Práce pro ZPS

Požadované vzdělání

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Úřady práce v kraji Zlínský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
18.1.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Kroměříž

Technici v oblasti metrologie kontrolor - metrolog. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-23 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 1. pracoviště Hulín - náplň práce: kalibrace měřidel podle kalibračních postupů, stanovení intervalů kalibrace měřidel, vedení evidence etalonů a měřidel firmy, spolupráce s externími firmami v oblasti kalibrací a měřidel - požadavky: SŠ vzdělání technického zaměření, praxe v oboru výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v předepsaných tolerancích, schopnost práce s měřidly, smysl pro přesnost, preciznost a jemnou práci, znalost kalibrace délkových měřidel, měření na přesných měřících přístrojích: 3D, kruhoměr, uživatelská znalost MS Office podmínkou, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem - Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení, práce v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, osobní a profesní rozvoj, firemní benefity (5.týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování) - písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: uhlir@pilanamct.cz .. Pracoviště: PILANA MCT, spol. s r.o., Nádražní, č. 804, Hulín, okres Kroměříž, 768 24 Hulín. Informace: DaliborUhlíř, +420 721 463 070, uhlir@pilanamct.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2017-01-18T01:10:44.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
18.1.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Strojní inženýr
Typ úvazku: -
Kroměříž

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality kontrolor. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-23 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 1. pracoviště Hulín - Náplň práce: provádí mezioperační, výstupní kontrolu stanovenou technickou dokumentací (výkres, postup atd.), provádí namátkovou kontrolu prováděných operací jako i měření podle potřeb pracovníků, uvolňuje výrobky do expedice, vystavuje měřicí protokoly, vyhodnocuje výsledky, spolupracuje s technologem, programátorem - Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření, znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v předepsaných tolerancích, schopnost práce s měřidly, smysl pro přesnost, preciznost, znalost práce na PC-MS Office podmínkou, znalost norem ISO 9001, praxe na obdobné pozici - výhodou, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem - Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení, práce v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, osobní a profesní rozvoj, firemní benefity (5.týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování) - písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: uhlir@pilanamct.cz .. Pracoviště: PILANA MCT, spol. s r.o., Nádražní, č. 804, Hulín, okres Kroměříž, 768 24 Hulín. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: , . Informace: DaliborUhlíř, +420 721 463 070, uhlir@pilanamct.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2017-01-18T01:10:44.

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně

Nabídka
18.1.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Kroměříž

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené sociální pracovnice/pracovník. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15230 Kč, max. 22930 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-01 do 2018-02-28. Volných pracovních míst: 1. vyšší odborné nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost apod. dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., zdravotní způsobilost, ŘP "B", profesionální vystupování, samostatné rozhodování, pozitivní vztah k práci s osobami se zdravotním postižením, empatický přístup, spolehlivost, znalost sociální legislativy, dobrá znalost PC, zodpovědnost, praxe výhodou, profesní životopis, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 31. 1. 2017 poštou nebo e-mailem - uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici, budou pozváni k výběrovému řízení.. Pracoviště: Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace - Domov pro osoby se zdravotním postižením Zborovice, Hlavní, č. 1, Zborovice, okres Kroměříž, 768 32 Zborovice. Informace: RadmilaBaierova, +420 573 369 017, radmila.baierova@ssluh.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště, poslední změna: 2017-01-18T01:10:44.

Doprava a logistika, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
18.1.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Skladník
Typ úvazku: -
Kroměříž

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/ce. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 2. PRACOVIŠTĚ Loukov - Náplň práce - příjem zboží a jeho naskladňování, vychystávání a výdej zboží zákazníkům dle dodacího listu, provádění nakládek zboží na auta, komunikace se zákazníky, udržování pořádku ve skladu - Požadujeme - SOU/SŠ vzdělání - nejlépe technického směru, praxi na obdobné pozici velkou výhodou, řidičský průkaz na VZV výhodou nikoliv podmínkou, zdravotní způsobilost k výkonu práce - Nabízíme: příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR, práci na HPP, věrnostní odměny, příležitosti a podporu k dalšímu rozvoji v rámci obchodu, nástup možný ihned - Kontakt osobně v sídle firmy Po-Pá (7:00 - 13:00 hod.) nebo své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: nadezda.tomankova@salvatorstrechy.cz , příp. kontakt telefonický (po-pá, 7:00-16:00 hod.). Do předmětu emailu uveďte název pozice a místo pobočky na kterou se hlásíte.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: SALVATOR STŘECHY s.r.o., Loukov, okres Kroměříž, 768 75 Loukov u Kroměříže. Informace: NaděždaTománková, +420 573 501 756, nadezda.tomankova@salvatorstrechy.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2017-01-06T11:43:48.


Úřady práce

Jestliže hledáte novou práci, a v rubrikách Nabízím práci a Brigády, práce doma, au-pair nemůžete najít žádný pro Vás zajímavý inzerát, zkuste štěstí i v této rubrice na Annonce.cz - Úřady práce.

V přehledném výpisu jsou zobrazeny nabídky práce ze všech úřadů práce v ČR, bez ohledu na obor nabízené práce. Rozšířené hledání v levém sloupci Vám umožní najít inzeráty, které Vás zajímají. Inzeráty můžete vyhledávat dle oboru práce, konkrétního úřadu práce, kraje nebo použít textové hledání. Lehce tak najdete inzeráty s nabídkou zaměstnání bez vyučení, práci zubního laboranta nebo zubní asistentky, prodejce nábytku v Šumperku, kompletaci výrobků doma, nabídky Úřadu práce v Chomutově či Třebíči či práce ve stavebnictví.

Nechcete-li, aby Vám nějaká zajímavá nabídka práce z úřadů práce utekla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám nejnovější inzeráty s nabídkou práce pošle do Vaší e-mailové schránky.
Možná by Vás na Annonce.cz mohla zajímat rubrika Nabízím práci s nabídkami práce od přímých zaměstnavatelů a agentur nebo rubrika Hledám práci, kam si můžete podat svůj inzerát s poptávkou práce zdarma.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Úřady práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes