Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem, rodinný dům 5+1, 200 m2,.Dumrealit.cz

Nabídka
17.10.2014
Pronájem, rodinný dům 5+1, 200 m2,.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Plzeň - sever
10 500 Kč

Pronájem, rodinný dům 5+1, 200 m2, .Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej velkého domu o vel. 7+ kk vč. pergoly a dvojgaráže. s obytnou plochou cca 200m2, Dům je podsklepený se 2. NP. V 1. NP se nachází prostorná a rozlehlá obytná plocha, která je tvořena kuchyní, obývacím prostorem vč. krbových kamen a jídelnm í prostorem. Dále je v 1. NP umístěna velká koupelna, WC, prostorná šatna se šatní skříní v délce 4 m, další velký pokoj. Ve 2. NP je rozlehlá hala se samostatnými vstupy do ložnice a dvou pokojů. .Dům je pronájem a pozdější prodej rodinného domu 5+1+ Z v Zbůchu u Plzně. Je napojen na veškeré inž. sítě. V r. 2005 prošel kompletní rekonstrukcí tzn.nové rozvody elektro, vody, plynu a kanalizace, podlahy vč. krytin, omítky, kuchyně a koupelny, WC, nové krovy a překlady, střešní krytina, sádrokartonové podhledy, vč. zateplení podkroví, zateplení fasády, euro okna, nové dveře, dřevěné prvky z masívu. Byla nově vybudována dvojgaráž, pergola vč. krbu a udírny, bazén, kotce pro pejsky, nová zámková dlažba. Topení domu bylo předěláno na krbové vytápění s přepínáním na plynové do radiátorů. Zahrada a dvůr je uzavřený a je obklopen okolními stavbami, což vytváří oázu klidu a ticha. tento dům lze vyměnit za byt 3+1+ L s doplatkem. Záleží na dohodě. Poloha je vzhledem k umístění a dostupnosti k dopravě, obchodům , školním zařízením aj. velice výhodná, proto můžeme potenciálním zájemcům tuto nemovitost vřele doporučit . Naše realitní kancelář vyřídí zdarma hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření a veškeré nutné formality spojené s prodejem této nemovitosti a to k oboustranné spokojenosti všech zúčastněných stran. Ev. číslo: 556316. + energie a voda.

RD 3+1+zahr., 5km od Kladna

Nabídka
25.10.2014
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Kladno
8 000 Kč

RD 3+1+zahrada, 16km od Prahy 6

Nabídka
25.10.2014
RD 3+1+zahrada, 16km od Prahy 6
Typ RD: řadový
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Praha 6
8 000 Kč

Rodinné domy - pronájem

V rubrice Rodinné domy k pronájmu na Annonce.cz naleznete inzeráty od majitelů RD, tak i realitních zprostředkovatelů a kanceláří. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty bez ohledu na region, kde se rodinné domy k pronájmu nachází. V detailu každého inzerátu najdete kromě bližších podobností nabízených rodinných domů i kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s rodinnými domy k pronájmu lehce přizpůsobíte svým potřebám pomocí filtrů rozšířeného hledání. K dispozici je filtrování podle užitné plochy, cenového rozpětí, regionu anebo můžete využít textového hledání. Jednoduše tak zobrazíte např. pouze inzeráty nabízející řadové rodinné domy k pronájmu v Praze 5 - Stodůlkách, rodinné domy k pronájmu v okolí Prahy anebo třeba na Olomoucku.

Funkce Hlídací pes Vám pošle nejnovější inzeráty z rubriky Rodinné domy k pronájmu každý den do vaší e-mailové schránky. Na Annonce.cz by vás mohla také zajímat rubrika Byty k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Rodinné domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes