Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej rodinného domu 5+kk

Nabídka
20.10.2016
Prodej rodinného domu 5+kk
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Most
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu s dispozicí 5+ kk v nadstandartním provedení s obytnou plochou 300 m2. Dům je zděný s betonovými základy, sedlovou střechou s betonovými taškami. Elektrické vytápění v podlahách, teplou vodu zajišťují dva elektrické bojlery. Internet a TV zajištěn přes kabelovou televizi UPC. Dřevěná okna mají předokenní žaluzie. Dům je umístěn v mírném svahu na okraji obce, vstup orientován na západ. Přístup k nemovitosti je z veřejné komunikace. V 1.NP se nachází společenská zóna, tvořená vstupní halou s oddělenou šatnou s vestavěnými skříněmi, vkusně propojenou s kuchyní, jídelnou a obytným prostorem. V kuchyni je myčka a elektrický sporák s horkovzdušnou troubou a sklokeramickou deskou. Je zde i soukromá zóna - ložnic, velká koupelna s rohovou vanou a samostatné WC. Na podlahách je keramická dlažba, laminátová plovoucí podlaha a koberce. Vytápění v obytném prostoru doplňuje krb, obytná část je rozdělena podlahovým stupněm. Z 1.NP je vstup na dvě terasy. Do 2.NP vyjdeme po designovém dřevěném schodišti. Zde se nacházejí tři ložnice, z toho dvě s lodžií, prostorná koupelna a samostatné WC. Na podlaze je plovoucí laminátová podlaha a koberce. Interiérové dveře v obou podlažích dřevěné, zhotovené na zakázku. Z 2.NP je přístupná půda, lze využít k uskladnění věcí. V suterénu je garáž s vraty na dálkové ovládání se stáním pro dvě osobní auta, sklepy pro uskladnění potravin, dílna a další obytné prostory. Část připravena pro zřízení sauny, se sprchovým koutem a WC. Parkování dalších aut je možné před domem. Bazén 8x3 m s pískovou filtrací, umístěný za domem, tak i rozlehlá zahrada s altánem, poskytuje dostatek soukromí pro odpočinek. Veškeré služby občanské vybavenosti jsou jsou dostupné chůzí, široké sportovní vyžití. Prohlídku zprostředkujeme pouze vážným zájemcům. Ev. číslo: 595163.

Rodinný dům 4+1, 120 m2, Keblice

Nabídka
20.10.2016
Rodinný dům 4+1, 120 m2, Keblice
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Litoměřice
Cena neuvedena

Reality 11 Vám zprostředkují koupi rodinného domu 4+1 se zahradou, garáží a další stavební parcelou 289 m2 (vzdálenou 15 m) v obci Keblice, nedaleko Litoměřic. Nemovitosti se nachází na klidném okraji obce (100 m od návsi) mimo zátopové území, na rovinatém pozemku. Dům typu Okál je krajní řadový a plně podsklepený. Stojí na pozemku o celkové výměře 525 m2. Zahrada s ovocnými stromy je oplocená a zajišťuje dostatečné soukromí. Objekt má užitnou plochu 120 m2. Stejná výměra je dispozici i v suterénu (vč. garáže). V podkroví je prostorná půda, vhodná k vestavbě. Dům je funkční v dobrém stavu, vč. střechy, celkově vhodný k menším stavebním úpravám. Dispozice: zádveří, chodba, WC s umyvadlem, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC (dostatek prostoru pro vanu i další umyvadlo), kuchyň, obývák s jídelním koutem a vstupem na balkon, 3 obytné místnosti. K dispozici jsou přípojky: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn, telefon. Topení je ústřední s kotlem na tuhá paliva. Teplá voda je z el. bojleru. Stavební parcela přes ulici má výměru 289 m2. Stojí na ní zděná kůlna. Je vhodná ke stavbě menšího RD, garáže, provozovny apod. V obci je základní občanská vybavenost – obecní úřad, mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím, pošta a hostinec. Nemovitosti budou volné po ukončení dědického řízení – předpoklad – říjen až listopad 2016. Zavolejte - zprostředkujeme Vám na koupi úvěr. Vzdálenosti: Litoměřice – 7 km, Lovosice – 5 km, dálnice D8 – 5 km, Praha – 57 km. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, proto je nemovitost inzerována v energetické třídě G. Ev. číslo: 13633.

Prodej řadového domu o 3 byt. jedno

Nabídka
20.10.2016
Prodej řadového domu o 3 byt. jedno
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Ústí nad Labem
2 150 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej řadového domu v osobním vlastnictví, který stojí na vlastním pozemku, jehož celková podlahová plocha je 362 m2. Dům se nachází v městské části Trmice, má jedno podzemní podlaží, tři nadzemní a půdu. Vnitřní uspořádání domu: V 1PP se nachází 2 skladovací místnosti a přístupové schodiště. V 1NP se nachází bytová jednotka velikosti 1+1, chodba se schodištěm a technická místnost s přístupem na vlastní dvůr v zadní části pozemku. Ve 2NP se nachází bytová jednotka velikosti 2+1, přístupové schodiště a komora v mezipatře. Ve 3NP se nachází bytová jednotka velikosti 2+1, přístupové schodiště, komora v mezipatře a podesta s přístupem na půdu. Dům prošel celou řadou renovací. Mezi poslední úpravy patří výměna oken, podlah (plovoucí podlahy) systému vytápění na plynové (vytápění celého domu zajišťuje kotel ProTherm) modernizace a výměna sanitární techniky všech tří koupelen, nové toalety, dlažba i všechny tři kuchyňské linky) Též je třeba zmínit novou úpravu vnitřní dispozice (obytné místnosti v 1NP, kompletní renovace vnitřních prostor a koupelny bytové jednotky v 3NP). Na pozemku jsou, kromě samotného objektu k bydlení, postaveny další malé hospodářské stavby sloužící jako kolny. Pozemky okolních řadových domů přímo sousedí a díky potoku vedoucímu za pozemkem není umožněn přístup z jiné než čelní strany domu. V půdním prostoru domu lze (po jejím zateplení) vytvořit další bytovou jednotku. Základy domu jsou z kamene, sklepní prostory jsou suché, střešní krytinou je pozinkovaný plech, krovy domu jsou zdravé. Komín je nově vyvložkovaný, jsou zde celkem 4 kouřovody. Dům je napojen na městskou kanalizaci.Skutečné náklady na jednu bytovou jednotku jsou v současné chvíli cca 4.tis. Dům je součástí starší zástavby centra obce Trmice (cca 3tis obyv.) Ev. číslo: 604482.

PROHLÍDKY: Pondělí 24.10.2016 od 14:00 do 20:00

Nabídka
20.10.2016
PROHLÍDKY: Pondělí 24.10.2016 od 14:00 do 20:00
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: 240 m2
Litoměřice
3 500 000 Kč

Prodej patrového a prostorného s využitím jako dvougenerační RD 5+2 s pozemkem o výměře 896m2, garáž, dílna, s výhledem na zahradu a na dvůr, kde je garáž, zděný přístavek a dřevěné posezení, Doksany , okres Litoměřice, klidná lokalita, 2 km na 35km nájezd na dálnici směr Praha nebo směr Ústí nad Labem. RD je velmi prostorný a má určité specifické technické parametry jako jsou zaoblené rohy v obývacím pokoji a ve vstupní hale, vestavěný KRB v obývacím pokoji obložený z obou stran kamenem, místo vany malý bazének atd. vše viz. foto. Je napojen vlastní studnu s rozvodem vody po domě, obecní vodovod je přiveden přímo do domu, plyn, kanalizace, El 220/380V, vytápění je plynovým kotlem a kotel na tuhá paliva s rozvodem ústředního topení po domě, ohřev vody 2 x elektrický boiler, na pozemku je garáž s dílnou a pergolou na sezení, přičemž zadní zahrada o výměře 296m2 je od RD oddělena samostatnou vysokou zdí s průchodem na tento pozemek. V přízemí domu je bytová jednotka 2+1 s koupelnou se sprchovým koutem, prádelna, dílna, hala viz. plánek ve foto a v patře je bytová jednotka 3+1 s koupelnou, kde je malý bazének viz. plánek ve foto. Je částečně podsklepený , kde je kotelna a technické zázemí. V obci je základní občanská vybavenost (obchod se smíšeným zbožím, škola, školka - jinak vše je v Roudnici nad Labem nebo Litoměřice). RD je volný ihned. PENB - G. V případě zájmu volejte tel.číslo 776 807 475 p.Kurek Patrik - ten má tuto nemovitost na starosti. ID nabídky: JUK4111.

prodej patrového RD se zahradou, ob

Nabídka
18.10.2016
prodej patrového RD se zahradou, ob
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Děčín
1 250 000 Kč

Prodej statku a FVE, Píšťany-Litomě

Nabídka
18.10.2016
Prodej statku a FVE, Píšťany-Litomě
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Litoměřice
12 870 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej nově zrekonstruované selské usedlosti s FVE o výkonu 30 kWh, s ročním výnosem 650.000, - Kč (lze až 1 milión) na Žernoseckém jezeře u Litoměřic. Celý areál je chráněn třímetrovým zděným plotem, kamerovým a zabezpečovacím systémem. Součástí prodeje je 7 nájemních smluv. Tři smlouvy se týkají bytů, které se nachází v domě uprostřed statku, ve kterém je i ubytovna se šesti lůžky, malou kuchyňkou a koupelnou s WC. Tento dům má novou střešní krytinu a lze zde vystavět další podkrovní byty. Tři další smlouvy se týkají pronájmu garáží, ve kterých se nachází motorové čluny a lodě. Ve statku se nachází dalších 5 menších garáží, které lze dále pronajímat. Poslední smlouva je na část hangáru, v jehož prostorách se nachází truhlářská firma. Na pozemku areálu jsou dále uskladněny lodě, v létě vleky či karavany. Součástí ceny areálu je i FVE (fotovoltaická elektrárna, umístěna na střechách budov statku. Licence na výkup proudu má platnost dalších 20 let. Součástí prodejní ceny je i budova s projektem na turistickou ubytovnu s 20–24 lůžky. V druhé části areálu je zrekonstruovaný dům, který obsahuje byt 5+1, (3 koupelny, obývací pokoj s krbem a terasou (30 m2), dílnu, garáž, sklepy. Velká pergola s posezením (80 m2) navazující na venkovní bazén (8 x 4 m), gril, 2 studny, tiché a klidné prostředí. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem systém voda – voda (tento systém je i ve velkém domě uprostřed statku). Podlahové topení a klimatizace je součástí bytu. Před domem se nachází krásná zahrada s ovocnými stromy. V okolí nádherná krajina s cyklostezkami, přírodní koupání cca 200 m s možností vlastní lodě a přístavu. Veškeré informace a prohlídky u RK. Ev. číslo: 586102. V ceně FVE v areálu, výnos 650.000, -Kč/rok, (lze až 1 milión). Znalecký posudek areálu - 19 mil.

PROHLÍDKY: Pondělí 24.10.2016 od 14:00 do 20:00

Nabídka
20.10.2016
PROHLÍDKY: Pondělí 24.10.2016 od 14:00 do 20:00
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: 240 m2
Litoměřice
4 100 000 Kč

PROHLÍDKY: Pondělí 24.10.2016 od 14:00 do 20:00 hodin. Prodej patrového a prostorného s využitím jako dvougenerační RD 5+2, garáž, dílna, s výhledem na zahradu a na dvůr, kde je garáž, zděný přístavek a dřevěné posezení, Doksany , okres Litoměřice, klidná lokalita, 2 km na 35km nájezd na dálnici směr Praha nebo směr Ústí nad Labem. RD je velmi prostorný a má určité specifické technické parametry jako jsou zaoblené rohy v obývacím pokoji a ve vstupní hale, vestavěný KRB v obývacím pokoji obložený z obou stran kamenem, místo vany malý bazének atd. vše viz. foto. Je napojen vlastní studnu s rozvodem vody po domě, obecní vodovod je přiveden přímo do domu, plyn, kanalizace, El 220/380V, vytápění je plynovým kotlem a kotel na tuhá paliva s rozvodem ústředního topení po domě, ohřev vody 2 x elektrický boiler, na pozemku je garáž s dílnou a pergolou na sezení, přičemž zadní pozemek je od RD oddělen samostatnou vysokou zdí s průchodem na tento pozemek. Zadní pozemek je zahrnut v územním plánu k výstavbě objektu k bydlení tedy k výstavě RD a je k němu ze zadní části přivedena asfaltová komunikace se všemi IS jako je EL, voda, kanalizace a plyn, jelikož jsou zde již postavené nové RD. V přízemí domu je bytová jednotka 2+1 s koupelnou se sprchovým koutem, prádelna, dílna, hala viz. plánek ve foto a v patře je bytová jednotka 3+1 s koupelnou, kde je malý bazének viz. plánek ve foto. Je částečně podsklepený , kde je kotelna a technické zázemí. V obci je základní občanská vybavenost (obchod se smíšeným zbožím, škola, školka - jinak vše je v Roudnici nad Labem nebo Litoměřice). RD je volný ihned. PENB - G. V případě zájmu volejte tel.číslo 776 807 475 p.Kurek Patrik - ten má tuto nemovitost na starosti. ID nabídky: JUK4110.

Exkluzivní prodej prvorepublikové v

Nabídka
18.10.2016
Exkluzivní prodej prvorepublikové v
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Teplice
5 990 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej unikátní vily ve vilové čtvrti Bílá Cesta v Jugoslávské ulici v Teplicích. Tato vila byla postavena ve třicátých letech minulého století a sloužila jako sídlo místního továrníka. Dům má tři nadzemní podlaží, každé o ploše 180 m2 a jedno podlaží podzemní. Každé podlaží slouží jako samostatný byt a v současné době jsou podlaží připravena na rekonstrukci. Budoucí majitel má možnost si v této vyhledávané lokalitě vybudovat 4 bytové jednotky o dispozici 5 + 1 podle svých nejnáročnějších představ. K dispozici je prostorná zahrada, kterou lze po domluvě se současným majitelem ještě zvětšit o část a nebo celou sousední parcelu respektive o dvě sousední parcely. V roce 2000 proběhla částečná rekonstrukce rozvod elektriky, rozvod EPZ. V roce 2007 - 2008 proběhla instalace nových dřevěných eurooken a nové komíny. V témže roce byla rovněž vyhotovena nová střecha. Na pozemku se nachází velká dvougaráž pro tři osobní auta. Vilu lze samozřejmě kromě rezidenčního bydlení využívat i k podnikání. Jako záměr se nabízí sídlo firmy, soukromá mateřská školka a jistě i další s využitím čerpání dotací z fondů evropské unie. V blízkosti domu se nachází zámecký park, vilová zástavba, obchod, restaurace, škola i školka, lesopark, vlaková stanice. V blízkosti je rovněž hlavní silniční tah na Prahu a Karlovy Vary. S nemovitostí Vás osobně seznámí majitel realitní kanceláře dumrealit CLASS. Těším se Vás. Ev. číslo: 600144.


Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes