Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Zdraví a péče o tělo - ostatní

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Masážní přístroj Ardes M 238

Nabídka
30.10.2014
Masážní přístroj Ardes M 238
Praha 1
609 Kč

Jedinečný masážní přístroj s usazeným vulkanickým kamenem do nástavce pro teplé a studené masáže. Ideální pro intenzivní a relaxační masáže. Při každodenním použití se během několika minut můžete zbavit stresu a únavy, zmenšit riziko usazovaní solí a celulitidy, a také dosáhnout ozdravného efektu. Masážní přístroj M 238 značky Ardes. 2 pracovní režimy pro intenzitu masáže, plus ohřívání kamene. Možnost regulovat úhel sklonu rukojeti pro usnadnění masáže. Nastavitelná neklouzavá rukojeť, možnost nastavení madla od 0° do 90°. Můžete zvolit tři různé sklony Rotační otáčející se hlava pro nástavce. Masážní hlava přístroje se může otáčet o 270°. Výkon 13 W. Napájení: 230–240V. Hmotnost: 0,5 kg. Rozměry: 47×4×3×cm. 6 různých nástavců pro různé masáže a z toho 2 vibrační nástavce. S mikro body Toto příslušenství nabízí hlubokou a silnou penetrační masáž oblastí pro uvolnění a zklidnění bolavých svalů Bodový masážní nástavec Nabízí hlubokou masáž konkrétních oblastí svalů pro uvolnění unaveného svalstva. Nástavec s válečky Masíruje dvěma válečky zlepšujícími cirkulaci krve a snižuje tuk a tvorbu celulitidy. Během použití pohybujte přístrojem nahoru a dolů přímo bez oděvu. Jemný nástavec Tento nástavec je vhodný pro uvolnění celého těla a ztuhlých svalů. Uvolňuje a uklidňuje svalstvo. Shiatsu masážní nástavec Tento nástavec simuluje lidské prsty, čímž nabízí hlubokou penetraci jako u masáže rukama pro dosažení efektivního uvolnění unaveného svalstva. Studený nástavec s gelem Nabízí studenou masáž. Před použitím jej musíte vložit na 30 minut do chladničky.

Elektronická cigareta Fortunecome

Nabídka
30.10.2014
Elektronická cigareta Fortunecome
Praha 1
439 Kč

Oční masážní přístroj BeautyRelax BR-260

Nabídka
30.10.2014
Oční masážní přístroj BeautyRelax BR-260
Praha 1
699 Kč

Oční masážní přístroj BeautyRelax BR-260 je určen pro ty, kdo chce mít své oči stále v dobré kondici! Navíc příznivě působí na redukci tzv. pytlů pod očima, které vznikají krátkým spánkem nebo nedostatečným odpočinkem. Oční masážní přístroj BR-260 značky BeautyRelax masážní mechanizmus je tvořen soustavou pryžových válečků stimulace tkání a nervového zakončení pomocí magnetoterapie 6 režimu vibrační masáže s možností nastavení intenzity 7 přednastavených relaxačních melodií časovač (5, 10, 15 minut) nastavitelný pásek pro přizpůsobení každé velikosti hlavy snadné použití díky jednoduchému ovládání malé rozměry umožňují přístroj snadno přenášet rozměry: 20×20× 7,5cm hmotnost: 210g vstupní napětí: 0,9 V napájení: 2ks baterie typu AAA Vlastnosti: uvolňuje svalové napětí redukuje tmavé pytle pod očima odstraňuje stres poskytuje relaxaci a uvolnění mysli zlepšuje krevní oběh Princip fungování: Oční masážní přístroj BR-260 svou konstrukcí připomíná klasické brýle. Stejným způsobem se také nasazuje na hlavu. Vzhledem však veškerá podobnost končí. Z vnitřní strany, která je v kontaktu s oblastí kolem oči, je umístěn sofistikovaný masážní mechanizmus. Základ tvoří soustava pryžových masážních válečků. Uvnitř každého válečku jsou zabudované malé magnety, které vytvářením magnetického pole příznivě působí na tkáně a nervovou soustavu. Hlavní princip masáže spočívá v jemném, ale zároveň účinném tlaku válečků na unavené svaly a nervová zakončení. Celkový účinek akupresurní terapie zvýrazňují příjemné vibrace. Intenzitu si lze snadno nastavit pomocí dálkového ovladače s LCD displejem. Pro intenzivnější relaxaci a uvolnění mysli si může uživatel vybrat jeden z několika doprovodných hudebních režimů, kam patří relaxační melodie, přírodní zvuk proudění vody, zvuk ptáků, zvuk kapek vody, zvuk cvrčků a zvuk šumění oceánu. Nechybí možnost nastavení času relaxace v intervalech 5, 10 a 15 minut. Přístroj je napájen dvěma bateriemi typu AAA. Možnosti použití: Oční masážní přístroj je určen pro uvolnění svalového napětí kolem očí. Příznivě působí na redukci tzv. pytlů pod očima, které vznikají krátkým spánkem nebo nedostatečným odpočinkem. Akupresurní masážní válečky jsou umístěny i na bočních stranách přístroje. Díky tomu jsou schopné stimulovat oblast spánků, kde se při zvýšeném stresu a únavě soustřeďuje nepříjemná bolest způsobující nekonečné bolesti hlavy. Funkce hudební terapie osvěží mysl a napomáhá obnovit tvůrčí myšlení, které bývá při dlouhodobé stereotypní práci často otupené. Uživatel dosáhne příjemného rozpoložení a dostane se do pohody. Díky nastavitelnému pásku zůstanou masážní brýle stále na stejném místě a jsou schopné se přizpůsobit každé velikosti hlavy.

Masážní přístroj BeautyRelax BR-1009

Nabídka
30.10.2014
Masážní přístroj BeautyRelax BR-1009
Praha 1
369 Kč

Ruční masážní přístroj BeautyRelax BR-1009 je kompaktní, malý a lehký nástroj, který vás namasíruje vždy, kdy to budete nejvíce potřebovat. Kromě příjemné uvolňující masáže je velice účinný na odbourávání celulitidy a vyhlazení povislé pokožky. Ruční masážní přístroj BR-1009 značky BeautyRelax. možnost regulace rychlosti otáček masážní hlavice maximální rychlost hlavice až 2700 otáček za minutu 3 typy výměnných masážních hlavic + 1 hlavice navíc, která se dá nasadit na jakoukoliv z těchto tří hlavic (každá ze tří masážních hlavic se liší povrchem – jedna má povrch zcela hladký, druhá vlnkovitý a třetí s kuličkami – přesně v tomto pořadí je masáž jemnější, silnější nebo nejsilnější; obecně platí, že čím je povrch hlavice členitější, tím je masáž intenzivnější – a naopak) kompaktní, malý a lehký stačí používat 10 minut denně napájení: adaptérem ze sítě 220V rozměry: 16×18×10 cm hmotnost: 1 kg Vlastnosti: poskytuje příjemnou uvolňující masáž zatuhlého svalstva pravidelným používáním redukuje celulitidu odstraňuje starou zatvrdlou pokožku efektivně redukuje podkožní tuk napomáhá vyhladit povislou kůži zlepšuje krevní oběh Princip fungování: Hlavní kouzlo přístroje spočívá ve vysokorychlostních otáčkách masážní hlavice, která může dosáhnout rychlosti až 2700 otáček za minutu. Pomocí otočného tlačítka si můžete rychlost sami regulovat. Masážní hlavice vytváří účinné oscilace, které se postupně přenáší hluboko pod pokožku, kde aktivně působí na odbourávání podkožního tuku a redukci tzv. pomerančové kůže. Kromě příznivých účinků v boji proti celulitidě příjemně uvolňuje zatuhlé svaly po náročném dni kdekoliv na vašem těle. Díky jeho malým rozměrům a nízké hmotnosti se dostanete na jakékoliv místo na těle. Umožňuje namasírovat místa, na která byste jinak rukou nedosáhli. Intenzitu působení přístroje si můžete sami regulovat tlakem, kterým budete na své tělo působit a rychlostí pohybu masážní hlavice. Pro aktivní odbourávání podkožního tuku je třeba přitlačit více a nastavit vyšší otáčky. Pro jemnou uvolňující masáž stačí držet přístroj pouze v kontaktu s pokožkou, nastavit nižší otáčky a masážní hlavice již udělá vše za vás. Možnosti použití: Masážní přístroj můžete díky jeho proporcím používat kdekoliv na vašem těle. V případě uvolňující masáže jsou nejčastější místa použití krk, ramena, záda, stehna, lýtka nebo chodidla. Pokud se rozhodnete aktivně odbourávat podkožní tuk, nejčastější místa použití bývají nejvíce problematické partie, jako jsou zadeček, bříško nebo stehna. Pro zpevnění pokožky je častým cílem použitá paže ze spodní strany, kde má pokožka tendenci často ochabnout. Použitím správného typu hlavice lze použít přístroj také na odstranění ztvrdlé pokožky na chodidlech.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Zdraví a péče o tělo - ostatní

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes