Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Administrativa Administrativní pracovník

Nabídka
30.8.2014
Obor: Administrativa
Profese: Administrativní pracovník
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Obchod Realitní makléř

Nabídka
29.8.2014
Obor: Obchod
Profese: Realitní makléř
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Obchod Obchodní referent

Nabídka
27.8.2014
Obor: Obchod
Profese: Obchodní referent
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Obchodní referenti Obchodní referent. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 10800 kč, mzda max. 28800 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jsme firma, která se zabývá poradenstvím v oblasti základních služeb (telekomunikace, energie a neživotní pojištění)a radí svým klientům, jak v nich snížit své náklady., Náplň práce:, Vyhledávání potenciálních klientů a následná komunikace. , Zpracování analýz základních služeb a vypracování nákupních plánů., Sepisování smluvní dokumentace., Vše probíhá v prostorách vlastních poboček., Co očekáváme:, Zakončené středoškolské vzdělání, maturita výhodou., Znalost práce na PC., Psaní všemi deseti výhodou., Obchodní dovednosti výhodou - ne nutností., Pracovní zapálení a pozitivní přístup, poctivost a komunikativnost., Co nabízíme:, HPP na dobu neurčitou s fixní pracovní dobou od 09:00 do 17:00, Desetiletý, interní kariérní program se základní mzdou od 10.800, - do 28.800, - Kč dle počtu odpracovaných let a výsledků práce., Každý měsíc příplatek k základní mzdě od 0, - do 10.000, - Kč., Firemní telefon včetně neomezeného tarifu i pro soukromé použití při splnění kritérií., Nárok na stravenky dle měsíčního obratu., Úvodní vzdělávací cyklus včetně školení obchodní psychologie a komunikace., Těšíme se na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a úvodního psaní na náš email info@benefit-club.eu .. Pracoviště: Gold invest group, s.r.o. - žďár nad sázavou, Nádražní, č.p. 463, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Milan Podlipný, .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes