Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
23.5.2015
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 14000 kč, mzda max. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou., Nabízíme: , - zajímavou práci v tvůrčím týmu, , - úvazek 1,0, , - profesní a osobnostní růst, možnost seberealizace, , - práci pod supervizí. , Náplň práce:, - práce v ambulantní a terénní sociální službě, , - skupinová a individuální přímá práce s uživateli, , - vedení související dokumentace., Požadujeme:, - odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., , - předpoklady pro práci s lidmi s duševním onemocněním - empatie, dobré komunikační schopnosti, , - pozitivní a tvůrčí přístup k řešení náročných situací, , - zvládání stresových a zátěžových situací, , - schopnost samostatné a týmové práce, , - organizační dovednosti, , - zodpovědnost, loajalitu, , - řidičský průkaz skupiny B - aktivně, , - trestní bezúhonnost., Uvítáme:, - praxi v sociálních službách. , V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz .. Pracoviště: Diecézní charita brno - oblastní charita žďár nad sázavou, klub v 9 - centrum služeb pro podporu duševního zdraví, Okružní, č.p. 925, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Ivana Ptáčková, +420 566 629 319,777 756 410.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
22.5.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení SERVISNÍ TECHNIK/ČKA PRO TRAUMATOLOGII - Nové Město na Moravě. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň:, - obsluha létacích a testovacích sad pro tuzemské zákazníky;, - zpracování dokumentace k jednotlivým sadám;, - komunikace se zákazníky a získávání zpětné vazby;, - revize instrumentárií po vrácení z nemocnice – předání k renovaci;, - doplňování spotřebovaných implantátů do setů;, - spolupráce s obchodníkem, plánovačem prodeje a pracovníkem back office;, - poskytování informací o nabízených artiklech, vlastnostech a způsobu použití;, - spolupráce na poskytování cenových nabídek zákazníkům, předávání informací z trhu obchodním zástupcům;, - činnosti spojené s inventarizací výrobků;, Požadujeme: , - ÚSO (technické zaměření);, - min. praxe 1 rok ;, - znalost MS Office (Word, Excel, Outlook);, - technická zdatnost;, - vynikající komunikační a prezentační dovednosti;, - samostatnost práce;, - větší rozsah pracovních cest na tuzemském trhu;, - flexibilita a schopnost pracovat z vlastní iniciativy ;, - ŘP sk. B – aktivní řidič;, Nabízíme: , - zázemí prosperující české výrobní firmy;, - zajímavá a pestrá práce;, - možnost kariérního růstu;, - místo výkonu práce: Česká republika, zaměření na region Morava., V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: Hana.Michalova@medin.cz nebo volejte na tel. číslo: 566 684 355.. Pracoviště: Medin, a.s. - pracoviště nové město na moravě, Vlachovická, č.p. 619, 592 31 Nové Město na Moravě. Informace: , .

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů,

Nabídka
22.5.2015
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ORTOPEDII - Nové Město na Moravě. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hlavní náplň práce: , - aktivně vyhledává nové zákazníky na svěřeném regionu v oboru ORTOPEDIE (Morava);, - realizuje přímé obchody, získává údaje od zákazníků;, - reprezentuje firmu a buduje a udržuje dobré vztahy se zákazníky;, - spolupracuje na tvorbě a realizaci obchodních plánů a forecastů;, - zabezpečuje prezentace výrobků a technickou podporu zákazníkům;, - jedná s odběrateli ve věci pohledávek;, - spolupracuje a účastní se na výstavách a kongresec;, Požadujeme: , - ÚSO nejlépe obchod, zdravotnictví, ekonomika;, - praxe v obchodní činnosti minimálně 3 roky ;, - zkušenosti ve zdravotnictví nebo znalost prostředí operačních sálů;, - ochota dále se vzdělávat ;, - znalost MS Office;, - řidičský průkaz sk. B;, - samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup, flexibilita;, - profesionální a kultivované vystupování;, Nabízíme: , - zázemí prosperující české výrobní firmy;, - zajímavá a pestrá práce;, - motivující ohodnocení dle dohodnutých ukazatelů;, - možnost karierního i finančního růstu;, - místo výkonu práce: region - částečně Morava a částečně Čechy;, V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: hana.michalova@medin.cz nebo volejte na tel. číslo: 566 684 355.. Pracoviště: Medin, a.s. - pracoviště nové město na moravě, Vlachovická, č.p. 619, 592 31 Nové Město na Moravě. Informace: , .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes