Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Asistenti pedagogů ASISTENT/KA PEDAGOGA - Velké

Nabídka
30.6.2015
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Asistenti pedagogů ASISTENT/KA PEDAGOGA - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - Jedná se o noční služby., - Ukončené SŠ vzdělání, kurz pro asistenta pedagoga - výhodou., - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015., Požadujeme:, - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě., - Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematiky osobností dítěte v ústavu., - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti., - Schopnost zaujmout svojí osobností., - Schopnost posoudit možnosti dítěte., - Schopnost dobře porozumět problému., - Schopnost pracovat s konflikty a chybami., - Snaha o předcházení selhání dítěte., - Odpovědnost a samostatnost., - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci., - Umění vyjednávat., - Schopnost spolupráce v týmu., - Aktivita a kreativita, flexibilita., - Podíl na rozvoji celého zařízení., - Loajalita., - Vysoké pracovní nasazení., - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi., - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství., Další požadavky:, - Schopnost řízení služebního auta., - Dostupnost v mimopracovní době., - Nástupní plat 13000, -, V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis nejpozději do 15.8.2015 na email: suchanek@vuvm.cz .. Pracoviště: Výchovný ústav, zš, sš a svp velké meziříčí, k rakůvkám 1, K Rakůvkám, č.p. 916, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Karel Suchánek, .

Vzdělávání a školství Vychovatel

Nabídka
27.6.2015
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Vychovatel
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) VYCHOVATEL/KA - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě., - Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematiky osobností dítěte v ústavu., - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti., - Schopnost zaujmout svojí osobností., - Schopnost posoudit možnosti dítěte., - Schopnost dobře porozumět problému., - Schopnost pracovat s konflikty a chybami., - Snaha o předcházení selhání dítěte., - Odpovědnost a samostatnost., - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci., - Umění vyjednávat., - Schopnost spolupráce v týmu., - Aktivita a kreativita, flexibilita., - Podíl na rozvoji celého zařízení., - Loajalita., - Vysoké pracovní nasazení., - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi., - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství., - Schopnost řízení služebního auta., - Dostupnost v mimopracovní době., V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis nejpozdějí do 20.8.2015 na email: suchanek@vuvm.cz .. Pracoviště: Výchovný ústav, zš, sš a svp velké meziříčí, k rakůvkám 1, K Rakůvkám, č.p. 916, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Karel Suchánek, .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes