříve jako seník a nabízí do budoucna možnost půdní vestavby. Dispozice: do domu se dá vcházet dvěma vstupy, první vede do předsíně, ze které se dá vejít do koupelny s vanou a WC, do spíže a do kuchyně. Z kuchyně (s původní kuchyňskou linkou), která slouží i jako jídelna se pokračuje dále do obýváku, z něho pak do chodby kde je druhý vstup do domu, dále vchod do malého pokojíku a do ložnice. Na pozemku se nachází vedlejší stavba, kde je situován kotel spolu s kůlnou a místem na uskladnění paliva, dále pak suchý záchod a dvě místnosti, které lze využívat např. jako dílnu nebo prádelnu. Přípojky: el. 230/380V (původní rozvody), zdroj vody pro celý objekt je studna, v loňském roce byla zbudována tlaková kanalizace, vytápění je ústřední na tuhá paliva, plyn pouze individuální na vaření. Parkovat lze před domem i na pozemku. Obec Žabonosy s rybníkem Rozkoš nabízí velmi klidné a relaxační prostředí, i proto je hojně využívána jako rekreační oblast, zároveň však leží 1 km od hlavní spojnice na trase Kolín – Újezd – Praha. Město Plaňany (2 km) a město Kolín (15 km) s veškerou občasnou vybaveností jsou dostupné i autobusovým spojením, města Kouřim či Pečky pak vlakovým. V případě zájmu Vám zdarma zprostředkujeme výhodné financování. Ev. číslo: 17081.

Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko

Nabídka
17.1.2018
Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko
Typ RD: -
Dispozice: 2+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 890 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu s celkovou plochou pozemku 2449 m2 na okraji obce Konárovice. Dispozice je 2+1. Zastavěná plocha domem je cca 188 m2. Dům je ke kompletní rekonstrukci, ale je v dobrém stavu, celý cihlový, suchý. Na pozemku je postaven zcela samostatně krásný sklep s klenutými stropy o výměře cca 16 m2. Sociální zařízení není, pouze suché WC. Okna i dveře jsou původní. Elektřina 230/380V, vytápění lokální na tuhá paliva, voda z vlastní studny nebo veřejná, plyn zaveden na hranici pozemku, kanalizace veřejná. Součástí domu je ještě garáž 17 m2, bývalá hospodářská místnost 17 m2 a krásná a prostorná stodola 52 m2. Dále je možné využití půdních prostorů k další vestavbě. Nemovitost má vlastní vjezd a je částečně oplocená. Svým charakterem a dispozicí nabízí vybudování skutečně pěkného místa k trvalému bydlení, podnikání nebo i k rekreaci. Nemovitost je ihned volná. PENB nebyl majitelem předložen – nemovitost uvedena do provozu před rokem 1947 – proto uvádíme třídu G. Obec Konárovice je vzdálena autem 5 min. od Kolína, od Prahy 50 min., od Pardubic 35 min. V obci je autobusové spojení, obecní úřad, pošta, knihovna, sportovní klub, fotbalové hřiště, hospoda, školka. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Kolíně. Zajistíme kompletní servis včetně právních služeb a případného financování. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 13408.

Prodej, chalupa 4+1, 360 m2, Běruni

Nabídka
17.1.2018
Prodej, chalupa 4+1, 360 m2, Běruni
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 923 m2
Nymburk
1 950 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej velmi pěkného domu po částečné rekonstrukci v obci Běrunice, nedaleko Městce Králové. Objekt sloužil jako restaurace, ale lze jej přestavět na velmi krásnou a prostornou chalupu nebo dům k trvalému bydlení. Samozřejmě je možné i spojení s komerčním využitím (restaurace, penzion, ochod, večerka apod.). Interiér prošel v roce 2007 rozsáhlejší rekonstrukcí - nové plynové topení s rozvodem v mědi, centrální plynový kotel HERMANN i k ohřevu vody, nová elektrika, dřevěné obložení, zázemí pro personál, podlahy. Objekt je rozdělen na několik částí – velký sál s barem cca 100 m2, menší sál (výčep) cca 70 m2, byt 1+ kk cca 35 m2, kuchyň, skladovací prostory, sociální zařízení, sklep, půdní prostor vhodný k další vestavbě a kůlna. Celý objekt je oplocen, má vlastní vjezd s možností parkování vozidel a část pozemku je možné využít k venkovnímu posezení nebo jako zahradu. Celková výměra pozemku činí 923 m2, zastavěná plocha je cca 410 m2. Do objektu je zaveden plyn, voda je z vlastní studny, připojení na obecní kanalizaci, elektřina 220/380V. Prodej je včetně částečného vybavení. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Městci Králové – 5 minut. Vzdálenost autem od dálnice D11 cca 15 min., od Prahy cca 35 min., Kolín 25 min. Doprava BUS + vlak. V případě potřeby Vám zdarma zprostředkujeme velmi výhodné financování. Doporučuji prohlídku. Energetická třída G. Ev. číslo: 13341.

Prodej, chalupa 2+1, 2449 m2, Konár

Nabídka
17.1.2018
Prodej, chalupa 2+1, 2449 m2, Konár
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 2449 m2
Kolín
1 890 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej chalupy s celkovou plochou pozemku 2449 m2 na okraji obce Konárovice. Dispozice je 2+1. Zastavěná plocha domem je cca 188 m2. Dům je ke kompletní rekonstrukci, ale je v dobrém stavu, celý cihlový, suchý. Na pozemku je postaven zcela samostatně krásný sklep s klenutými stropy o výměře cca 16 m2. Sociální zařízení není, pouze suché WC. Okna i dveře jsou původní. Elektřina 230/380V, vytápění lokální na tuhá paliva, voda z vlastní studny nebo veřejná, plyn zaveden na hranici pozemku, kanalizace veřejná. Součástí domu je ještě garáž 17 m2, bývalá hospodářská místnost 17 m2 a krásná a prostorná stodola 52 m2. Dále je možné využití půdních prostorů k další vestavbě. Nemovitost má vlastní vjezd a je částečně oplocená. Svým charakterem a dispozicí nabízí vybudování skutečně pěkného místa k rekreaci, podnikání nebo i k trvalému bydlení. Nemovitost je ihned volná. PENB nebyl majitelem předložen – nemovitost uvedena do provozu před rokem 1947 – proto uvádíme třídu G. Obec Konárovice je vzdálena autem 5 min. od Kolína, od Prahy 50 min., od Pardubic 35 min. V obci je autobusové spojení, obecní úřad, pošta, knihovna, sportovní klub, fotbalové hřiště, hospoda, školka. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Kolíně. Zajistíme kompletní servis včetně právních služeb a případného financování. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 13405.

Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko

Nabídka
17.1.2018
Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko
Typ RD: -
Dispozice: 2+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 140 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes