Práce pro ZPS

Požadované vzdělání

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Úřady práce v okrese Chrudim

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Uklízeči veřejných prostranství Dělník-dělnice

Nabídka
20.1.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Chrudim

Uklízeči veřejných prostranství Dělník-dělnice veřejného prostranství. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 4 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Chittussiho nám. 150, Ronov nad Doubravou a dále Mladotice a Moravany Platové zařazení 4. - 5. tř. (příloha č. 4 k nařízení vlády č. 564/2006 Sb.). Nástup možný po dohodě. Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíců, možné prodloužení na dobu neurčitou. NÁPLŇ PRÁCE: provádění údržby zeleně na území města (sekání trávy v souladu se schváleným plánem údržby, další práce při údržbě zeleně, tzn. řízení, údržba a běžné opravy vozidla s kontejnerovým nosičem, traktoru, údržba a běžné opravy zahradní techniky, práce s křovinořezem, motorovou pilou, atd.), provádění dalších prací při údržbě nemovitostí v majetku města. POŽADAVKY: věk min. 18 let, plná způsobilost k právním jednáním, bezúhonnost, výuční list v technickém nebo stavebním oboru, ŘP sk. "B", samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní a odpovědný přístup k plnění úkolů. Osvědčení o absolvování kurzu svařování, osvědčení pro práci s motorovou pilou a křovinořezem, ŘP sk. "C; T", profesní průkaz řidiče, praxe v oboru - vše výhodou. Náležitosti písemné přihlášky: jméno, příjmení, datum narození, státní příslušnost, a adresa trvalého pobytu, číslo obč. průkazu, tel. kontakt, příp. e-mail, datum a podpis zájemce. K přihlášce je nutno připojit: strukturovaný životopis, ve kterém zájemce uvede údaje o vzdělání, dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech, výpis z Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, písemný souhlas zájemce s tím, aby MÚ Ronov n.D. zpracoval, shromažďoval a uchovával osobní údaje zájemce v souladu se zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Lhůta pro podání přihlášky a doložení dokladů: Písemnou přihlášku s požadovanými doklady můžete předat osobně v kanceláři vedení města (budova MÚ, Chittussiho náměstí, ) nebo zaslat na adresu: Město Ronov nad Doubravou, Chittussiho nám. 150, 53842 Ronov n.D. Obálku označte nápisem: "Výzva - pracovník údržby města". Veřejná výzva na obsazení pracovního místa pracovník údržby města je k dispozici také na internetových stránkách města www.ronovnd.cz... Pracoviště: Město Ronov nad Doubravou, Chittussiho nám., č. 150, Ronov nad Doubravou, okres Chrudim, 538 42 Ronov nad Doubravou. Požadované dovednosti: . Informace: IvetaZajícová, +420 469 690 102, mesto@ronovnd.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim, poslední změna: 2017-01-20T01:02:45.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
20.1.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Chrudim

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení Elektronik/čka údržby. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16900 Kč, max. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Pracoviště: Hedvikov 1. Požadavky: minimálně vyučen v oboru elektro slaboproud, vyhlášku č.50/78 Sb., min. § 5, praxe v oboru výhodou. Dále znalost čtení elektrodokumentace, znalost elektro-hydrauliky a elektro-pneumatiky-výhodou, flexibilitu a schopnost učit se novým věcem, ochotu pracovat ve směnném provozu. Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny, možnost ubytování Kontakt: životopis e-mailem na z.posikova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz , poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky se Zuzanou Pošíkovou, tel. 469 619 117 nebo 773 771 217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469 619 110 nebo 777 619 110.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Třemošnice, okres Chrudim, 538 43 Třemošnice. Požadované dovednosti: . Informace: ZuzanaPošíková, +420 469 619 117,773 771 217, z.posikova@kovolis-hedvikov.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim, poslední změna: 2017-01-20T01:02:45.


Úřady práce

Jestliže hledáte novou práci, a v rubrikách Nabízím práci a Brigády, práce doma, au-pair nemůžete najít žádný pro Vás zajímavý inzerát, zkuste štěstí i v této rubrice na Annonce.cz - Úřady práce.

V přehledném výpisu jsou zobrazeny nabídky práce ze všech úřadů práce v ČR, bez ohledu na obor nabízené práce. Rozšířené hledání v levém sloupci Vám umožní najít inzeráty, které Vás zajímají. Inzeráty můžete vyhledávat dle oboru práce, konkrétního úřadu práce, kraje nebo použít textové hledání. Lehce tak najdete inzeráty s nabídkou zaměstnání bez vyučení, práci zubního laboranta nebo zubní asistentky, prodejce nábytku v Šumperku, kompletaci výrobků doma, nabídky Úřadu práce v Chomutově či Třebíči či práce ve stavebnictví.

Nechcete-li, aby Vám nějaká zajímavá nabídka práce z úřadů práce utekla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám nejnovější inzeráty s nabídkou práce pošle do Vaší e-mailové schránky.
Možná by Vás na Annonce.cz mohla zajímat rubrika Nabízím práci s nabídkami práce od přímých zaměstnavatelů a agentur nebo rubrika Hledám práci, kam si můžete podat svůj inzerát s poptávkou práce zdarma.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Úřady práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes