Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Zdraví a péče o tělo - ostatní

Nastavený filtr si můžete uložit do oblíbených hledání nebo sledovat hlídacím psem.

Masážní Shiatsu polštářek Ardes M 233

Nabídka
16.4.2014
Masážní Shiatsu polštářek Ardes M 233
Praha 1
1 349 Kč

S tímto masážním Shiatsu polštářkem Ardes M233 se budete cítit jako na opravdové masáži. Použitím masážního polštářku dosáhnete uvolnění přímo v pohodlí domova. Funguje na principu stimulace povrchu kůže třením a tlakem čímž vyváženě uvolňuje napětí. Masážní polštářek značky M233 značky Ardes Použitím shiatsu masážního polštářku využíváte pohodlí domácího prostředí. Manipulace je většinou příjemná a uvolňující a obsahuje tlak aplikovaný několik sekund na přesná místa, se střídáním mobilizace. Přirozená mobilita není nikdy násilná a žádné napětí nezůstane neuvolněné (na rozdíl od tradičních masážních technik), protože funguje vyváženě. Tlak je vyvíjený v závislosti od pozice a požadované intenzity stimulace. Masážní Shiatsu hebký polštářek je vhodný pro použití doma nebo např. i v autě. Má funkci ohřevu a 5 stupňů intenzity masáží. Ovládací jednotka s LED displejem. Lze zvolit režim AUTO nebo MANUAL. Lze ovládat intenzitu i změnu směru rotace masážních válečků. Masážní přístroj je vhodný jak pro oblasti beder, páteře a nohou, tak i krku. Možnost praní v pračce (bez ovladače). Rozměry VxŠxH: 16×39×27 cm. Hmotnost: 1,9kg. Přednosti Shiatsu: Shiatsu je bezpochyby jednou z nejstarších a nejpřirozenějších forem masážní terapie. Funguje na principu stimulace povrchu kůže s třením a tlakem, čímž ihned účinkuje, každý tedy může prožít energickou masáž unavených částí těla. Shiatsu je terapie zrozená v Japonsku na začátku 20. století, vynalezena zkušenými maséry, kteří ji přinesli společně s moderním know-how a tradičními praktikami, vyvíjeli techniku charakteristickou statickým tlakem na konkrétní body těla a mobilizací končetin a zad.

Zeštíhlující sauna pás BeautyRelax BR-460

Nabídka
16.4.2014
Zeštíhlující sauna pás BeautyRelax BR-460
Praha 1
509 Kč

Zeštíhlující sauna pás BeautyRelax BR-460 představuje jednu z možností, jak své úsilí dotáhnout do úspěšného konce! Sauna pás můžete aplikovat nejen na oblast břicha, ale také na ostatní problematické partie jako jsou boky, zadeček a stehna! Princip fungování: Příznivé účinky sauny znali již staří Finové od 11. století. Čas strávený v sauně považovali za běžnou součást svého života. Teplo působí na lidský organismus v několika směrech. Podporuje zvýšení látkové výměny. Vylučováním potu odchází z těla řada nečistot a škodlivin. Zlepšuje krevní oběh a poskytuje svalové uvolnění. Proto je oblíbené zejména u sportovců. Mezi hlavní účinek však patří efektivní redukce podkožního tuku, kterého je velmi obtížné se zbavit běžným cvičením. V klasické sauně je umístěn zdroj energie, který ohřívá vzduch a ten následně nás. Zahřání organismu bývá často jen povrchové. Hlavní výhoda sauna pásu BR-460 spočívá v tom, že generované teplo prostupuje hluboko pod pokožku (4–7cm). Účinným způsobem tak postupně odbourává přebytečný tuk. Studie prokázala, že v klasické sauně je podíl toxických látek v potu kolem 5%. V Infračervené sauně až 15%. Možnosti použití: Sauna pás můžete aplikovat nejen na oblast břicha, ale také na ostatní problematické partie jako jsou boky, zadeček a stehna. Sauna pás má na svých koncích suchý zip, takže se snadno přizpůsobí každému. Díky správnému nasazení bude pokožka v kontaktu s celou plochou pásu, čímž jeho tepelnou energii maximálně využijete. Tepelný výkon snadno nastavíte otočením tlačítka na dálkovém ovládání. Při nejvyšším výkonu může teplota dosáhnout až 60°C. Teplotu můžete během používání pásu snadno regulovat. Zařízení má v sobě zabudovaný termostat, který automaticky sleduje teplotu, aby byla udržena na vámi nastavené úrovni. Časovač je nastaven na 50 minut. Činnost můžete ukončit kdykoliv budete chtít. Při použití sauna pásu mějte u sebe při ruce ručník na utření potu. Před tím, než půjdete do sprchy, vyčkejte zhruba 15 minut. Sauna pás je napájen z klasické zásuvky 220V.