Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Řemeslné práce Zedník

Nabídka
24.2.2017
Obor: Řemesla
Profese: Zedník
Typ úvazku: -
Karviná

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
24.2.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Vývojáři softwaru VŘ 06/2017 Architekt/ka ICT. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20140 kč, mzda max. 30270 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Krajský úřad v Ostravě, 28. října 117, Moravská Ostrava, , VŠ - zaměření informační technologie, technické, ekonomické, humanitní, , Znalosti z oblasti informačních technologií, s orientací v oblasti ICT a ve vývoji SW, znalost serverů, virtualizace, OS, sítí a síťových prvků. Praxe v obdobné pozici 5 let. Zkušenost s vývojem větších IS, participace min. na pěti ICT projektech, schopnost řešit problémy v týmu a umět si vhodně stanovovat priority v rámci projektů. Přehled o současných a budoucích trendech v technologiích a technických inovacích včetně schopnosti jejich efektivního využití v praxi. Výhodou je znalost metodiky TOGAF nebo obdobné, zkušenost se zpracováním dokumentace pro projekty financované z dotací EU. Dobré komunikační dovednosti. , , Požadované doklady:, a) Profesní životopis se zaměřením na popis vykonávaných činností, , b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, , c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, , d) osobní dotazník., , Oznámení o výběrovém řízení je na adrese www.kr-moravskoslezsky.cz v sekci volná místa. Přihlášku do výběrového řízení a uvedené materiály je nutné doručit na podatelnu krajského úřadu do 1. 03. 2017 na adresu: MORAVSKOSLEZSKY KRAJ - KRAJSKÝ ÚŘAD, odbor kancelář ředitele krajského úřadu, oddělení personální, 28. října 117, 702 18 Ostrava v zalepené obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - neotvírat, s uvedením adresy podavatele. Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny. Termín rozhovorů s vybranými uchazeči a časový harmonogram budou uvedeny v pozvánce nebo oznámeny přes e-mail.. Pracoviště: Moravskoslezský kraj, krajský úřad, 28. října, č.p. 2771, 702 00 Ostrava 2. Informace: Lucie Dužíková, +420 595 622 625.

Zdravotnictví Zdravotní sestra

Nabídka
24.2.2017
Obor: Zdravotnictví
Profese: Zdravotní sestra
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Všeobecné sestry se specializací Všeobecná sestra/bratr. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19360 kč, mzda max. 29150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkou práce: Petruškova 2936/6, 700 30 Ostrava , Kontakt:telefonicky út a čt 10-14 hod, životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na volnamistadomov@atlas.cz , , Pracovní místo mude obsazeno na základě výběrového řízení., Požadujeme střední zdravotnickou školu s maturitou + registrace, praxe na geriatrii nebo v sociálních službách výhodou., Dále požadujeme znalost práce na PC na vyšší úrovni a schopnost zajištění komplexní ošetřovatelské péče bez odborného dohledu. , Trestní bezúhonnost., , Po zkušební době možnost dosažení osobního příplatku, obědy v ceně 19 Kč v objektu, možnost čerpání výhod FKSP.. Pracoviště: Domov korýtko, ostrava - zábřeh, příspěvková organizace, Petruškova, č.p. 2936, 700 30 Ostrava 30. Informace: Jarmila Hudcová, +420 596 761 651Úterkyačtvrtkyod10,00do14,00hod.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes