Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Dvougenerační rodinný dům 2x 4+1, 3

Nabídka
8.12.2016
Dvougenerační rodinný dům 2x 4+1, 3
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Ostrava - město
4 670 000 Kč

Zprostředkujeme Vám Prodej Dvougeneračního rodinného domu v Polance nad Odrou, v klidné čtvrti, ul. O. Sýkory, s velikostí pozemku 1279 m2. Dům (původního stáří 1970) prošel v r. 2004 kompletní rekonstrukcí spolu s rozšířením nemovitosti o více než 100% původního domu. Tímto rozšířením se dá hovořit téměř o novostavbě nemovitosti. Z rekonstrukce původní části domu proběhla zejména výměna inženýrských sítí, zateplení, výměna oken. Nový dům je patrový s podsklepením složen ze 2 samostatných bytových jednotek dispozičně 4+ kk+ jídlena + terasa o celkových výměrách 140 m2 a 169 m2 s vlastními vstupy. Rekonstrukce a přístavba přízemí domu je velice zdařilá a plně funkční. Koncepce dispozice je moderní a odpovídá nadstandardnímu uspořádání bytu s otevřenými prostory. Bytová jednotka v patře jeví ještě drobné známky k dopracování (výměna interiérových dveří, malba, položení krytiny obývacího pokoje), dispozičně velmi praktické uspořádání s neprůchozími pokoji a vstupem s obytného pokoje na prostornou terasu s výhledem na okolí a vrcholky Beskyd. Vytápění a ohřev vody jsou řešeno plynovými kotly, voda veřejná, připojeno na veřejný kanalizační řád. Přízemní bytová jednotka využívá navíc romantického a účelového vytápění krbovými kamny. Zahrada s orientací na jihozápad, na pozemku je původní samostatná dvougaráž. Dům lze doporučit jako dvougenerační či lez zvážit úmysl investičního podtextu s možností pronájmu 1 bytové jednotky. Ev. číslo: 20206. cena k jednání.

Prodej rodinného domu ve Frenštátě

Nabídka
7.12.2016
Prodej rodinného domu ve Frenštátě
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Nový Jičín
6 800 000 Kč

Rodinný dům 6+1, 208 m2, zahrada 10

Nabídka
9.12.2016
Rodinný dům 6+1, 208 m2, zahrada 10
Typ RD: -
Dispozice: 6+1
Obytná pl.: -
Karviná
1 890 000 Kč

Zprostředkujeme Vám rodinného domu v Horní Suché, v klidné části obce s velmi dobrou dostupností k občanské vybavenosti (MHD 1 min., škola 5 min., školka 1 min., pošta, obchod do 5 min.).Dům byl navržen jako 2-generační s bytovými jednotkami v jednotlivých patrech o velikosti 3+1. Každá bytová jednotka má vlastní samostatné sociální zařízení. Mladá rodina započala rekonstrukci objektu v r. 2011. Zásadní rekonstrukcí je izolace od zemní vlhkosti z r. 2013, výměna plastových oken a započata rekonstrukce interiéru zejména patrového bytu. Zde byly provedeny nové omítky, podlahy, původní kuchyň zaměněna za obytnou místnost a rekonstrukce koupelny. Rekonstrukce koupelny v patře je velmi zdařilá, do prostoru byla umístěna nejen rohová vana, ale také sprchový kout a prostor na pračku. Rodina koncipovala dům jako 6+1, přičemž rozvody pro napojení kuchyně v patře byly zachovány (pouze zakryty sádrokartonovou stěnou). Jedna podkrovní místnost zůstala nedokončena. Přízemí domu rodina využívala pro kuchyňský prostor s jídelnou a obytnou část s krbem. Podlahy jsou ve všech místnostech kryty parketami. Přízemí je původního charakteru bez úprav interiéru. Dům je nyní prázdný a vyklizený. Dům je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci, vytápění zajištěno plynem (kotel 15 let) i alternativou kotlem na tuhá paliva (4 roky). Ohřev vody zajištěn plynovou karmou a el.bojlerem. Dům je orientován obytnými místnostmi na JV a JZ, což zajišťuje v domě mnoho příjemného světla. Prostorná rovinatá zahrada o výměře 1099 m2 zajišťuje velmi příjemný osobní prostor kolem domu. Financování hypotékou možné se zajištěním kompletního servisu. Ev. číslo: 17614. + popl. 6500.


Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes