Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
25.9.2016
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení ELEKTRONIK/ČKA - VÝVOJ SW/HW NÁSTROJŮ PRO TESTOVÁNÍ SVĚTLOMETŮ - Vysočina. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Nabízíme:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj;, - Osobní přístup;, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii;, - Firemní akce;, - Dovolená navíc;, Náplň: , - Vývoj SW/HW pro testování světlometů především z pohledu elektrických vlastností a komunikace se světlometem po sběrnici CAN/LIN;, - Vývoj SW/HW pro testování elektrických parametrů součástí světlometů - LED komponentů;, - Rozvoj a podpora stávajících testovacích zařízení SW/HW;, - Uvolňování testovacích nástrojů finální kontroly sériové výroby světlometů;, - Koordinace dodavatelů při novém vývoji a změnách a podpora uživatelů;, - Úzká spolupráce s centrálním R&D oddělením v Německu;, Požadujeme:, - Ukončené vysokoškolské popř. SŠ studium v oboru elektrotechnika, elektronika;, - Dobrá znalost programování v některém z následujících jazyků: C#, Python (kombinace s Labview, C+ + výhodou);, - Dobrá znalost anglického jazyka;, - Zkušenosti v automobilových sběrnicích LIN/CAN/FlexRay;, - Komunikativnost - schopnost týmové práce;, - Kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu;, Výhodou:, - Zkušenosti v automotive;, - Znalost německého jazyka;, - Znalost průmyslové automatizace;, - Přehled o elektrické výbavě automobilů., V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Darina Fuchsová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
25.9.2016
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení ELEKTRONIK/ČKA, SÉRIOVÁ PODPORA - Vysočina. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Nabízíme:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj;, - Osobní přístup;, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii;, - Firemní akce;, - Dovolená navíc;, Náplň:, - Koordinace zavádění změn během sériové produkce společně s dodavateli;, - Koordinace při zavádění nových řídících jednotek (ECU) a LED aplikací společně s dodavateli;, - Úzká spolupráce s HW a SW vývojem;, - Úzká spolupráce s vedením projektů, oddělením kvality a nákupu;, - Analýza 0km a výpadků z pole;, - Spolupráce se zahraničními kolegy a dodavateli;, Požadujeme: , - Ukončené vysokoškolské popř. SŠ studium v oboru elektrotechnika, elektronika;, - Zkušenosti s výrobním procesem elektroniky;, - Dobrá znalost anglického jazyka;, - Základní zkušenosti se schématy a nástroji pro návrh desek plošných spojů, znalost kvalifikace elektronických komponentů;, - Dobré komunikační schopnosti - týmový hráč;, - Kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu;, Výhodou:, - Zkušenosti v automotive;, - Znalost německého jazyka., V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Darina Fuchsová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
25.9.2016
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři SPECIALISTA/TKA CAD-UG NX - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice. , Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier). , Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika. , Vaše výhody: , - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj , - Osobní přístup , - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii , - Předpoklad dlouhodobé spolupráce, Do probíhajících projektů v ČR a v Německu hledáme spolupracovníky: , Specialisty CAD - UG NX , Náplň práce: , - Návrhy a detailní konstrukce plastových dílů , - Vytváření konceptů pro nový vývoj , - Zpracování výrobních výkresů , - Spolupráce s navazujícími odbornými odděleními , Požadujeme: , - Ukončené vysokoškolské popř. SŠ studium technického směru v oborech strojírenství, technika vozidel, nebo podobného zaměření, - Dobrá znalost práce s nástroji CAD (speciálně UG NX), - Výhodou zkušenosti s prostředím NX Daimler, - Fundované zkušenosti z oboru zpracování plastů , - Výhodou jsou zkušenosti z automobilové oblasti , - Ochota pracovat v projektových týmech příp. zkušenosti s projektovými pracemi , - Dobrá znalost angličtiny nebo němčiny , - 2 roky praxe v oboru;, Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet?, V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu a možnými místy výkonu práce na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Darina Fuchsová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
25.9.2016
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři SPECIALISTA/KA CAD - CATIA V5 PRO AUTOMOTIVE - ČR/DE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Pro posílení stávajících projektů hledáme pracovníka na pozici, Specialista/tka CAD- CATIA V5 pro automotive - ČR/DE, Vaše úkoly:, - samostatné vytváření návrhů a kompletních konstrukcí v Catia V5, - konstrukce projektů s technickými odděleními, - schvalování rozsahu vývojových projektů a včasné poskytnutí dat CAD podle standardů zákazníka, - sestavování analýz proveditelnosti, - vytváření FMEA a kontrola tolerancí, - sledování termínů a nákladů u běžících vývojových projektů, - metody optimalizace a vývoje, - optimalizace metod v procesu vývoje, - kalkulace objemu vývoje, Požadovaná kvalifikace: , - ukončené studium v oboru strojírenství, technika motorových vozidel nebo vzdělání v oboru technika zpracování plastů, technik v oboru strojírenství, - několikaletá zkušenost s konstrukcí CATIA V5 (Part, Assembly, Generative Shape Design), - několikaletá zkušenost s vývojem konceptů plastových dílů případně s detailní konstrukcí interiérových modulů, - výhodou je několikaletá praxe v automobilovém průmyslu, - samostatný způsob práce, - aktivní znalost němčiny a angličtiny , Dále byste měli být odolní vůči stresu, umět vést tým, schopnost prosadit se, mít komunikační a organizační schopnosti, sebevědomé vystupování, smysl pro týmovou práci a být flexibilní. , Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Darina Fuchsová, +420 565 653 160,604 831 100.

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež

Nabídka
25.9.2016
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) sociální pracovník - poradce Rané péče. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Portimo, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice , sociální pracovník - poradce Rané péče , Požadujeme:, " vzdělání a odbornou způsobilost dle z. 108/2006 Sb. o soc. službách (VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika apod.), " samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, " nápaditost, ochotu učit se novým věcem, aktivní komunikaci, " chuť do přímé práce s uživateli služby i do koncepční a administrativní práce, " řidičský průkaz (aktivní řidič), " předchozí zájem a praxe v oboru výhodou , Nabízíme: , " pestrou a zajímavou práci v nestátní neziskové organizaci, " zkrácený pracovní úvazek 0,7; pružnou pracovní dobu, " odborné zázemí a podporu týmu, vzdělávání, supervizi, " nástup listopad 2016 , " odpovídající mzdové ohodnocení (15 500 - 21 000 Kč při plném úvazku, dle praxe), Uzávěrka přihlášek je 7.10.2016. Zájemci zašlou motivační dopis, strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z RT (ne starší 3 měsíců) na adresu: Portimo, o.p.s., Drobného 301, 592 31 Nové Město na Moravě. Žádost je možné zaslat také elektronicky na adresu reditelka@portimo.cz , Obálku označte "výběrové řízení Raná péče"., Informace na telefonním čísle: 733 664 321 nebo e-mailem na reditelka@portimo.cz . Pracoviště: Sdružení nové město na moravě o.s., Drobného, č.p. 301, 592 31 Nové Město na Moravě. Informace: Ruth Šormová, .

Obchod Obchodní referent

Nabídka
25.9.2016
Obor: Obchod
Profese: Obchodní referent
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Obchodní referenti OBCHODNÍ REFERENT/KA , JUNIOR. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA engineering Group se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Staňte se členem kolegiálního a dynamického týmu v úspěšně se rozvíjejícím podniku., Pro posílení našeho týmu hledáme nyní , Obchodní referent/ka - junior Žďár nad Sázavou / ČR, Pracovní náplň:, - Zpočátku budete zprostředkovávat komunikaci mezi specialisty pro nábor pracovníků a prodejním oddělením a po zapracování do prodejní praxe se můžete stát vedoucím pracovníkem pro oblast prodeje (Account Manager). , - Aktivní podpora kandidátů v procesu přijímacího řízení , - Vedení personálních rozhovorů a rozhovorů o dalším rozvoji zaměstnanců , - Udržování kontaktů se stávajícími zákazníky a vytváření vlastní zákaznické základny, - Analýza požadavků zákazníků , - Vytváření nabídek a kalkulací podle požadavků zákazníků, - Sledování, analýza a vyhodnocování trhu vzhledem k odbytovým možnostem a aktivitám konkurence, Váš profil:, - Ukončené studium ekonomie nebo podobná kvalifikace, odpovídající požadavkům na danou pracovní pozici , - První zkušenosti s vytvářením kalkulací, - Žádoucí jsou zkušenosti z prostředí techniky , - Velmi dobré komunikační schopnosti a umění vyjednávat, - Velmi dobrá znalost němčiny nebo angličtiny , - Velmi dobré znalosti MS-Office , - Čekají Vás zajímavé úkoly v perspektivním, technologicky náročném a globálně orientovaném vývoji!, Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .?. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Darina Fuchsová, +420 565 653 160,604 831 100.

Bankovnictví a finanční služby Odborný ekonom

Nabídka
23.9.2016
Obor: Finanční služby
Profese: Odborný ekonom
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce Personalista/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň:, -Administrativní podpora personálního oddělení, -Recruitment a s tím související personální činnosti zajišťované pro vybranou skupinu pracovníků společnosti, -Koordinace a monitoring procesu zapracování nových pracovníků, -Podpora při zpracovávání podkladů pro měsíční personální reporting, -Spoluzodpovědnost nad dodržováním zákoníku práce a interních směrnic, -Jednání s úřady práce a dalšími relevantními organizacemi, -Podpora v oblasti talentmanagementu, , Požadavky: , -SŠ / VŠ humanitního směru, zaměření na lidské zdroje výhodou, -Analytické myšlení, -Zkušenosti z oboru personalistiky min. 2 roky, -Znalost Zákoníku práce, -Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), -Znalost AJ nebo NJ podmínkou, -Výborné organizační a komunikační schopnosti, -Ochota učit se novému, -Aktivní přístup k práci, -Pečlivost, přesnost, časová flexibilita, , Nabízíme:, -Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti, -Odpovídající mzdové ohodnocení, -Bonusový systém, -Odborný rozvoj, -5 týdnů dovolené, -Dotované stravování, -Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších, , Mgr. Věra Munzarová, Telefon: (+420) 566 652 175, E-mail: personal_hcr@de.hettich.com , Hettich ČR k.s. , Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou. Pracoviště: Hettich čr k.s., Jihlavská, č.p. 2190, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Věra Munzarová, +420 566 692 175.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes