Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Dům 4+kk po luxusní rekonstrukci, g

Nabídka
26.7.2017
Dům 4+kk po luxusní rekonstrukci, g
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Kolín
3 800 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej luxusně a velmi pečlivě zrekonstruovaného domu s velikou okrasnou zahradou, který nabídne pohodlné a nadstandardní podmínky k bydlení i rekreaci. Celý dům i zahrada o celkové výměře 1328m2 byl budován tak, aby vyhovoval současným nárokům na moderní bydlení a zachoval si původní rysy s citem pro detail. Dominantou přízemí je otevřený prostor s kuchyňskou, jídelní a odpočinkovou částí s krbem. Na tento prostor navazuje zastřešená terasa s venkovním krbem a výhledem do nádherně upravené zahrady. Dále je v přízemí praktická spíž, komora, toaleta s umyvadlem pro hosty, koupelna s vanou a sprchovým koutem, příjemný pokoj. V patře jsou dva pokoje, koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Vytápění je řešeno několika způsoby – el. podlahové v obývacím prostoru, kuchyni a koupelnách, krb v obývacím pokoji, kamna na tuhá paliva v pokoji v přízemí a el. přímotopy ve všech místnostech s možností individuálního nastavení. Kvalitní okna (střešní okna mají protisluneční vnější clony - markýzy), masivní zdi a zateplení jsou zárukou příjemného klima v domě jak v horkém létě, tak i v zimě. K dispozici je dále garáž, kryté parkovací stání pro dva vozy, vjezd na dvůr vraty na el. pohon. Dům má vlastní studnu s rozvody v domě i na zahradě včetně závlahy, domácí čističku odpadní vody s vývodem do septiku a kanalizace. Dům se prodává včetně kompletního zařízení, vybavení a na zakázku vyrobeného nábytku. Dům nabízí ideální podmínky pro rodinné bydlení v klidním a čistém prostředí. Ev. číslo: 608446. Cena včetně provize a právních služeb.

Dům 4+kk po luxusní rekonstrukci, g

Nabídka
26.7.2017
Dům 4+kk po luxusní rekonstrukci, g
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1328 m2
Kolín
3 800 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej luxusně a velmi pečlivě zrekonstruovaného domu s velikou okrasnou zahradou, který nabídne pohodlné a nadstandardní podmínky k rekreaci i bydlení. Celý dům i zahrada o celkové výměře 1328m2 byl budován tak, aby vyhovoval současným nárokům na moderní bydlení a zachoval si původní rysy s citem pro detail. Dominantou přízemí je otevřený prostor s kuchyňskou, jídelní a odpočinkovou částí s krbem. Na tento prostor navazuje zastřešená terasa s venkovním krbem a výhledem do nádherně upravené zahrady. Dále je v přízemí praktická spíž, komora, toaleta s umyvadlem pro hosty, koupelna s vanou a sprchovým koutem, příjemný pokoj. V patře jsou dva pokoje, koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Vytápění je řešeno několika způsoby – el. podlahové v obývacím prostoru, kuchyni a koupelnách, krb v obývacím pokoji, kamna na tuhá paliva v pokoji v přízemí a el. přímotopy ve všech místnostech s možností individuálního nastavení. Kvalitní okna (střešní okna mají protisluneční vnější clony - markýzy), masivní zdi a zateplení jsou zárukou příjemného klima v domě jak v horkém létě, tak i v zimě. K dispozici je dále garáž, kryté parkovací stání pro dva vozy, vjezd na dvůr vraty na el. pohon. Dům má vlastní studnu s rozvody v domě i na zahradě včetně závlahy, domácí čističku odpadní vody s vývodem do septiku a kanalizace. Dům se prodává včetně kompletního zařízení, vybavení a na zakázku vyrobeného nábytku. Dům nabízí ideální podmínky pro rodinné bydlení v klidním a čistém prostředí. Ev. číslo: 611655. Cena včetně provize a právních služeb.

RD 2+1, 150 m2, pozemek 402 m2, zahrádka,

Nabídka
27.7.2017
RD 2+1, 150 m2, pozemek 402 m2, zahrádka,
Typ RD: -
Dispozice: 0
Obytná pl.: -
Kolín
1 099 000 Kč

Vesnické stavení z r.1870 Nová Ves

Nabídka
26.7.2017
Vesnické stavení z r.1870 Nová Ves
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1398 m2
Kolín
1 700 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vesnického stavení sestávajícího z domku rok výstavby 1870 (46 m2) s obytnou místností, ložnicí a vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), u kterého se nachází dvorek (98 m2) se sklepem a 3mi menšími skladovými prostory, na který navazuje svažitá zahrada (237 m2), jejíž spodní část kopíruje v těsné vzdálenosti Voděradský potok. Součástí stavení je i oplocený udržovaný pozemek (1 063 m2) nacházející přes obecní cestu, na kterém se nachází stodola s obytným pokojem (celkem 81 m2) z r. 1927. Je zde zpevněná plocha, kde může být umístěn např. bazén. Stavení má vlastní studnu, zavedenou elektřinu 240V a septik. Horní pozemek je přístupný z asfaltové silnice ze Svojšic vzdálených cca 2 km, parkovat se dá na zahradě, která má vjezdovou bránu. Střechy obou objektů jsou ve velmi dobrém stavu, technický stav předpokládá modernizaci. Stavení se nachází v malebné přírodní oblasti nedaleko Svojšic u Kouřimi cca 58 km od Hlm. Praha nebo 17 km z Kolína. V blízkém okolí 5 – 10 km se nachází turisticky zajímavá místa jako zámky Svojšice, Zásmuky, Bečváry nebo Polní Voděrady, pro děti zahradní železnice Zásmucka nebo Toušické prahy. V pěší vzdálenosti 5 km se nachází astronomický střed Evropy a další historicky zajímavá místa obce Kouřim. Stavení se nachází ve střední části soustavy rybníků Svojšický, Utopenec, Stojespal a Mlékovický, konkrétně v místě, kde jsou rybníky propojeny Voděradským potokem. Doporučujeme koupi jako rekreační objekt, k dispozici ihned. Ev. číslo: 611264.

rodinný dům a na pozemku 2.360 m2 R

Nabídka
27.7.2017
rodinný dům a na pozemku 2.360 m2 R
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Kolín
2 400 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje dům s hospodářskými budovami v obci Radovesnice II, okres Kolín na pozemku o celkové výměře 2.360 m2. Dům o 5 místnostech je ve velmi dobrém stavu, udržovaný, částečně vyměněná okna. Na dům navazují bývalé hospodářské budovy, dále se na pozemku nachází domek s letní kuchyní a v zadní části pozemku samostatná prostorná stodola. Dům je napojen na vlastní studnu ( obecní rozvod vody se právě aktuálně projednává), napojen na kanalizaci a je napojen na plyn ( v kuchyni jsou plynová kamna a plynový sporák. V ostatních místnostech je lokální elektrické vytápění ( akumulační kamna), ohřev vody v koupelně bojlerem, samostatné WC na chodbě. Dům je částečně podsklepen. Dům se nachází uprostřed ulice a v centru obce Radovesnice II. Nedaleko domu je samoobslužná prodejna Jednota Coop, pošta, Czech-Point, obecní úřad, zastávka autobusu směr Kolín, Týnec n.L., Chlumec n.C.. V dolní části obce je kulturní dům s restaurací, kde jsou každoroční oblíbené taneční kursy pro mládež, dále koupaliště, dětské hřiště, fotbalové hřiště, tenisový kurt, společenská klubovna "Chlapi sobě". V obci je mateřská škola a do základní školy děti jezdí dle výběru do ZŠ Krakovany (5 km), ZŠ Týnce n.L. (7 km), ZŠ Žíželice (5 km). Obec leží 17 km od Kolína směr Chlumec n.C. a 8 km od dálnice D11- (Č.Most - směr Hradec Králové) výjezd Exit 50 km (u KFC). Ev. číslo: 608522.

Prodej, rodinný dům 8+1, 186m2, Ost

Nabídka
27.7.2017
Prodej, rodinný dům 8+1, 186m2, Ost
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Kolín
2 599 000 Kč

Chata 3+1 Vlkančice, 462m2 pozemek,

Nabídka
27.7.2017
Chata 3+1 Vlkančice, 462m2 pozemek,
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 462 m2
Kolín
1 750 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zděné chaty v obci Vlkančice, nedaleko Stříbrné Skalice, v okrese Praha východ. Nabízená chata je situovaná na okraji obce v chatové osadě Stará Hůra, v sousedství Nučického potoka a posázavských lesů. Dispozičně je chata řešena jako 3+1 o zastavěné ploše 60m2. Pozemek o velikosti 462m2 je vlastní. Po úpravách je chata vhodná i pro trvalé bydlení. Za vstupními dveřmi do chaty se nachází zádveří, na které navazuje chodba do obývacího pokoje. V pravé části chodby je situována šatna, vedle které se nachází koupelna s vanou a toaletou. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu, směřující do zahrady. Na obývací pokoj volně navazuje kuchyně. V patře chaty jsou situovány dva pokoje, z nichž jeden má svůj vlastní vstup na lodžii. Chata je napojena na studnu, odpady jsou svedeny do jímky, rozvod elektřiny je v celé chatě. Připojení na kabelovou TV je možné. Částečně je chata podsklepena - tři sklípky. Příslušenstvím chaty je kůlna v její jižní části. Zahrada u chaty je jižně a západně orientovaná. Západní kraj zahrady lemuje Nučický potok. Příjezd k chatě je celoročně sjízdný a je tedy možné ji celoročně využívat. Zastávka BUS č.404 se spojením do Stříbrné Skalice, Kostelce nad Černými lesy a Prahy na metro C Chodov je vzdálena 200m od chaty. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedaleké Stříbrné Skalici, Sázavě či v Kostelci nad Černými lesy. Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, napište nebo zavolejte makléři. Ev. číslo: 607694.

Zděná chata 3+1 Vlkančice, 462m2 po

Nabídka
27.7.2017
Zděná chata 3+1 Vlkančice, 462m2 po
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 750 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zděné chaty v obci Vlkančice, nedaleko Stříbrné Skalice, v okrese Praha východ. Nabízená chata je situovaná na okraji obce v chatové osadě Stará Hůra, v sousedství Nučického potoka a posázavských lesů. Dispozičně je chata řešena jako 3+1 o zastavěné ploše 60m2. Pozemek o velikosti 462m2 je vlastní. Po úpravách je chata vhodná i pro trvalé bydlení. Za vstupními dveřmi do chaty se nachází zádveří, na které navazuje chodba do obývacího pokoje. V pravé části chodby je situována šatna, vedle které se nachází koupelna s vanou a toaletou. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu, směřující do zahrady. Na obývací pokoj volně navazuje kuchyně. V patře chaty jsou situovány dva pokoje, z nichž jeden má svůj vlastní vstup na lodžii. Chata je napojena na studnu, odpady jsou svedeny do jímky, rozvod elektřiny je v celé chatě. Připojení na kabelovou TV je možné. Částečně je chata podsklepena - tři sklípky. Příslušenstvím chaty je kůlna v její jižní části. Zahrada u chaty je jižně a západně orientovaná. Západní kraj zahrady lemuje Nučický potok. Příjezd k chatě je celoročně sjízdný a je tedy možné ji celoročně využívat. Zastávka BUS č.404 se spojením do Stříbrné Skalice, Kostelce nad Černými lesy a Prahy na metro C Chodov je vzdálena 200m od chaty. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedaleké Stříbrné Skalici, Sázavě či v Kostelci nad Černými lesy. Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, napište nebo zavolejte makléři. Ev. číslo: 607960.

Rodinný dům 5+1 Vitice - Chotýš, po

Nabídka
27.7.2017
Rodinný dům 5+1 Vitice - Chotýš, po
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 690 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu 5+1 v malebné obci Vitice – Chotýš. Nabízený dům se nachází ve stávající zástavbě v obci. Zastavěná plocha domu je 143m2 s užitnou plochou včetně podkroví 150m2. Celkový výměra pozemku činí 981m2. V domě započala rekonstrukce, je hotový rozvod elektřiny a vody. Většina oken je vyměněná za nová dřevěná. V přízemí domu se nachází: zádveří s chodbou, pokoj (15,3m2), pracovna (10,8m2), kuchyně (15m2), obývací pokoj (19,4m2), koupelna se sprchovým koutem a toaletou, koupelna s vanou, technická místnost a dvoje schody do patra. Patro je rozděleno do dvou částí. V pravé části se nachází dva samostatné neprůchozí pokoje (16m2 a 15m2). V levé části je pokoj ( 17m2) – v původním stavu bez zateplení, podlah apod. a prostorná hala (17m2) s úložným prostorem. Dům je napojen na vodu z vlastní studny (7m hloubka), odpady jsou svedeny do jímky. Izolace domu je hotová (podříznutí). K domu náleží přístavek vhodný jako sklad. Zahrada u domu je jižně a západně orientovaná. Pozemek je oplocen a po renovaci plotu do ulice nabídne naprosté soukromí. Občanská vybavenost jako škola, školka, potraviny se nachází v sousední obci Vitice. Dopravní spojení z Chotýše zajišťuje BUS č. 422 do Českého Brodu na nádraží nebo do Kouřimi. Odtud je možné se napojit na spoj směr Praha nebo Kolín. Pro případné další informace k domu či jeho prohlídku, napište nebo volejte makléři. Ev. číslo: 609694.

Rodinný dům 4+kk/terasa Krupá, poze

Nabídka
27.7.2017
Rodinný dům 4+kk/terasa Krupá, poze
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Kolín
3 200 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu 4+ kk v těsném sousedství Kostelce nad Černými lesy, v obci Krupá. Nabízený dům je situovaný ve stávající zástavbě v obci. Užitná plocha domu je 83,5m2 + terasa o velikosti 13m2. Celková výměra pozemku činí 719m2. V roce 2016 dům prošel kompletní rekonstrukcí – rozvod vody, topení, elektřiny, okna, střecha, zateplení, fasáda, nové oplocení okolo celého pozemku, vstupní branka a brána, zahrada je srovnaná do roviny a připravena k osetí trávou. Obvodové zdi mají 60cm tloušťku včetně zateplení (50cm+10cm zateplení). Dům je osazen novým bukovým schodištěm, obložkami s dveřmi a lištami. V přízemí domu se nachází zádveří s technickou místností, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na terasu, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V patře jsou dva samostatné neprůchozí pokoje, chodba a toaleta. Vytápění domu je pomocí elektrického kotle a radiátory. Teplá voda z bojleru. Odpady jsou svedeny do nové plastové jímky (8m3). Voda z obecního vodovodního řádu. Zahrada u domu je rovinatého charakteru s jižní orientací. Na zahradě je několik vzrostlých stromů. Dům je připraven k nastěhování. V obci se nachází obchod s potravinami a restaurace. Kompletní občanská vybavenost jako škola, školka, pošta, lékař nebo lékárna je v sousedním Kostelci nad Černými lesy, případně v nedalekém Českém Brodě. Dopravní spojení zajišťuje BUS SID č. 409 se spojením do Kostelce nad Černými lesy a do Českého Brodu. Pro případné další informace, napište nebo volejte makléři. Ev. číslo: 609818. cena k jednání.

Prodej, chata 2+kk, 36 m2, Kolín -

Nabídka
27.7.2017
Prodej, chata 2+kk, 36 m2, Kolín -
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 609 m2
Kolín
549 000 Kč

Prodej, chalupa 2+1, 2449 m2, Konár

Nabídka
27.7.2017
Prodej, chalupa 2+1, 2449 m2, Konár
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 2449 m2
Kolín
1 990 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej chalupy s celkovou plochou pozemku 2449 m2 na okraji obce Konárovice. Dispozice je 2+1. Zastavěná plocha domem je cca 188 m2. Dům je ke kompletní rekonstrukci, ale je v dobrém stavu, celý cihlový, suchý. Na pozemku je postaven zcela samostatně krásný sklep s klenutými stropy o výměře cca 16 m2. Sociální zařízení není, pouze suché WC. Okna i dveře jsou původní. Elektřina 230/380V, vytápění lokální na tuhá paliva, voda z vlastní studny nebo veřejná, plyn zaveden na hranici pozemku, kanalizace veřejná. Součástí domu je ještě garáž 17 m2, bývalá hospodářská místnost 17 m2 a krásná a prostorná stodola 52 m2. Dále je možné využití půdních prostorů k další vestavbě. Nemovitost má vlastní vjezd a je částečně oplocená. Svým charakterem a dispozicí nabízí vybudování skutečně pěkného místa k rekreaci, podnikání nebo i k trvalému bydlení. Nemovitost je ihned volná. PENB nebyl majitelem předložen – nemovitost uvedena do provozu před rokem 1947 – proto uvádíme třídu G. Obec Konárovice je vzdálena autem 5 min. od Kolína, od Prahy 50 min., od Pardubic 35 min. V obci je autobusové spojení, obecní úřad, pošta, knihovna, sportovní klub, fotbalové hřiště, hospoda, školka. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Kolíně. Zajistíme kompletní servis včetně právních služeb a případného financování. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 13405.

Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko

Nabídka
27.7.2017
Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko
Typ RD: -
Dispozice: 2+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 990 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu s celkovou plochou pozemku 2449 m2 na okraji obce Konárovice. Dispozice je 2+1. Zastavěná plocha domem je cca 188 m2. Dům je ke kompletní rekonstrukci, ale je v dobrém stavu, celý cihlový, suchý. Na pozemku je postaven zcela samostatně krásný sklep s klenutými stropy o výměře cca 16 m2. Sociální zařízení není, pouze suché WC. Okna i dveře jsou původní. Elektřina 230/380V, vytápění lokální na tuhá paliva, voda z vlastní studny nebo veřejná, plyn zaveden na hranici pozemku, kanalizace veřejná. Součástí domu je ještě garáž 17 m2, bývalá hospodářská místnost 17 m2 a krásná a prostorná stodola 52 m2. Dále je možné využití půdních prostorů k další vestavbě. Nemovitost má vlastní vjezd a je částečně oplocená. Svým charakterem a dispozicí nabízí vybudování skutečně pěkného místa k trvalému bydlení, podnikání nebo i k rekreaci. Nemovitost je ihned volná. PENB nebyl majitelem předložen – nemovitost uvedena do provozu před rokem 1947 – proto uvádíme třídu G. Obec Konárovice je vzdálena autem 5 min. od Kolína, od Prahy 50 min., od Pardubic 35 min. V obci je autobusové spojení, obecní úřad, pošta, knihovna, sportovní klub, fotbalové hřiště, hospoda, školka. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Kolíně. Zajistíme kompletní servis včetně právních služeb a případného financování. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 13408.

Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko

Nabídka
27.7.2017
Prodej, rodinný dům 2+1, 188 m2, Ko
Typ RD: -
Dispozice: 2+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 249 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes