Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
28.7.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti

Nabídka
28.7.2015
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče KONTAKTNÍ A TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Popis práce:, " práce s uživateli drog v Kontaktním centru, " práce s uživateli drog v jejich přirozeném prostředí (Terénní program), " kontaktní práce, poradenství, harm reduction a další služby, " administrativa spojena s poskytováním služeb, Požadujeme:, " věk minimálně 21 let, " odpovídající vzdělání dle Zákona o sociálních službách (č. 108/2006 Sb.), " orientace v drogové problematice, orientace v zákoně o sociálních službách, " dobré komunikační schopnosti, " trestní bezúhonnost, základní dovednosti práce na PC, " ochota pracovat v odpoledních hodinách, " řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), Dále uvítáme:, " zkušenosti v oblasti sociální práce , Nabízíme:, " další vzdělávání a profesní růst, stáže v obdobných zařízeních, " zajímavou a různorodou práci, prostor pro seberealizaci, " 1,0 pracovní úvazek, týden dodatkové dovolené, " Příjemné pracovní prostředí, práce pod supervizí, " vhodné i pro absolventy, " nástup: září 2015, Profesní životopis + motivační dopis (co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout; rozsah alespoň půl strany A4) zasílejte do 14. srpna 2015 na:, " e-mail: spektrum@kolping.cz nebo, " adresu: KPC Spektrum, Žižkova 16, 591 01 Žďár nad Sázavou, Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční 18.8.2015., U vybraných kandidátů proběhne také zkušební účast v terénním programu či na kontaktním centru.. Pracoviště: Kolpingovo dílo české republiky o.s. - kontaktní centrum a terénní program spektrum, Žižkova, č.p. 300, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Barbora Hynková, +420 777 816 722.

Gastronomie Číšník, servírka

Nabídka
28.7.2015
Obor: Gastro
Profese: Číšník, servírka
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes