Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej rodinný dům 5+1 - Jablonecké

Nabídka
17.1.2018
Prodej rodinný dům 5+1 - Jablonecké
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Jablonec nad Nisou
3 149 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu 5+1 (možno užívat i jako 2x 2+1) o obytné ploše 135m2 na pozemku 599m2 na krásném místě v Jablonci nad Nisou. Dům se nachází ve vyhledávané části Jablonecké Paseky s velmi dobrou dostupností do města i do okolí. Z domu a zahrady je krásný výhled do zeleně na Novoveský vrch a Jizerské hory. Dům má dvě nadzemní podlaží a je z větší části podsklepen. V přízemí se nachází koupelna, kuchyně, dva pokoje (možno spojit v jeden velký). Po dřevěném schodišti vstoupíme do prvního patra. V prvním patře se nachází dva neprůchozí pokoje, pokoj (užívaný nyní jako kuchyň s komorou) a koupelna s wc. Z prvního patra je přístup po schodech na velkou půdu, která umožňuje vestavbu dalšího pokoje. V suterénu se nachází velká polosuterénní místnost s velkými okny do zahrady, kterou je možné využít jako společenskou místnost, sklad sportovního vybavení nebo vinný sklípek s posezením. V suterénu je dále místnost kotelny a sklípek pod schody. Vytápění domu je ústředním topením s plynovým kotlem. Ohřev TUV je řešen bojlery v každém patře. Dům má přípojku na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu, plyn a pevnou telefonní linku. Dům má i vlastní studnu nyní využívanou pro zalévání zahrady. Vedle domu se nachází větší zděná garáž na jejíž střeše je možné udělat terasu. Na zahradě jsou ovocné a okrasné dřeviny. Orientace domu je na jih se sluncem po celý den. V pěším dosahu je mateřská škola (MŠ Pohoda), základní škola-Šumava, zastávka MHD a Jablonecká přehrada. Velmi dobrá dostupnost autem na průtah Jabloncem směr Tanvald, Liberec, Praha. Dům je možné užívat jako 5+1 nebo jako 2x2+1. Dům je připraven k přizpůsobení dle vlastního vkusu. Pomůžeme Vám zajistit financování koupě a úprav domu. PENB bude dodán - nyní uvedeno G. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec Ev. číslo: 14066.

Prodej, zemědělská usedlost, 23758

Nabídka
17.1.2018
Prodej, zemědělská usedlost, 23758
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Rakovník
4 900 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rozlehlé zemědělské usedlosti s pozemky o celk. výměře 23.758 m2, na okraji klidné vesnice Třeboc, v žádané přírodní lokalitě 60 km od Prahy. Zemědělskou usedlost tvoří obytný patrový podsklepený dům, na který navazují rozsáhlé patrové hospodářské budovy tvořící uzavřený velký dvůr, s průjezdem na další nádvoří, na které přímo navazují svažité pozemky zahrad s původní stavbou sušárny ovoce a další pozemky luk a sadů. Převážná část budov je dobrém technickém stavu, obytná část usedlosti je podsklepená a dvoupodlažní, o velikosti 3+1 s příslušenstvím (tři velké pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna, spíž, předsíň, půda, sklep), rozsáhlé hospodářské patrové budovy (stodoly, sušárny chmele, chlévy, maštale, kolny) jsou udržovány v původním stavu z doby zemědělského hospodaření, ideálním ke stylové rekonstrukci. Rozlehlé navazující členité pozemky jsou z velké části též udržované, umožňující různorodé využití. Možnost dohody o prodeji nemovitosti bez části zemědělských pozemků. Zachovalá zemědělská usedlost s ojedinělým souborem budov a pozemků na dobrém místě je ideální příležitostí k vybudování rekreačního sídla v zajímavé přírodní lokalitě, nebo trvalého venkovského bydlení s možností zemědělského hospodaření, či k jiné podnikatelské aktivitě. Nemovitost je při prodeji ihned k dispozici, financování koupě možné hypotékou, zajistíme na klíč za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 14082.

Prodej, rodinný dům 7+1, 501 m2, Va

Nabídka
17.1.2018
Prodej, rodinný dům 7+1, 501 m2, Va
Typ RD: -
Dispozice: 7+1
Obytná pl.: -
Kutná Hora
3 890 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rozestavěného luxusního rodinného domu o zastavěné ploše 420 m2 na pozemku o výměře 4980 m2 v obci Vavřinec, která se nachází 45 km východně od Prahy. Je umístěn na velmi krásném a klidném místě na okraji obce, v těsné blízkosti přírody. Nabízí se včetně stavebního projektu a platného stavebního povolení. Je dispozičně naplánován jako 7+1 s dalšími nadstandardními prostory – v suterénu 3x sklad, posilovna, sprcha, sauna, WC, strojovna ÚT, černá kuchyň, pracovní pokoj, dílna – celkem 121 m2. V 1.NP dále pak hala, šatna, WC, kuchyň, spíž, ložnice, 3x koupelna, obývací pokoj, zimní zahrada, pracovna, apartmá hostů, 2x dětský pokoj, terasa – celkem 380 m2 + venkovní bazén 41 m2. Stavba je nyní ve stádiu vybudovaných základových pásů, postavená dvojgaráž 51 m2, zakopaná záchytná nádrž na vodu 5 m3, kabelové rozvody k osvětlení komunikací na pozemku, rozvody závlahové vody na zahradě, vlastní studna střílená ve skále 15 m hluboká – cca 100 tis.Kč, sklad na nářadí, skleník, dvojité oplocení (pletivo + živý plot), zbudovaná opěrná zeď u vjezdu, vjezdová vrata včetně pohonů, ornice ke srovnání pozemku po dokončení stavby, 24 stavebních panelů a je provedena výsadba zeleně a stromů v pořizovací hodnotě 130 tis.Kč. Ke stavbě je bezproblémový přístup po veřejné komunikaci. V případě Vašeho zájmu o stavbu jiného typu domu odstraní majitel základové pásy na vlastní náklady. V obci je MŠ, obchod, hospoda, vodní nádrž, tenisové kurty. Více informací o obci na: ou-vavrinec.cz. Dopravní dostupnost: BUS, vlak, Praha 50 minut autem. Lokalita nabízí velmi příjemné, klidné a kvalitní bydlení na krásném místě, nedaleko Vavřineckého rybníku. V případě potřeby Vám zdarma zprostředkujeme velmi výhodné financování. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 15949.

Prodej, chalupa, 140 m2, Rovensko p

Nabídka
17.1.2018
Prodej, chalupa, 140 m2, Rovensko p
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 13526 m2
Semily
3 498 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej chalupy v původním stavu o celkové užitné ploše 140 m2 na vlastním slunném pozemku o celkové rozloze 13 526 m2 v lokalitě Českého ráje u lesa, který díky své dispozici, poloze a uskupení vytváří zcela soukromý celek, polosamota. Pozemek je orientován na všechny světové strany s výhledem na Trosky, Kozákov, okolní les a louky. Původní stavba chalupy s číslem popisným je 200 let stará a tomu odpovídající velmi sešlý stav nemovitosti, která je více jak 5 let neobývána. Uskupení pozemků umožnuje výjimečný vzdušný prostor -vytvoření zázemí klidu a jedinečného soukromí. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace, která navazuje na vlastní nezpevněnou přístupovou cestu. Na pozemku je elektrická přípojka, studna, telefonní přípojka. Celý pozemek sestává z objektu k bydlení s číslem popisným a sklepem, zahrada se vzrostlými stromy, trvalý travní porost, orná půda a stavební pozemek vč. zastavěné plochy o celkové výměře 1742 m2-koeficient zastavitelnosti činí 40%.Pro stavební účely se nenachází v oblasti pro povolení CHKO. Veškerá občanská vybavenost se nachází v 1,2 km vzdáleném Rovensku pod Troskami - MŠ , ZŠ, nákupní centrum, zdravotní středisko, vlakové i autobusové spojení. Velmi dobrá dopravní dostupnost z dálnice D10 Praha –Liberec (vzdálena 13 km) , Turnov 13 km, Liberec 30 km, Praha 100 km. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zprostředkujeme zdarma výhodné financování. Ev. číslo: 16653.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes