Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v okrese Žďár nad Sázavou

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Ochrana a ostraha Vrátný

Nabídka
28.11.2015
Obor: Bezpečnostní služby
Profese: Vrátný
Typ úvazku: Zkrácený
Žďár nad Sázavou

Vrátní VRÁTNÝ/Á - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: zkrácený. Mzda min. 6000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: azyl@socsluzbyzdar.cz nebo volejte na tel. číslo: 778 548 487.. Pracoviště: Sociální služby města - azylová ubytovna pro muže, Brodská, č.p. 1905, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Jiří Juřena, +420 778 548 487.

Technika a elektrotechnika Strojní inženýr

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Strojní inženýr
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři VÝVOJOVÝ/Á KONSTRUKTÉR/KA VÝROBKŮ - Nové Město n.M.. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Hlavní náplň práce:, • řešení projektů v oblasti vývoje zdravotnických prostředků;, • zpracování konstrukční dokumentace;, • spolupráce při výrobě funkčních vzorků a prototypů;, • zpracování technické dokumentace;, • zpracování podkladů pro legislativní schválení výrobků;, • spolupráce při testování výrobků;, • spolupráce při uvádění výrobků na trh;, Požadujeme:, • VŠ technického směru;, • znalost modelování v 3D (výhoda Solid Edge );, • kreativní, logické myšlení, samostatnost, aktivní přístup, flexibilita;, • dobré komunikační schopnosti;, • aktivní řidič sk. B;, • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni;, Nabízíme:, • zaškolení do oblasti vývoje zdravotnických prostředků a implantátů;, • zázemí prosperující české výrobní firmy;, • prostor pro osobní růst a seberealizaci včetně možnosti dalšího vzdělávání;, • motivující finanční ohodnocení;, • zajímavá a pestrá práce, účast na rozvojových projektech;, • místo výkonu práce: Nové Město na Moravě;, , Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu hana.michalova@medin.cz , popř. nás kontaktujte na tel. č. 566 684 355. , www.medin.cz. Pracoviště: Medin a.s. [644], Vlachovická, č.p. 619, 592 31 Nové Město na Moravě. Informace: , .

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři VÝVOJÁŘ/KA CATIA V5 ELEKTRICKÉ SÍTĚ AUTOMOBILŮ - ČR/DE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: plný. Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Pro posílení stávajících projektů hledáme pracovníka na pozici, Vývojář/ka - Catia V5 elektrické sítě automobilů - ČR / DE, Vaše úkoly:, - vývoj kabelových svazků , - definování a rezervování konstrukčního prostoru v prostředí CATIA 3D, - úprava podle 2D a vytváření zadání pro výkresy LS, - zpracování konceptů přeložení, - prezentace a představování výsledků práce na projektových jednáních, - zpracování zadání pro přídržné a vodicí díly a jejich odsouhlasení s příslušnými dodavateli, Požadovaná kvalifikace:, - ukončené studium v oboru elektrotechnika, elektronika vozidel, technika zpracování plastů nebo podobná kvalifikace, - víceleté zkušenosti ve vývoji kabelových svazků/konstrukci přídržných dílů , - víceleté zkušenosti s konstrukcí v CAD pomocí CATIA V5, - analytické myšlení, zaměření na dosažení stanoveného cíle, - znalosti elektrických systémů vozidel, - aktivní znalost německého a anglického jazyka, Dále byste měli být odolní vůči stresu, umět vést tým, schopnost prosadit se, mít komunikační a organizační schopnosti, sebevědomé vystupování, smysl pro týmovou práci a být flexibilní. , Čekají Vás zajímavé úkoly v perspektivním, technologicky náročném a globálně orientovaném vývoji!, Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Hana Kosinová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři SPECIALISTA/KA CAD - CATIA V5 PRO AUTOMOTIVE - ČR/DE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: plný. Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Pro posílení stávajících projektů hledáme pracovníka na pozici, Specialista/tka CAD- CATIA V5 pro automotive - ČR/DE, Vaše úkoly:, - samostatné vytváření návrhů a kompletních konstrukcí v Catia V5, - konstrukce projektů s technickými odděleními, - schvalování rozsahu vývojových projektů a včasné poskytnutí dat CAD podle standardů zákazníka, - sestavování analýz proveditelnosti, - vytváření FMEA a kontrola tolerancí, - sledování termínů a nákladů u běžících vývojových projektů, - metody optimalizace a vývoje, - optimalizace metod v procesu vývoje, - kalkulace objemu vývoje, Požadovaná kvalifikace: , - ukončené studium v oboru strojírenství, technika motorových vozidel nebo vzdělání v oboru technika zpracování plastů, technik v oboru strojírenství, - několikaletá zkušenost s konstrukcí CATIA V5 (Part, Assembly, Generative Shape Design), - několikaletá zkušenost s vývojem konceptů plastových dílů případně s detailní konstrukcí interiérových modulů, - výhodou je několikaletá praxe v automobilovém průmyslu, - samostatný způsob práce, - aktivní znalost němčiny a angličtiny , Dále byste měli být odolní vůči stresu, umět vést tým, schopnost prosadit se, mít komunikační a organizační schopnosti, sebevědomé vystupování, smysl pro týmovou práci a být flexibilní. , Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Hana Kosinová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři SPECIALISTA/KA CAD - CATIA V5 PRO AUTOMOTIVE SE ZNALOSTMI FRANCOUZŠTINY - ČR/DE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: plný. Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Pro posílení práce na stávajících projektech hledáme pracovníka na pozici, Specialista/tka CAD - CATIA V5 pro automotive se znalostmi francouzštiny , pro vývoj projektů a konstrukci plastových modulů interiéru podle směrnic pro konstrukci a vývoj OEM ve Francii a v Německu, Vaše úkoly:, - samostatné vytváření návrhů a kompletních konstrukcí v Catia V5, - konstrukce projektů s technickými odděleními, - schvalování rozsahu vývojových projektů a včasné poskytnutí dat CAD podle standardů zákazníka, - sestavování analýz proveditelnosti, - vytváření FMEA a kontrola tolerancí, - sledování termínů a nákladů u běžících vývojových projektů, - metody optimalizace a vývoje, - optimalizace metod v procesu vývoje, - kalkulace objemu vývoje, Požadovaná kvalifikace: , - ukončené studium v oboru strojírenství, technika motorových vozidel nebo vzdělání v oboru technika zpracování plastů, technik v oboru strojírenství, - několikaletá zkušenost s konstrukcí CATIA V5 (Part, Assembly, Generative Shape Design), - několikaletá zkušenost s vývojem konceptů plastových dílů případně s detailní konstrukcí interiérových modulů, - výhodou je několikaletá praxe v automobilovém průmyslu, - samostatný způsob práce, - aktivní znalost němčiny, angličtiny a francouzštiny, - ochota jezdit na služební cesty , Dále byste měli být odolní vůči stresu, umět vést tým, schopnost prosadit se, mít komunikační a organizační schopnosti, sebevědomé vystupování, smysl pro týmovou práci a být flexibilní. , Čekají Vás zajímavé úkoly v perspektivním, technologicky náročném a globálně orientovaném vývoji!, Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Hana Kosinová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři SPECIALISTA/KA CAD VSTŘIKOVACÍCH FOREM UG NX - ČR/DE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: plný. Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Pro posílení práce na stávajících projektech hledáme pracovníka na pozici, Specialista/tka CAD vstřikovacích forem UG NX , pro vytváření 3D konstrukcí a veškerých podkladů pro výrobu (kusovníky, výkresy, prezentace, grafy atd.), Vaše úkoly:, - projektování a konstrukce vstřikovacích forem s ohledem na stanovené termíny, náklady a technické možnosti, - sestavování návrhů pro vývoj a rozpis metod a konstrukčních návrhů, - koncepce oddělení dílů z formy a směr vyjmutí z formy, - definování vložek do forem a koncepty šoupátek, - vytváření CNC programů s dokumentací pro dílnu a výrobnu modelů, - sestavování dokumentace a prezentací, Požadovaná kvalifikace: , - úspěšně zakončená střední odborná škola technického směru (obor nástrojař, technik pro zpracování plastů atd.), - několikaleté zkušenosti s konstrukcí vstřikovacích forem, - podrobné znalosti techniky zpracování plastů a technologií, - víceletá praxe s používáním Siemens NX (UG NX, 8.5), - dobré znalosti MS-Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint), - aktivní znalost německého a anglického jazyka , Dále byste měli být odolní vůči stresu, umět vést tým, schopnost prosadit se, mít komunikační a organizační schopnosti, sebevědomé vystupování, smysl pro týmovou práci a být flexibilní. , Čekají Vás zajímavé úkoly v perspektivním, technologicky náročném a globálně orientovaném vývoji!, Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Hana Kosinová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři SPECIALISTA/TKA CAD - CATIA V5 PRO MECHATRONIKU/TECHNIKU MOTOROVÝCH VOZIDEL - ČR/DE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: plný. Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Pro posílení probíhajících projektových prací hledáme, Specialista/tka CAD - CATIA V5 pro mechatroniku / techniku motorových vozidel - ČR/DE, s velmi dobrými znalostmi systémů PDM, Q-Checker, VPM, CATIA V5, Vaše úkoly:, - analýza požadavků zákazníků , - vytváření konceptů a realizace požadavků zákazníků ve spolupráci s technickými odděleními, - koncepce podkladů pro konstrukci pomocí CATIA V5 pro výrobu dílů, konstrukčních skupin a systémů, - zkoumání konstrukčního prostoru, - vytváření modelů 3D, - konstrukce změn, - vytváření výkresů podle standardů zákazníka, Požadovaná kvalifikace:, - úspěšně zakončené vysokoškolské studium v oboru strojírenství, technika motorových vozidel, zpracování plastů apod., nebo podobná technická kvalifikace , - několikaletá pracovní zkušenost s konstrukcí a vývojem mechanických / elektrických komponentů do automobilů, - několikaletá praxe s používáním CATIA V5, - aktivní znalost německého a anglického jazyka , Čeká Vás práce v perspektivním, technologicky náročném a globálně orientovaném vývojovém prostředí., Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Hana Kosinová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři PROCESNÍ INŽENÝR/KA - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: plný. Mzda min. 30000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice. , Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier). , Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika. , Nabízíme:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj , - Osobní přístup , - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii , - Předpoklad dlouhodobé spolupráce, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Do probíhajících projektů hledáme spolupracovníka na pozici:, Procesní inženýr, Pracovní náplň:, - Kontrola procesních struktur, - Koordinace a optimalizace pracovních postupů, - Provádění kontrol jakosti a sledování jakosti, - Vytváření provozních a pracovních směrnic a dalších dokumentů na podporu výroby, - Předcházení problémům a odstraňování problémů v procesu sériové výroby a u nových náběhů výroby, - Další rozvoj stávajících procesních struktur, - Styčná plocha s centrálou v Německu, Váš profil:, - Ukončené vysokoškolské vzdělání technického zaměření nebo úspěšně absolvované studium středoškolského technického oboru, - Zkušenosti z automobilového průmyslu, - Zkušenosit s výrobou plastových dílů a se vstřikováním plastů, - Znalosti PSP, - Znalosti programování jsou výhodou, - Dobrá znalost angličtiny pro komunikaci se zákazníky i pro komunikaci mezi podniky ve skupině, Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Hana Kosinová, +420 565 653 160,604 831 100.

Technika a elektrotechnika Projektant ve

Nabídka
28.11.2015
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Doprava a logistika Skladník

Nabídka
28.11.2015
Obor: Doprava a logistika
Profese: Skladník
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Management Manažer

Nabídka
28.11.2015
Obor: Management
Profese: Manažer
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje MANAŽER/KA KVALITY - Velká Bíteš. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: plný. Mzda min. 30000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika., Vaše výhody:, - Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, - Osobní přístup, - Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, - Firemní akce, - Dovolená navíc, Do probíhajících projektů hledáme spolupracovníka na pozici:, Manažer kvality , Pracovní náplň:, - Plánování jakosti ve vývojových projektech na výrobu produktů v oboru metody, design, výroba, - Realizace požadavků na jakost v projektech i podle dalších externích a interních směrnic, - FMEA - realizace a další rozvoj, - Provádění interních auditů, provázení systémových auditů a auditů u zákazníků, - Aktivní účast v procesu neustálého zlepšování systému řízení jakosti, - Spolupráce a vedení pracovních skupin mezi jednotlivými podniky k dosažení stanovených cílů jakosti, - Dodržování a kontrola kvality u zadaného průběhu a termínu vývojových a sériových projektů pro zákazníky, - Provádění zkoušek prvního vzorkování, Váš profil:, - Ukončené studium v oboru strojírenství, technika motorových vozidel nebo v obdobném oboru, - Minimálně 3 roky praxe v oboru řízení jakosti, výhodou je automobilový průmysl, - Doložitelné vzdělání v oblasti řízení jakosti, - Znalosti TS 16949, ISO 9001, - Znalost techniky zpracování plastů a metrologie, - Zkušenosti s informačním systémem IMDS výhodou, - Strukturovaný a samostatný způsob práce , - Velmi dobré znalosti angličtiny, Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering .?. Pracoviště: Nea engineering s.r.o., Nová, č.p. 486, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Hana Kosinová, +420 565 653 160,604 831 100.

Provozní zámečníci, údržbáři PROVOZNÍ

Nabídka
28.11.2015
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: Plný
Žďár nad Sázavou

Provozní zámečníci, údržbáři PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/NICE TECHNICKÝCH SLUŽEB - Žďár n. S.. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: plný. Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Vyučení ve strojírenském oboru - strojní zámečník, opravář strojů., Praxe na obdobné pozici min. 5 let., Svářečské oprávnění výhodou., Pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost., V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: martina.honzlova@tokoz.cz nebo volejte na tel. číslo: 566 802 119, 724 632 616., Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Tokoz a.s., Santiniho 20/26, Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.. Pracoviště: Tokoz a.s. [1], Santiniho, č.p. 20, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Kadlecová Eva, +420 566 802 122.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes