Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Zdraví a péče o tělo - ostatní

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Světelná čistící terapie Rio Lite2

Nabídka
2.9.2014
Světelná čistící terapie Rio Lite2
Praha 1
899 Kč

- Rio Lite2 SkinClear je léčebná světelná kúra vhodná pro problematickou pleť se sklony k akné. - Rio Lite2 dokáže díky svému modrému světlu zabíjet bakterie způsobující akné a červené světlo urychluje hojení pleti a snižuje zánět. - Používání je zcela bezpečné a bez nežádoucích účinků. Světelná čistící terapie LITE2 SkinClear Light značky Rio Akné je velkým problémem bez ohledu na věk, RIO Vám přináší účinné řešení pro dokonalou pleť bez akné bez nežádoucích účinků. Rio SkinClear Light používá technologii modrého a červeného světla pro boj s mírně až středně těžkým akné, působí na ohniska kožního zánětu. Modré světlo přímo zabíjí primární bakterie, které způsobují akné. Červené světlo pomáhá snižovat zánět a stimulovat hojící proces. Výzkum prokázal, že léčba kombinací modrého a červeného světla je významně účinnější než používání ostatních metod, navíc je bezpečnější bez vedlejších účinků. Jak přístroj používat: - Krok 1: - Před samotnou aplikací si vyčistěte důkladně obličej, vyjměte přístroj z dobíjecí základny, zapněte jej a jemně přiložte aplikační hlavu na pokožku. - Krok 2: - Jemně posunujte po povrchu obličeje, zaměřte se na nejvíce postižené oblasti (lze ošetřovat maximálně 15 minut). Vyhněte se přímému kontaktu s očima, nedívejte se přímo do světla. - Krok 3: - Vypněte přístroj a otřete aplikační hlavu. Výsledkem ošetření je jasnější a hladší pokožka. Obsah balení: Přístroj LITE2. Dobíjecí základna. Napájecí adaptér.

Vyhřívací pokrývka Beurer UB 100

Nabídka
2.9.2014
Vyhřívací pokrývka Beurer UB 100
Praha 1
1 239 Kč

Komfortní vyhřívací podkrývka, která je extra měkká a prodyšná z materiálu z mikrovláken a fleecu. Má speciální tvar a úchyt, je možné ji použít i jako prostěradlo. Rozměry podkrývky jsou 200×90–100 cm. Její součástí je 2×9 teplot, samostatně nastavitelné teplotní zóny pro tělo a nohy. Má funkci rychlého nahřátí a ovládání s podsvětleným LCD displejem. Komfortní vyhřívací podkrývka UB 100 značky Beurer. Öko-Tex Uznávaná pečeť kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Extra měkká prodyšná. Příjemný prodyšný materiál z mikrovláken / fleece. Speciální tvar a úchyt. Použití i jako prostěradlo (uchycení za matraci). Rozměry cca 200×90 – 100 cm. Je vybavena funkcí automatického bezpečnostníhopřepínání na nižší stupeň. Teplotní stupně 9, 8 a 7 se asi po 3 hodinách automaticky sníží na stupeň 6. 2×9 teplot, samostatně nastavitelné teplotní zóny pro tělo a nohy. Rychlé nahřátí. Tato vyhřívaná podložka do postele je vybavena rychlou ohřívací jednotkou, která umožňuje rychlejší zahřání podložky během prvních 15 minut. Ochranný systém Beurer BSS Automatické vypnutí. Tlačítko pro nastavení doby automatického vypnutí. Můžete nastavit dobu automatického vypnutí na 1, 2, 3, 4, …nebo 12 hodin. Individuálně nastavitelný časovač. Teplotní stupně 1, 2 a 3 jsou zvlášť energeticky úsporné. Jestliže jsou nastaveny tyto stupně, zobrazí se na displeji symbol „ECO“. Öko-Tex Ovládání s podsvětleným LCD displejem. Bavlna / fleece. Pratelná v pračce. EcoControl: ukazatel spotřeby v kWh. Stisknutím tlačítka „kWh“ se zobrazí aktuální spotřeba el. energie v kWh. Zobrazuje se spotřeba proudu od posledního zapnutí. Výkon: 60 / 75 W. Napájení: 220V. Antialergický teplotní stupeň. Díky antialergickému teplotnímu stupni můžete účinně vymýtit populaci roztočů a zajistit suché prostředí postele bez plísní. Tento proces vysuší matrace a vytvoří na jejím povrchu mikroklima, které roztočům nesvědčí.

Inhalátor San-Up Twister 3019

Nabídka
2.9.2014
Inhalátor San-Up Twister 3019
Praha 1
1 439 Kč

Ultrazvukový inhalátor s velkým množstvím příslušenství. Součástí přístroje je síťový kabel a cestovní taštička. Inhalátor má kvalitní zpracování a design. Vhodné pro léčbu horních a dolních cest dýchacích. Jednoduchá, snadná a bezpečná obsluha. Ultrazvukový inhalátor Twister značky San-Up. Twister inhalátor pracuje na bázi ultrazvuku. Ten rozpouští farmaka pomocí vibrací v mlhu. V této podobě se farmaka ukládá do plic a následně dosahuje rychlého působení. Nemá žádné vedlejší účinky. Inhalátor pracuje speciálně na základě systému uzavřené vodní komory. Používání je velice jednoduché. Roztok se nalije do zásobníku pro farmaka, čímž je přístroj připraven pro použití. Kvalitní zpracování a design. Dávkování mlžiny lze přizpůsobit dýchání. Regulace hustoty a výstupu mlžiny. Vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích. Při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Velké množství příslušenství. Síťový kabel, cestovní taštička. Lze dokoupit ohřev mlžiny i akumulátor. Technická data: Druh inhalátoru: Ultrazvukový inhalátor Napětí: 230 V Příkon: 30 W Třída bezpečnosti: II typ B Frekvence: 2,5 MHz Rozprašovací výkon: 1ml/ min. Provoz / přestávka: 20 minut / 40 minut Velikost částeček léčiv: 1,5 – 5,7 μm (MMAD 3,8 mikronu) Objem zásobníku: 8 ml Hmotnost: 1,1 kg Rozměry (d. š. v.): 200×128×100 mm Provozní teplota: 5°C až 40°C při 30 – 95% relativní vlhkosti Skladovací teplota: 1°C až 40°C při 10 – 95% relativní vlhkosti Rozsah tlaku: 500 – 1 060 mb (hPa)

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Zdraví a péče o tělo - ostatní

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes