Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem rodinného domu

Nabídka
19.11.2014
Pronájem rodinného domu
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 6+1
Obytná pl.: 170 m2
Žďár nad Sázavou
Cena dohodou

Pronájem domu 4+kk, 140m2+garáž, Třemošná,

Nabídka
22.11.2014
Pronájem domu 4+kk, 140m2+garáž, Třemošná,
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: 140 m2
Plzeň - sever
19 500 Kč

Pronájem domu 4+ kk, 140m2+ garáž, Třemošná, novostavba.Předmětem pronájmu je novostavba rodinného domu, který se nachází v nové zástavbě rodinných domů na okraji obce Třemošné. Dispozice domu je 4+ kk, podlahová plocha domu je 140m2. Po příchodu do domu se nachází prostorná chodba, ze které se jde do všech pokojů v domě a do garáže o velikosti 38m2. V centrální místnosti se nachází rohová kuchyňská linka, vybavena vestavnými spotřebiči (lednička, mrazák, myčka nádobí, sporák, trouba, digestoř). V této hlavní místnosti jsou dále krbová kamna a dvoje balkónové dveře, které vedou do zahrady a na terasu. Z chodby se dále dostanete do dvou ložnic, které jsou orientovány do zahrady a rovněž disponují balkónovými dveřmi, dále pak do třetí ložnice, která je orientována do ulice, stejně jako přilehlá šatna. Koupelna je velmi moderní, nachází se zde prostorný sprchový kout, WC, bidet a umyvadlo se zrcadlem. Další WC je oddělené. V domě je dále technická místnost, kde se nachází přívod na pračku a plynový kombinovaný kotel, který zajišťuje teplo a teplou vodu v domě. Voda a kanalyzace je městská. Zahrada je nově oseta travním semenem, které by mělo vzrůst během následujících dnů. Plot od příjezdové komunikace se bude rozvněž dělat v následujících dnech. Součástí pronájmu bude sekačka na trávu. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Do Třemošné jezdí spoje vlakové spoje a autobusové spoje ČSAD a noční spoje MHD z Plzně. Dům je zabezpečen alarmem. Nastěhování možno ihned, během následujících dní by mělo být vše doděláno. Doporučuji!. Poznámka k ceně: + služby a energie se převádí na nájemce cca 2500, - - 3000, -. ID nabídky: 034886.


Rodinné domy - pronájem

V rubrice Rodinné domy k pronájmu na Annonce.cz naleznete inzeráty od majitelů RD, tak i realitních zprostředkovatelů a kanceláří. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty bez ohledu na region, kde se rodinné domy k pronájmu nachází. V detailu každého inzerátu najdete kromě bližších podobností nabízených rodinných domů i kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s rodinnými domy k pronájmu lehce přizpůsobíte svým potřebám pomocí filtrů rozšířeného hledání. K dispozici je filtrování podle užitné plochy, cenového rozpětí, regionu anebo můžete využít textového hledání. Jednoduše tak zobrazíte např. pouze inzeráty nabízející řadové rodinné domy k pronájmu v Praze 5 - Stodůlkách, rodinné domy k pronájmu v okolí Prahy anebo třeba na Olomoucku.

Funkce Hlídací pes Vám pošle nejnovější inzeráty z rubriky Rodinné domy k pronájmu každý den do vaší e-mailové schránky. Na Annonce.cz by vás mohla také zajímat rubrika Byty k pronájmu.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Rodinné domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes