Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem rodinného domu

Nabídka
19.11.2014
Pronájem rodinného domu
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 6+1
Obytná pl.: 170 m2
Žďár nad Sázavou
Cena dohodou

pronájem rodinného domu Trojanovice.Dumrealit.cz

Nabídka
21.11.2014
pronájem rodinného domu Trojanovice.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Nový Jičín
20 000 Kč

Pronájem pseudobarokního zámečku o užitné ploše

Nabídka
28.11.2014
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: 1020 m2
Jičín
60 000 Kč

Pronájem pseudobarokního zámečku o užitné ploše 1020 m2 na pozemku 8127 m2 v obci Mladějov, Český ráj.Nabízíme pronájem malebného zámečku v turisticky atraktivní lokalitě Českého ráje. Zámeček s pseudobarokní fasádou na pozemku 8127 m2 je po kompletní celkové rekonstrukci, vybaven bezpečnostními prvky a moderními technologiemi jako je rozvod TV, internetu, tel. ústředna a ozvučení všech místností. Vytápění je bezobslužným kotlem na LTO. V 1.NP o ploše 340 m2 je 6 místností, kuchyň, 4x WC, koupelna, tech. místnost, vstupní hala, schodiště a sklad. Ve 2.NP o ploše 340 m2 je 6 místností, hala, koupelna s WC, WC místnost se třemi toaletami, hala se schodištěm a balkon. Ve 3.NP o ploše 340 m2 je konferenční sál s galerií. Z vyhlídkové věžičky nad galerií je krásný výhled na Trosky a do Českého ráje. V podzemním podlaží jsou pískovcové sklepy vhodné zejména jako vinotéka. Součástí nabídky jsou další budovy v areálu jako garáže, sklady a také zámecký park s branou na dálkové ovládání. Vhodné jako sídlo zařízení pro soukromou školu, pořádání konferencí a školení, popřípadě jiné podnikatelské aktivity. Další možnost: K zámku lze pronajmout i obytnou dvoupodlažní budovu v sousedství o užitné ploše 636 m2, která je vhodná k úpravám na bydlení, ubytování, atd. dle konkrétního podnikatelského záměru. Cena za pronájem této budovy je k jednání dle případných investic do úprav, podle charakteru a účelu využití. Dostupnost Praha cca 70 km, Liberec 35 km. ID nabídky: N1406061.


Rodinné domy - pronájem

V rubrice Rodinné domy k pronájmu na Annonce.cz naleznete inzeráty od majitelů RD, tak i realitních zprostředkovatelů a kanceláří. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty bez ohledu na region, kde se rodinné domy k pronájmu nachází. V detailu každého inzerátu najdete kromě bližších podobností nabízených rodinných domů i kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s rodinnými domy k pronájmu lehce přizpůsobíte svým potřebám pomocí filtrů rozšířeného hledání. K dispozici je filtrování podle užitné plochy, cenového rozpětí, regionu anebo můžete využít textového hledání. Jednoduše tak zobrazíte např. pouze inzeráty nabízející řadové rodinné domy k pronájmu v Praze 5 - Stodůlkách, rodinné domy k pronájmu v okolí Prahy anebo třeba na Olomoucku.

Funkce Hlídací pes Vám pošle nejnovější inzeráty z rubriky Rodinné domy k pronájmu každý den do vaší e-mailové schránky. Na Annonce.cz by vás mohla také zajímat rubrika Byty k pronájmu.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Rodinné domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes