Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Zdraví a péče o tělo - ostatní

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Světelná čistící terapie Rio Lite2

Nabídka
30.7.2014
Světelná čistící terapie Rio Lite2
Praha 1
1 279 Kč

- Rio Lite2 SkinClear je léčebná světelná kúra vhodná pro problematickou pleť se sklony k akné. - Rio Lite2 dokáže díky svému modrému světlu zabíjet bakterie způsobující akné a červené světlo urychluje hojení pleti a snižuje zánět. - Používání je zcela bezpečné a bez nežádoucích účinků. Světelná čistící terapie LITE2 SkinClear Light značky Rio Akné je velkým problémem bez ohledu na věk, RIO Vám přináší účinné řešení pro dokonalou pleť bez akné bez nežádoucích účinků. Rio SkinClear Light používá technologii modrého a červeného světla pro boj s mírně až středně těžkým akné, působí na ohniska kožního zánětu. Modré světlo přímo zabíjí primární bakterie, které způsobují akné. Červené světlo pomáhá snižovat zánět a stimulovat hojící proces. Výzkum prokázal, že léčba kombinací modrého a červeného světla je významně účinnější než používání ostatních metod, navíc je bezpečnější bez vedlejších účinků. Jak přístroj používat: - Krok 1: - Před samotnou aplikací si vyčistěte důkladně obličej, vyjměte přístroj z dobíjecí základny, zapněte jej a jemně přiložte aplikační hlavu na pokožku. - Krok 2: - Jemně posunujte po povrchu obličeje, zaměřte se na nejvíce postižené oblasti (lze ošetřovat maximálně 15 minut). Vyhněte se přímému kontaktu s očima, nedívejte se přímo do světla. - Krok 3: - Vypněte přístroj a otřete aplikační hlavu. Výsledkem ošetření je jasnější a hladší pokožka. Obsah balení: Přístroj LITE2. Dobíjecí základna. Napájecí adaptér.

Mezizubní kartáček neznámý CPS 06 2,2 mm 2ks

Nabídka
30.7.2014
Mezizubní kartáček neznámý CPS 06 2,2 mm 2ks
Praha 1
219 Kč

Mezizubní kartáček Curaprox CPS 06 2,2 mm 5 ks jsou ideální pro velikost interdentálních mezer 0,6 – 2,2 mm. Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory. Balení po 2×5 ks. Curaprox CPS 06 2,2 mm 2×5 ks Tyto mezizubní kartáčky jsou ideální pro velikost interdentálních mezer 0,6 – 2,2 mm. Mezizubní kartáčky s jemným drátěným jádrem a hustými štětinkami jsou klíčem k úspěšnému ošetření mezizubních prostor. Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory. U dospělých se zubní kaz nejčastěji vyskytuje v mezizubních prostorech, jelikož i ten nejlepší zubní kartáček neodstraní z těchto míst plak dokonale. Zubní lékaři a odborníci na ústní hygienu tedy doporučují používat navíc každý den výrobky pro čištění mezizubních prostor, jakými jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě nebo dentální párátka. Curaprox CPS mezizubní kartáčky by se měly zavádět do mezizubí jemným tlakem a poté s nimi netočit okolo své osy, nýbrž čistit jemným pohybem vpřed a vzad. Hlavní výhoda mezizubních kartáčků Curaprox CPS jsou jemné štětiny se schopností vyplnit kompletní interdentální prostor, čímž zajistí jeho kvalitní vyčištění. Curaprox CPS Prime zosobňují primární profylaxi a absolutně bezpečné čištění i těch nejužších mezizubních prostorů. Jedno balení postačí na 2 měsíce čištění.

Inhalátor San-Up Twister 3019

Nabídka
30.7.2014
Inhalátor San-Up Twister 3019
Praha 1
1 839 Kč

Ultrazvukový inhalátor s velkým množstvím příslušenství. Součástí přístroje je síťový kabel a cestovní taštička. Inhalátor má kvalitní zpracování a design. Vhodné pro léčbu horních a dolních cest dýchacích. Jednoduchá, snadná a bezpečná obsluha. Ultrazvukový inhalátor Twister značky San-Up. Twister inhalátor pracuje na bázi ultrazvuku. Ten rozpouští farmaka pomocí vibrací v mlhu. V této podobě se farmaka ukládá do plic a následně dosahuje rychlého působení. Nemá žádné vedlejší účinky. Inhalátor pracuje speciálně na základě systému uzavřené vodní komory. Používání je velice jednoduché. Roztok se nalije do zásobníku pro farmaka, čímž je přístroj připraven pro použití. Kvalitní zpracování a design. Dávkování mlžiny lze přizpůsobit dýchání. Regulace hustoty a výstupu mlžiny. Vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích. Při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Velké množství příslušenství. Síťový kabel, cestovní taštička. Lze dokoupit ohřev mlžiny i akumulátor. Technická data: Druh inhalátoru: Ultrazvukový inhalátor Napětí: 230 V Příkon: 30 W Třída bezpečnosti: II typ B Frekvence: 2,5 MHz Rozprašovací výkon: 1ml/ min. Provoz / přestávka: 20 minut / 40 minut Velikost částeček léčiv: 1,5 – 5,7 μm (MMAD 3,8 mikronu) Objem zásobníku: 8 ml Hmotnost: 1,1 kg Rozměry (d. š. v.): 200×128×100 mm Provozní teplota: 5°C až 40°C při 30 – 95% relativní vlhkosti Skladovací teplota: 1°C až 40°C při 10 – 95% relativní vlhkosti Rozsah tlaku: 500 – 1 060 mb (hPa)

Dětský zubní kartáček Braun 200

Nabídka
29.7.2014
Dětský zubní kartáček Braun 200
Praha 1
129 Kč

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Zdraví a péče o tělo - ostatní

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes