Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
3.12.2016
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři webu a multimédií Kodér/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Umíš HTML a CSS? To nám stačí, my vás naučíme zbytek. Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Kodér/ka. , Hledáme člověka, který se nebojí samostatnosti, zodpovědnosti, má rád svou práci a dělá ji s chutí. , , http://www.splnsisny.cz , , Pracovní náplň: , -kódování , -převádět připravenou grafiku do krásného webu, který bude funkční na všech prohlížečích a ve všech zařízeních , -podílet se na posouvání hranic v oblasti vývoje webových prezentací , , Požadavky: , -HTML5, CSS3, případně PHP , -ovládat jQuery , -znát základy ovládání Photoshopu a Adobe Illustrator , -nejen grafické cítění, ale i smysl pro humor , -být odpovědný a dobrý parťák do týmu , , Nabízíme: , -nadstandardní platové ohodnocení , -odborný růst vedle zkušených kolegů , -vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci , -firemní bonusový systém , -další očekávané, ale i neočekávané benefity , , Proč zrovna SABANERO? , -Jsme firma s příjemným kolektivem, který táhne za jeden provaz, , -naše aktivity jasně vyjadřují, jací jsme a jak chceme být vnímáni našimi klienty, , -zaručujeme podporu vaší práce. Pracoviště: Sabanero s.r.o..;, 28. října, č.p. 207, 1 2 Ostrava 2. Informace: Lenka Pšenicová, +420 777 457 907.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
3.12.2016
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři webu a multimédií Junior/ka vývojář/ka mobilních aplikací. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Mediální agentura Sabanero s.r.o. hledá kolegu či kolegyni na pozici , Junior/ka vývojář/ka mobilních aplikací. , , více na http://www.splnsisny.cz , , Náplň práce:, - vývoj mobilních aplikací pro chytré telefony a tablety (iOS, Android), - práce na projektech pro „velké ryby“ , , Očekáváme: , - zkušenosti s vývojem aplikací pro některé z mobilních OS (Android, iOS, Windows Phone, Samsung Bada), - schopnost samostatného přístupu k řešení problémů, - kreativní přístup a hlavu s dobrými nápady, - časovou flexibilitu, , Nabízíme:, - práci na HPP , - nadstandartní platové ohodnocení, - odborný růst vedle zkušených kolegů, - dobré zázemí a práci v kolektivu, - firemní bonusový systém, - a další očekávané, ale i neočekávané benefity, , Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že byjste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašli nám své CV na office@sabanero.cz . Pracoviště: Sabanero s.r.o. /1/, 28. října, č.p. 207, 1 2 Ostrava 2. Informace: Lenka Pšenicová, +420 777 457 907.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
3.12.2016
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři webu a multimédií Senior/ka vývojář/ka mobilních aplikací. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Mediální agentura Sabanero s.r.o. hledá kolegu či kolegyni na pozici , Senior/ka vývojář/ka mobilních aplikací. , , více na http://www.splnsisny.cz. , , Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že byjste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašli nám své CV na office@sabanero.cz , , Náplň práce:, - vývoj mobilních aplikací pro chytré telefony a tablety (iOS, Android), - práce na projektech pro „velké ryby“ , , Očekáváme: , - zkušenosti s vývojem aplikací pro některé z mobilních OS (Android, iOS, Windows Phone, Samsung Bada), - schopnost samostatného přístupu k řešení problémů, - kreativní přístup a hlavu s dobrými nápady, - časovou flexibilitu, , Nabízíme:, - práci na HPP , - nadstandartní platové ohodnocení, - odborný růst vedle zkušených kolegů, - dobré zázemí a práci v kolektivu, - firemní bonusový systém, - a další očekávané, ale i neočekávané benefity. Pracoviště: Sabanero s.r.o. /1/, 28. října, č.p. 207, 1 2 Ostrava 2. Informace: Lenka Pšenicová, +420 777 457 907.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
3.12.2016
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři softwaru Programátor/ka javascript/ PHP. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu na pozici programátor/ka. , , http://www.splnsisny.cz , , Náplň práce:, - programování webů a e-shopů ve vlastním redakčním systému, - SEO (analýza, strukturalizace kódu, doplnění o chybějící části), , Požadujeme:, - výbornou znalost HTML, CSS, PHP, - pokročilou úroveň znalosti MySQL, Java, jQuery, - vlastní kreativitu a samostatnost, - důraz na kvalitu a přesnost, - časovou flexibilitu, - ochotu učit se novým věcem, , Nabízíme:, - práce na HPP, - zajímavé finanční podmínky s bonusy (nástupní plat 25 000, -), - možnost kariérního růstu, - kancelář v centru Ostravy, , Proč zrovna SABANERO?, -jsme firma s příjemným kolektivem, která táhne za jeden provaz, , - zaručujeme maximální podporu vaší práce, , , Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že by jste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašlete nám své CV na office@sabanero.cz !. Pracoviště: Sabanero s.r.o. /1/, 28. října, č.p. 207, 1 2 Ostrava 2. Informace: Lenka Pšenicová, +420 777 457 907.

Administrativa Administrativní pracovník

Nabídka
3.12.2016
Obor: Administrativa
Profese: Administrativní pracovník
Typ úvazku: -
Opava

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
3.12.2016
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Nový Jičín

Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes