Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

RD 7+kk 270 m2 + zahrada 480 m2, + terasa 25 m2,

Nabídka
7.10.2014
RD 7+kk 270 m2 + zahrada 480 m2, + terasa 25 m2,
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Praha 4
39 000 Kč

RD 7+ kk 270 m2 + zahrada 480 m2, + terasa 25 m2, balkon 12 m2, dvougaráž, tech. m., Praha 4-Písnice.Krásný, prostorný RD 7+ kk s krbem, terasou s el. markýzou, balkonem, a se vzrostlou zahradou s automatickou závlahou, internetem, alarmem. Dům se nachází v rezidenční vilové čtvrti v Praze-Písnici. V blízkosti Britská a Anglická mezinárodní škola, Laserové centrum v Dolních Břežanech. Skvělá dostupnost - 2 min. autobus. zast. Lipovická, Metro Kačerov cca 15 min.. Nedaleko budoucí stanice metra C Písnice. Dispozice přízemí: chodba se šatnou, hala, velký obývací pokoj s krbem a přímým vstupem na terasu a zahradu, zařízená kuchyň s vest. spotřebiči, jídelní kout, ložnice (pracovna), koupelna s toaletou. Dispozice 1. patra: ložnice (pracovna) se vstupem na balkon, 3 pokoje (v jednom je možné ponechat kuch. linku), koupelna s masážní vanou, koupelna se sprchovým koutem. V domě jsou vestavěné skříně, 3x koupelna, 4x toaleta. V suterénu domu se nachází dvougaráž a technická místnost s plyn. kotlem a prádelnou, malá komora.... Na parcele je možnost parkovaní dalších dvou aut. Veškerá občanská vybavenost. Dům lze pronajmout částečně zařízený nebo bez nábytku. Krásné bydlení v klidné lokalitě blízko přírody. Nájezd na dálnici - Pražský okruh. Dům je vhodný pro rodinu, nebo jako sídlo firmy, nebo také k provozování soukromé školky. Dům lze využit částečně na podnikání i bydlení. Ihned k dispozici. ID nabídky: 12004.

RD 7+kk 270 m2 + zahrada 480 m2, + terasa 25 m2,

Nabídka
10.10.2014
RD 7+kk 270 m2 + zahrada 480 m2, + terasa 25 m2,
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Praha 4
39 000 Kč

RD 7+ kk 270 m2 + zahrada 480 m2, + terasa 25 m2, balkon 12 m2, dvougaráž, tech. m., Praha 4-Písnice.Krásný, prostorný RD 7+ kk s krbem, terasou s el. markýzou, balkonem, a se vzrostlou zahradou s automatickou závlahou, internetem, alarmem. Dům se nachází v rezidenční vilové čtvrti v Praze-Písnici. V blízkosti Britská a Anglická mezinárodní škola, Laserové centrum v Dolních Břežanech. Skvělá dostupnost - 2 min. autobus. zast. Lipovická, Metro Kačerov cca 15 min.. Nedaleko budoucí stanice metra C Písnice. Dispozice přízemí: chodba se šatnou, hala, velký obývací pokoj s krbem a přímým vstupem na terasu a zahradu, zařízená kuchyň s vest. spotřebiči, jídelní kout, ložnice (pracovna), koupelna s toaletou. Dispozice 1. patra: ložnice (pracovna) se vstupem na balkon, 3 pokoje (v jednom je možné ponechat kuchyňskou linku), koupelna s masážní vanou, koupelna se sprchovým koutem. V domě jsou vestavěné skříně, 3x koupelna, 4x toaleta. V suterénu domu se nachází dvougaráž a technická místnost s plyn. kotlem a prádelnou, malá komora.... Na parcele je možnost parkovaní dalších dvou aut. Veškerá občanská vybavenost. Dům lze pronajmout částečně zařízený nebo bez nábytku. Krásné bydlení v klidné lokalitě blízko přírody. Nájezd na dálnici - Pražský okruh. Dům je vhodný pro rodinu, nebo jako sídlo firmy, nebo také k provozování soukromé školky. Dům lze využit částečně na podnikání i bydlení. Ihned k užívání. ID nabídky: 12276.

Rodinný dům s udržovanou zahradou v Horoměřicích

Nabídka
22.10.2014
Rodinný dům s udržovanou zahradou v Horoměřicích
Typ RD: -
Dispozice: 7+1
Obytná pl.: 315 m2
Praha - západ
45 000 Kč

Romantická vila 7+1, 280 m2 + teras.Dumrealit.cz

Nabídka
16.10.2014
Romantická vila 7+1, 280 m2 + teras.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 7+1
Obytná pl.: -
Praha 6
75 000 Kč

Rodinné domy - pronájem

V rubrice Rodinné domy k pronájmu na Annonce.cz naleznete inzeráty od majitelů RD, tak i realitních zprostředkovatelů a kanceláří. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty bez ohledu na region, kde se rodinné domy k pronájmu nachází. V detailu každého inzerátu najdete kromě bližších podobností nabízených rodinných domů i kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s rodinnými domy k pronájmu lehce přizpůsobíte svým potřebám pomocí filtrů rozšířeného hledání. K dispozici je filtrování podle užitné plochy, cenového rozpětí, regionu anebo můžete využít textového hledání. Jednoduše tak zobrazíte např. pouze inzeráty nabízející řadové rodinné domy k pronájmu v Praze 5 - Stodůlkách, rodinné domy k pronájmu v okolí Prahy anebo třeba na Olomoucku.

Funkce Hlídací pes Vám pošle nejnovější inzeráty z rubriky Rodinné domy k pronájmu každý den do vaší e-mailové schránky. Na Annonce.cz by vás mohla také zajímat rubrika Byty k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Rodinné domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes