Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Plzeňský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, vesnický dům, 4403 m2, Holu

Nabídka
23.10.2016
Prodej, vesnický dům, 4403 m2, Holu
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Tachov
1 250 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej vesnického domu – chalupy na pozemku o celk. výměře 4403 m2, na okraji malé vesničky Holubín, nacházející se v CHKO Slavkovský les, pouhých 6 km od Mariánských Lázní a 5 km od Chodové Plané. Původní zemědělská usedlost se nachází na samém okraji zástavby bez přímých sousedů, s patrovým domem umístěným uprostřed vlastních převážně oplocených pozemků. Zděný cihlový dům byl poslední roky využíván k rekreačním účelům, stavebně je celkově v dobrém technickém stavu, vnitřní stav domu je původní, pro trvalé bydlení vyžadující rekonstrukci. Pozemek dvora a navazující zahrady je využíván k rekreačním účelům, je udržovaný a vkusně osázený okrasnými dřevinami a nachází se na něm stará hrázděná kolna. Rozlehlý pozemek za domem s ovocnými stromy a jehličnany je neudržovaný, umožňující různorodé využití. Obytná část domu je podsklepená a dvoupodlažní, o velikosti 3+1 s příslušenstvím (tři pokoje, kuchyň, koupelna, splachovací WC, spíž, předsíň, schodiště, půda, sklep). Na obytnou část navazuje původní hospodářská část domu (chlévy), sloužící dnes jako dílna, sklad paliva a garáž. Nad hospodářskou částí se nachází zajímavý a rozlehlý půdní prostor, umožňující velké rozšíření obytné části domu. Ideální příležitost k vybudování rekreačního sídla v zajímavé přírodní lokalitě, nebo trvalého venkovského bydlení s možností hospodaření na přilehlých pozemcích. Dům je při prodeji ihned volný, financování koupě možné hypotékou, zajistíme pro vás na klíč za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 13695.

Prodej RD 3+1, 90m2, pozemek 959m2,

Nabídka
23.10.2016
Prodej RD 3+1, 90m2, pozemek 959m2,
Typ RD: -
Dispozice: 3+kk
Obytná pl.: -
Klatovy
790 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu v centru historické návsi obce Poleň nedaleko Klatov. Samostatný jednopodlažní dům o dispozici 3+ kk je ve velmi dobrém udržovaném stavu, je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a el. 220/380. K domu o rozloze 90 m2 náleží stodola s dílnou a chlévem o celkové zastavěné ploše 184 m2 - vše v perfektním stavu. Prostorná stodola vybízí k podnikání např.z hlediska autoopravny, je zde možnost parkovacích stání. Celková plocha pozemku je 956 m2 a je orientován jižním směrem. Dispoziční řešení - po vstupu do domu se octneme v předsíni, z které je vchod do prostorné místnosti s klenutým stropem sloužící jako kuchyně. Dále jsou z předsíně vstupy do koupelny a dvou obytných pokojů, zařízených jako obývací pokoj a ložnice. Z předsíně se taktéž dostaneme na prostornou půdu s možností půdní vestavby. Vytápění domu je řešeno lokálně tuhými palivy, k vaření slouží sporák na plynovou bombu. Na mírně svažité zahradě se sklonem na jih jsou vzrostlé plodící ovocné stromy - jabloně, třešně, hrušně, ořech a je odtud krásný výhled na náves obce a okolní lesy. Ze zahrady je vstup do malého sklípku vybudovaném ze strany pod domem - vhodné k uskladnění brambor a ovoce. Poleň leží ve výšce 458 m.n.m., je zde obecní úřad, pošta, obchod a z hlediska letního osvěžení i koupaliště v 6km vzdálených Dolanech. Obec je na trase pravidelné autobusové dopravy. V okolí se nachází lesy plné hub, ale i turistické cíle. Ať už v 13 km vzdálených Klatovech, či v 16 km vzdálené Kdyni. Nedaleko se též nachází historická obec Chudenice s pivovarem (6 km), u které leží Americká zahrada, zámek Chudenice a rozhledna Bolfánek. V 12 km vzdáleném Švihově stojí největší vodní hrad u nás. Doporučuji z hlediska klidné lokality, čistoty vzduchu, historie a ceny domu. Ev. číslo: 6314.

Prodej, luxusní usedlost 4079 m2, S

Nabídka
23.10.2016
Prodej, luxusní usedlost 4079 m2, S
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Rokycany
6 999 999 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej výjimečné rodinné usedlosti v obci Sebečice, okr. Rokycany na vlastním pozemku o CP 4079 m2. Objekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2004, má dvě popisná čísla a skládá se z několika samostatných bytů s vlastním vchodem. První byt má k dispozici v přízemí kompletně vybavenou atypickou kuchyň, prostornou jídelnu, v patře se nachází velký obývací pokoj, ložnice, hostinský pokoj, velká koupelna s vířivou vanou + WC. Druhý byt má k dispozici obývací pokoj, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem + WC, předsíň. Třetí byt - výminek má k dispozici předsíň, jídelnu s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem + WC. Čtvrtý byt - výminek má k dispozici předsíň s funkční pecí a udírnou, jídelnu s kuchyňským koutem, ložnici, komoru, koupelnu se sprchovým koutem + WC, krásný sklep vhodný na vinotéku. U obou bytů na výminku jsou půdní prostory vhodné pro další místnosti. Za těmito byty se nachází 3 kůlny na dřevo. Ve dvoře se nachází restaurace s barem pro 30 lidí kompletně vybavená nábytkem a spotřebiči, sociální zařízení s WC, sprchou, pisoárem, 2 umyvadly, hostinský pokoj, 2 velké stodoly, malý altán pro děti. Venkovní zděný altán nabízí posezení pro cca 40 osob s krbem, grilem. Z altánu je vchod do vinného sklípku pro cca 12 osob, studánka a regály na víno. Z altánu je možné projít na ovocnou zahradu o CP 2418 m2. IS - obecní vodovod, na pozemku se nachází kopaná studna 6m hluboká, septik tříkomorový s přepadem do kanalizace, elektřina 380V. Praha 45 minut. !!! Možnost nabídnout jako částečné financování protiúčtem byt v Praze !!! Ev. číslo: 11574.

Prodej rodinného domu 249 m2, pozem

Nabídka
23.10.2016
Prodej rodinného domu 249 m2, pozem
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Plzeň
6 950 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej nadstandardního, pyramidového rodinného domu v Plzni-Černicích. Dům je dvoupodlažní, vhodný pro vícečlennou rodinu i jako sídlo firmy. Je zde možné nerušené rodinné bydlení s vhodně umístěným podnikáním. Do objektu se vstupuje halou, odkud je oddělený vstup do domu, technické části domu a přímý vstup na terasu zahrady. V přízemí je velká obývací místnost, kuchyně se spíží a další dva pokoje, vše přístupné z centrální chodby. Též koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Celkem přízemí 116 m2. Do druhého podlaží vstupujeme po estetickém dřevěném schodišti pod pyramidovým zastřešením. Při pohledu nahoru vidíme prosklenou špičku střechy domu, která slouží k čerpání pozitivní energie z vesmíru a rozvádí ji po celém domě. V druhém podlaží 104 m2, je nyní pět místností, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, technická místnost s plynovým kombinovaným kotlem Junkers. V domě jsou centrální rozvody sítí a zabezpečovací zařízení. Tento zvláštní dům je stavěný podle speciálního projektu, je jich v této reprezentační zóně několik. Konstrukce domu umožňuje různou variabilitu stěn a tím velikost i tvar místností podle potřeb. Na vlastním pozemku je velká garáž, 28 m2 a zpevněné stání pro čtyři automobily. Udržovaná a zahradní firmou projektovaná zahrada s jezírkem je samozřejmostí. Dvě bezbariérové terasy umožňují relaxaci podle směru slunce. Skvělá dostupnost při hlavní silnici s MHD v klidné části města. V blízkosti občanská vybavenost a obchodní centrum Olympia. ZŠ a MŠ 500m. Pro podnikání možnost umístění reklamy po celé délce oploceného pozemku. Dálnice SRN – Praha ve vzdálenosti 1 km. Dům bude prodáván bez omezení vlastnického práva a je ve velmi dobrém technickém stavu. Vzhledem k jedinečnosti a zvláštnosti konstrukce domu doporučujeme prohlídku. Cena k jednání Ev. číslo: 19452. Cena k jednání.

Vysoká Libyně okr.Plzeň-sever RD 4+

Nabídka
22.10.2016
Vysoká Libyně okr.Plzeň-sever RD 4+
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Plzeň - sever
1 360 000 Kč

RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 107

Nabídka
22.10.2016
RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 107
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Plzeň - jih
3 200 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje výstavbu dvou rodinných domů o velikosti každého 4+ kk s finálními vrstvami podlah a obkladů. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s rámovou konstrukcí o rozměrech 12 x 8,2 m s přístavbou o rozměru 2,5 x 3,6 m (lze rozšířit). Zastřešen je valbovou střechou o sklonu 22° vazníkového typu. Dispozice přízemí zahrnuje obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnici, dva dětské pokoje, koupelnu s WC, samostatné WC a technickou místnost. V objektu jsou provedeny rozvody podlahového vytápění připraveného na napojení s elektrickým kotlem jako základním zdrojem vytápění. Objekt je napojen na zemní elektro vedení, veřejný vodovod a kanalizaci. 17 minut vlakem do Plzně - vlaková zastávka je 500 m od domu (23 spojení denně). 8 minut autem do OC Olympie Plzeň a na D5 EXIT 76. V obci jsou zajištěné základní občanské služby jako obecní úřad, mateřská a základní škola, různé obchodní a restaurační zařízení. Nádherná krajina hned vedle metropole Plzeň. Západně se nad údolím zdvihá vrch Radyně se stejnojmennou tvrzí a po pravém břehu řeky se táhne rozsáhlý lesní porost jihozápadního výběžku Brd. V obci je pestrá škála sportovního a rekreačního vyžití (pěší turistika, cykloturistika, míčové sporty, besídky atd.) Do obce je spojení autobusovou a vlakovou dopravou. Veškeré informace a prohlídky domů u RK, hypotéku vyřídíme obratem. Ev. číslo: 599535. Cena je za jeden dům včetně pozemku do 4 měsíců na klíč, hypotéka do 48 hodi.

RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 153

Nabídka
22.10.2016
RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 153
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Plzeň - jih
4 250 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej novostavby rodinného domu 4+ kk+ zastřešené parkování pro auto s finálními vrstvami podlah a obkladů. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s rámovou konstrukcí o rozměrech 15,7 x 7,7 m. Zastřešen je valbovou střechou o sklonu 22° vazníkového typu. Součástí stavby je přidružená venkovní garáž, která je určena pro dva osobní automobily a terasa. Dispozice přízemí zahrnuje obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnici, dva dětské pokoje, koupelnu s WC, samostatné WC a technickou místnost. V objektu jsou provedeny rozvody podlahového vytápění připraveného na napojení s plynovým kotlem jako základním zdrojem vytápění. Objekt je napojen na zemní elektro vedení, veřejný vodovod, plynovod a kanalizaci. 17 minut vlakem do Plzně - vlaková zastávka je 500 m od domu (23 spojení denně). 8 minut autem do OC Olympie Plzeň a na D5 EXIT 76. V obci jsou zajištěné základní občanské služby jako obecní úřad, mateřská a základní škola, různé obchodní a restaurační zařízení. Nádherná krajina hned vedle metropole Plzeň. Západně se nad údolím zdvihá vrch Radyně se stejnojmennou tvrzí a po pravém břehu řeky se táhne rozsáhlý lesní porost jihozápadního výběžku Brd. V obci je pestrá škála sportovního a rekreačního vyžití (pěší turistika, cykloturistika, míčové sporty, besídky atd.) Do obce je spojení autobusovou a vlakovou dopravou. Veškeré informace a prohlídky domů u RK, hypotéku vyřídíme obratem. Ev. číslo: 599526. Ihned k nastěhování!!! Hypotéka do 48 hodin.


Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes