Práce pro ZPS

Požadované vzdělání

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Úřady práce v okrese Beroun

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně

Nabídka
24.3.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Beroun

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené NOČNÍ PRACOVNÍK/ICE. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 5250 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-01. Volných pracovních míst: 1. NOČNÍ PRACOVNÍK/ICE- místo výkonu: Beroun. Upřesňující informace: zařízení má celoroční provoz, práce v nočních směnách dle rozpisu a úvazku, mzdové rozpětí - mzda dle platového tarifu (4. platová třída), který se určuje dle odpracovaných let, osobní ohodnocení po třech měsících, příplatky za noční a víkendové směny, nástup možný ihned po lékařské prohlídce. Náplň práce: bezpečnostní pracovník (druh práce dle katalogu prací) pracuje jako druhý noční pracovník u dětí s kombinovaným postižením, provádí běžné úkony zaměřené na péči a dohled ve školském zařízení DD a MŠ speciálni, Beroun, Mládeže 1102 ve večerních a nočních hodinách a další pracovní úkony související s provozem zařízení jako jsou pomocné úklidové práce. Požadavky: není potřeba pedagogická kvalifikace, citlivý přístup k dětem, spolehlivost, komunikativní schopnosti, týmová spolupráce. Kontakt: profesní životopisy zasílat na email, více informací na tel... Pracoviště: Dětský domov a Mateřská škola speciální, Beroun, Mládeže 1102 [022], Mládeže, č. 1102, Beroun, okres Beroun, 266 01 Beroun 1. Informace: JanaMüllerová, +420 311 611 728,601 566 501, mullerova@ddmsberoun.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun, poslední změna: 2017-03-24T00:46:01.


Úřady práce

Jestliže hledáte novou práci, a v rubrikách Nabízím práci a Brigády, práce doma, au-pair nemůžete najít žádný pro Vás zajímavý inzerát, zkuste štěstí i v této rubrice na Annonce.cz - Úřady práce.

V přehledném výpisu jsou zobrazeny nabídky práce ze všech úřadů práce v ČR, bez ohledu na obor nabízené práce. Rozšířené hledání v levém sloupci Vám umožní najít inzeráty, které Vás zajímají. Inzeráty můžete vyhledávat dle oboru práce, konkrétního úřadu práce, kraje nebo použít textové hledání. Lehce tak najdete inzeráty s nabídkou zaměstnání bez vyučení, práci zubního laboranta nebo zubní asistentky, prodejce nábytku v Šumperku, kompletaci výrobků doma, nabídky Úřadu práce v Chomutově či Třebíči či práce ve stavebnictví.

Nechcete-li, aby Vám nějaká zajímavá nabídka práce z úřadů práce utekla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám nejnovější inzeráty s nabídkou práce pošle do Vaší e-mailové schránky.
Možná by Vás na Annonce.cz mohla zajímat rubrika Nabízím práci s nabídkami práce od přímých zaměstnavatelů a agentur nebo rubrika Hledám práci, kam si můžete podat svůj inzerát s poptávkou práce zdarma.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Úřady práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes