Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Doprava a logistika Skladník

Nabídka
24.3.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Skladník
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků VEDOUCÍ SKLADU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Chcete pracovat pro společnost, která je ve střední Evropě největší ve výrobě dřevotřískových parapetů TOPSET a zabývá se také výrobou schodišťového systému TOPSTEP?, Myslíte si o sobě, že dokážete motivovat k lepším výsledkům a efektivnější práci tým skladníků?, Rozumíte si s počítačem a máte zkušenosti s řízením VZV?, Pak právě Vás hledáme!, Vedoucí skladu je zodpovědný za skladovací prostory, správně připravené a zabalené výrobky k expedici zákazníkům a tým skladníků., , , Upřesňující, Vedoucí skladu, Chcete pracovat pro společnost, která je ve střední Evropě největší ve výrobě dřevotřískových parapetů TOPSET a zabývá se také výrobou schodišťového systému TOPSTEP?, Myslíte si o sobě, že dokážete motivovat k lepším výsledkům a efektivnější práci tým skladníků?, Rozumíte si s počítačem a máte zkušenosti s řízením VZV?, Pak právě Vás hledáme!, Vedoucí skladu je zodpovědný za skladovací prostory, správně připravené a zabalené výrobky k expedici zákazníkům a tým skladníků., , Požadujeme:, ukončené základní vzdělání, chuť učit se novým věcem, týmového hráče, zkušenost s vedením skladu a skladníků, prokazatelná zkušenost s řízením VZV podmínkou, trestní bezúhonnost, Nabízíme:, práci na HPP, práci v příjemném kolektivu stále se rozvíjející se společnosti, jednosměnný provoz, možný nástup ihned nebo dle dohody, platové zvýšení se odvíjíod produktivity práce skladníků, V případě, že Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že splňujete výše uvedené požadavky, kontaktujte nás na uvedenou emailovou adresu, zasláním životopisu a motivačního dopisu ., Zájemci, kteří budou splňovat daná kritéria, budou kontaktováni, doporučeným klientům ÚP bude garantována osobní schůzka se zástupcem zaměstnavatele.. Pracoviště: Topset s.r.o., K Mlýnům, č.p. 80, 595 01 Velká Bíteš. Informace: Romana Božková, .

Bankovnictví a finanční služby Účetní

Nabídka
24.3.2017
Obor: Finanční služby
Profese: Účetní
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní

Nabídka
24.3.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva PILAŘ - Obsluha formátovací pily. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Chcete pracovat pro společnost, která je ve střední Evropě největší ve výrobě dřevotřískových parapetů TOPSET a zabývá se také výrobou schodišťového systému TOPSTEP?, Máte cit pro techniku a chuť stát na počátku výrobního procesu našich výrobků?, Máte smysl pro pořádek a pečlivost a zkušenost s řízením VZV?, Pak právě Vás hledáme!, Pilař je zodpovědný za řezání polotovarů (DTD, MDF, laminát) určených pro výrobu našich produktů (parapetů a schodů) na velkoformátovací pile Zaffaroni. Je dále zodpovědný za svěřenou část skladu, kde se nachází výše uvedené polotovary. , Požadujeme:, Ukončené základní vzdělání, znalost práce se dřevem výhodou, nikoliv podmínkou, manuální zručnost, pečlivost, týmového hráče, prokazatelnou zkušenost s řízením VZV, odolnost vůči stresu, komunikativnost, trestní bezúhonnost, Nabízíme:, práci na HPP, práci v příjemném kolektivu stále se rozvíjející se společnosti, jednosměnný provoz, možný nástup ihned nebo dle dohody, V případě, že Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že splňujete výše uvedené požadavky, kontaktujte nás na uvedenou emailovou adresu, zasláním životopisu a motivačního dopisu ., Zájemci, kteří budou splňovat daná kritéria, budou kontaktováni, doporučeným klientům ÚP bude garantována osobní schůzka se zástupcem zaměstnavatele.. Pracoviště: Topset s.r.o., K Mlýnům, č.p. 80, 595 01 Velká Bíteš. Informace: Romana Božková, .

Obchod Obchodní referent

Nabídka
24.3.2017
Obor: Obchod
Profese: Obchodní referent
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Obchodní referenti Referent/ka obchodního oddělení. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Referent/ka obchodního oddělení, Chcete pracovat pro společnost, která je ve střední Evropě největší ve výrobě dřevotřískových parapetů TOPSET a zabývá se také výrobou schodišťového systému TOPSTEP?, Máte zkušenost se zadáváním objednávek a vystavováním faktur? (systém ABRA výhodou, ne podmínkou), Umíte příjemně komunikovat přes telefon se zákazníky? A ideálně třeba anglicky nebo německy?, Pak právě Vás hledáme!, Požadujeme:, SŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenosti s fakturací, administrativou a expedicí, uživatelská práce s PC (office, email), týmového hráče, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, AJ výhodou, Nabízíme:, práci na HPP, práci v příjemném mladém kolektivu stále se rozvíjející se společnosti, jednosměnný provoz, možný nástup ihned nebo dle dohody, V případě, že Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že splňujete výše uvedené požadavky, kontaktujte nás na uvedenou emailovou adresu, zasláním životopisu a motivačního dopisu ., Zájemci, kteří budou splňovat daná kritéria, budou kontaktováni, doporučeným klientům ÚP bude garantována osobní schůzka se zástupcem zaměstnavatele.. Pracoviště: Topset s.r.o., K Mlýnům, č.p. 80, 595 01 Velká Bíteš. Informace: Romana Božková, .

Dělnické profese Dělník dřevozpracující výroby

Nabídka
24.3.2017
Obor: Dělníci
Profese: Dělník dřevozpracující výroby
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů Montážník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Montážník (montážní parta), Chcete pracovat pro společnost, která je ve střední Evropě největší ve výrobě dřevotřískových parapetů TOPSET a zabývá se také výrobou schodišťového systému TOPSTEP?, Máte zkušenost z truhlářské výroby a jste manuálně zručný?, Chcete jistotu pravidelné práce při montáži našeho systému TOPSTEP?, Nevadí Vám trávit čas během týdne mimo naši centrálu a pouze o své průběžně informovat?, Umíte si zorganizovat svůj čas?, Pak právě Vás hledáme!, Montážník anebo montážní parta (2 osoby) je zodpovědný za kvalitní montáž našeho schodového systému TOPSTEP u našich koncových zákazníků. Montáž probíhá po schválení nabídky zákazníkem na základě přesného zaměření. Jak může montáž vypadat najdete na videu na našich webových stránkách., Požadujeme:, ukončené základní vzdělání nebo vzdělání technického směru, manuální zručnost podmínkou, chuť učit se novým věcem, týmového hráče, chuť pro cestování, odolnost vůči stresu, komunikativnost, trestní bezúhonnost, ŘP skupiny B (v případě party alespoň jeden člen), Nabízíme:, práci na HPP, práci v příjemném kolektivu stále se rozvíjející se společnosti, práci u našich koncových zákazníků po celé ČR, možný nástup ihned nebo dle dohody, plat se odvíjíod počtu montáží a bude se navyšovat, V případě, že Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že splňujete výše uvedené požadavky, kontaktujte nás na uvedenou emailovou adresu, zasláním životopisu a motivačního dopisu ., Zájemci, kteří budou splňovat daná kritéria, budou kontaktováni, doporučeným klientům ÚP bude garantována osobní schůzka se zástupcem zaměstnavatele.. Pracoviště: Topset s.r.o., K Mlýnům, č.p. 80, 595 01 Velká Bíteš. Informace: Romana Božková, .

Výroba Mistr ve výrobě

Nabídka
24.3.2017
Obor: Výroba
Profese: Mistr ve výrobě
Typ úvazku: -
Žďár nad Sázavou

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě Mistr – předák výroby. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Mistr/předák výroby (muži i ženy), Chcete pracovat pro společnost, která je ve střední Evropě největší ve výrobě dřevotřískových parapetů TOPSET a zabývá se také výrobou schodišťového systému TOPSTEP?, Máte technické vzdělání a zkušenost s vedením menšího kolektivu zaměstnanců?, Chcete se podílet na optimalizaci výrobních procesů a motivaci zaměstnanců?, Pak právě Vás hledáme!, Mistr/předák výroby je zodpovědný za celý výrobní proces oddělení parapetů a schodů, za optimalizaci výrobních procesů, kvalitu vyráběných výrobků, kontrolu expedovaných zakázek, motivaci podřízených pracovníků a jejich odměňování., Požadujeme:, vzdělání technického směru, zkušenost s vedením týmu podřízených, znalost práce se dřevem výhodou, manuální zručnost, týmového hráče, uživatelskou práci s PC (office, email), odolnost vůči stresu, komunikativnost, trestní bezúhonnost, Nabízíme:, práci na HPP, práci v příjemném kolektivu stále se rozvíjející se společnosti, jednosměnný provoz, možný nástup ihned nebo dle dohody, V případě, že Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že splňujete výše uvedené požadavky, kontaktujte nás na uvedenou emailovou adresu, zasláním životopisu a motivačního dopisu ., Zájemci, kteří budou splňovat daná kritéria, budou kontaktováni, doporučeným klientům ÚP bude garantována osobní schůzka se zástupcem zaměstnavatele.. Pracoviště: Topset s.r.o., K Mlýnům, č.p. 80, 595 01 Velká Bíteš. Informace: Romana Božková, .


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes