Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem RD 4+1, Mrzky, okr. Kolín,

Nabídka
5.10.2015
Pronájem RD 4+1, Mrzky, okr. Kolín,
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Kolín
12 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem RD 4+1 v obci Mrzky, okr. Kolín, užitná plocha 175 m2, obytná plocha 154 m2, pozemek 244 m2. Jedná se o polovinu dvojdomu, původně se jednalo o hostinec (z r.1930), po kompletní rekonstrukci (v r. 2011 - nová střecha, zateplená fasáda, nové kompletní rozvody, nové podlahy, plastová okna, dveře, garáž, garážová vrata na DO, krbová kamna). V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj (43 m2), kuchyně (20,5 m2), spíž, samostatné WC, sprchový kout, technická místnost a garáž (21,5 m2) s vjezdem přímo z ulice a garážovými vraty na DO. V patře se pak nachází 3 prostorné pokoje, chodba, koupelna s vanou, pračkou a umyvadlem a prostorná šatna (19,5 m). Za domem je menší členitý dvorek, s různými zákoutími, osazený do svahu, s možností jeho částečného či úplného zastřešení. Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina, vlastní studna a žumpa. Vytápění je řešeno el. přímotopy, s možností rozvedení topného systému s radiátory a napojení na elektrický kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Bydlení v klidné a žádané lokalitě - v centru obce, asi 5 km od Českého Brodu, kde je veškerá občanská vybavenost i dopravní spojení nejen na Prahu (vlak, bus), v okolí množství lesů. Ukazatel energetické náročnosti: G (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován). K nastěhování od 1.9.2015. Doporučuji prohlídku! Ev. číslo: 570917. + přepis energie na nájemníka.

Pronájem, rodinný dům 4+1, OV

Nabídka
6.10.2015
Pronájem, rodinný dům 4+1, OV
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Karlovy Vary
35 000 Kč

Pronájem, rodinný dům 4+1, OV, krb, okrasná zahrada, garáž, zahradní domek, Karlovy Vary - Tašovice.Jedná se o samostatně stojící rodinný dům. Objekt je založen na základových betonových pasech. Kontrukce stropů je ze stropních panelů PZD, střešné konstrukce je plochá o mírném spádu s krytinou z Cu plechu, včetně osazných kl. prvků. Okn a jsou osazena plastová s dvojsklem, dveře dřevěné hladké, případně s prosklením do obložkových zárubní. Vnitřní omítky vápenné štukové dvouvrstvé hladké, venkovní tenkovrstvé na zateplovací systém.Venkovní obklad pouze z omítkoviny, vnitřní obklad bělninového provedení. Podlahy jsou betonové s nášlapným povrchem převážně z laminátových plovoucích šablon, ostatní místnosti keramická dlažba. Rozvod vody ve standardním provedení, odkanalizování splaškových vod je svedeno do obecní kanalizace, vytápění ústřední teplovodní s plynovým kotlem v 1. NP, včetně zásobníku s teplou vodou a kolektory na střeše. Pitná voda je napojena z rozvodu pitné vody v obci. Před třemi lety proběhla proběhla celková rekonstrukce nemovitosti, kde se jednalo o rekonstrukci topení, výměnu oken, nové podlahy, vnitřní obklady, nová kuchyňská linka, nová střešní krytina, zateplení RD.Dispozice domu: 1.PP 2x sklepní prostor 12,40+12,74. 1.NP: zádveří 4,16m2, vstupní hala se schodištěm 27,19m2, chodba 1,38m2, pokoj 13,23m2, koupelna s WC 3,47m2, šatna 10,23m2, schodiště do sklepa , technická místnost 13,82m2, kancelář/pokoj/ 9,06m2, garáž 21,80m2. 2.NP: chodba 8,44m2, pokoj 10,74m2, koupelna s WC 5,95m2, ložnice 13,76m2, kuchyň s jídelnou 24,90m2, obývací pokoj 30,90m2. Na zahradě jsou vzrosté okrasné jehličnany, zahradní domek a dětský koutek.Bližší informace pod číslem jednacím 65081.Tř. energ. náročnosti budovy G - Mimorádně nehospodárná. ID nabídky: 65081.


Rodinné domy - pronájem

V rubrice Rodinné domy k pronájmu na Annonce.cz naleznete inzeráty od majitelů RD, tak i realitních zprostředkovatelů a kanceláří. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty bez ohledu na region, kde se rodinné domy k pronájmu nachází. V detailu každého inzerátu najdete kromě bližších podobností nabízených rodinných domů i kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s rodinnými domy k pronájmu lehce přizpůsobíte svým potřebám pomocí filtrů rozšířeného hledání. K dispozici je filtrování podle užitné plochy, cenového rozpětí, regionu anebo můžete využít textového hledání. Jednoduše tak zobrazíte např. pouze inzeráty nabízející řadové rodinné domy k pronájmu v Praze 5 - Stodůlkách, rodinné domy k pronájmu v okolí Prahy anebo třeba na Olomoucku.

Funkce Hlídací pes Vám pošle nejnovější inzeráty z rubriky Rodinné domy k pronájmu každý den do vaší e-mailové schránky. Na Annonce.cz by vás mohla také zajímat rubrika Byty k pronájmu.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Rodinné domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes