Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
21.10.2014
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech INSPEKTOR/KA KONTROLY KVALITY - Žďár n.S.. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: •Náplň práce:, - Kontrola komponentů a finálních výrobků v souladu s platnými inspekčními kritérii., - Provádění administrativních činností v souvislosti s inspekcí výrobku., - Provádění kontroly dle interních předpisů., - Práce v systémech SAP a Agile., - Výkon práce dle pokynů QC Supervisora. , - Práce v kolektivu pod vedením leadera směny. , - Informování nadřízeného o nalezených neshodách výrobků a jiných skutečnostech majících dopad na kvalitu výrobku., - Práce s testovacím zařízením a měřidly., - Zvyšování vlastní kvalifikace prostřednictvím školení a trainingu., •Požadujeme:, - SŠ vzdělání výhodou., - Základní znalost AJ., - Znalost práce na PC., - Ochota práce ve dvousměnném provozu., - Dobrý fyzický stav., - Zkušenosti v oblasti kontroly kvality výhodou., •Nabízíme:, Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí.•Vaše žádosti o zaměstnání společně se strukturovaným životopisem v českém jazyce zasílejte prosím na e-mail adresu: kristyna.luksova@teleflex.com nebo na adresu společnosti.. Pracoviště: Arrow international cr, a.s. - odštěpný závod žďár nad sázavou, Jamská, č.p. 2359, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Klára Pokorná, +420 566 510 408.

Výroba Obsluha strojů

Nabídka
21.10.2014
Obor: Výroba
Profese: Obsluha strojů
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu VÝROBNÍ DĚLNÍK/NICE - Žďár n.S.. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: •Náplň práce: Provádí různé pracovní operace související s výrobou, montáží a balením katétrů, pružinových drátů a dalších lékařských součástek podle příslušných výrobních postupů. Při výrobě se řídí postupy práce pro danou operaci, oficiálními předpisy a pokyny vedoucího výroby. Sleduje kvalitu vstupního materiálu. Dle požadavků nadřízeného jinak přispívá k práci oddělení. Jedná v souladu se všemi souvisejícími zákonnými požadavky, interními předpisy a směrnicemi.•Požadujeme: Zkušenost z výrobního prostředí výhodou. Střední odborné vzdělání. Práce ve směnném provozu. Manuální zručnost. Pečlivost. Dobrý zrak. Dobrý fyzický stav.•Nabízíme: Stabilní a perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí.•Vaše žádosti o zaměstnání společně se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na e-mail adresu: kristyna.luksova@teleflex.com nebo na adresu společnosti.. Pracoviště: Arrow international cr, a.s. - odštěpný závod žďár nad sázavou [487], Jamská, č.p. 2359, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Klára Pokorná, +420 566 510 408.

Technika a elektrotechnika Operátor strojů a

Nabídka
21.10.2014
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Operátor strojů a zařízení
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení SEŘIZOVAČ/KA EXTRUZNÍ LINKY - Žďár n. S.. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: •Náplň práce: , - Seřizování a údržba strojů a strojních zařízení ve výrobě na požadované parametry., - Kontrola správné funkčnosti strojů, zajišťování nutných oprav., - Kontrola přijatého materiálu ze skladu dle dokumentace., - Obsluha strojů při pracovních úkonech po seřízení stroje, kontrola součástek po seřízení. - - Kontrola kvality vyráběných komponentů., - Uchovávání výrobních nástrojů po dokončení výroby., - Dodržování předepsaných výrobních postupů., - Vyplňování výrobní dokumentace., •Požadujeme:, - ÚSO vzdělání technického směru., - Praxe na pozici seřizovače., - Zkušenosti se seřizováním strojů na zpracování plastů výhodou., - Základní znalost práce na PC (MS Office)., - Ochota práce ve směnném provozu., - Dobrý fyzický stav., •Nabízíme:, Stabilní a perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí., •Vaše žádosti o zaměstnání společně se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na e-mail adresu: kristyna.luksova@teleflex.com nebo na adresu společnosti.. Pracoviště: Arrow international cr, a.s. - odštěpný závod žďár nad sázavou, Jamská, č.p. 2359, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Klára Pokorná, +420 566 510 408.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes