Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Kosmetické přípravky

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pánský holicí strojek Gillette Fusion

Nabídka
23.2.2015
Pánský holicí strojek Gillette Fusion
Praha 1
269 Kč

Holicí strojek Fusion ProGlide vybavený těmi nejnovějšími inovacemi vám nabízí hladké oholení se značně menším podrážděním a větším pohodlím. Novinka! Tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit. Fusion ProGlide Manual strojek + 2 hlavice značky Gillette Holicí strojek byl přetvořen a získal nový design, aby bylo holení s ním to nejpohodlnější, jaké Gillette nabízí. Díky tenčím a jemnějším břitům s nejpokrokovějším potahem od Gillette, který snižuje tření, nabízí snadný skluz a méně vytrhávání a tahání vousů. Zvlhčující pásek Lubrastrip je větší než dříve a obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery, které umožňují holicímu strojku hladce klouzat po pokožce i při opakovaných tazích. Nově navržené břity Low Cutting Force s tenčím, jemnějším ostřím a pokrokovým potahem snižujícím tření umožňují holicímu strojku holit vousy snadno a s méně taháním a vytrháváním. Mikrohřeben MicroComb pomáhá navést vousy k břitům, nové kanálky pásku Comfort Guard odstraňují přebytečný přípravek na holení. Stabilizátor břitů byl vyvinutý tak, aby zachovával optimální tvar břitů, holení bylo pohodlné a holicí strojek s pěti břity se mohl přizpůsobit konturám mužského obličeje. Pásek Snowplough Comfort Guard zachová optimální kontakt břitů s pokožkou, kterou vypne, aby bylo holení hladké a pohodlné. Zvlhčující pásek Lubrastrip je větší než dříve a obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery, které umožňují holicímu strojku hladce klouzat po pokožce i při opakovaných tazích. Gillette kombinuje pokrokovou technologii holení s důmyslným výkonem, takže se cítíte pohodlně a bezpečně. Zvlhčující pásek zanechá pokožku vašeho obličeje hydratovanou a hladkou. Precizně navržený holicí strojek vám dá maximální ochranu a šetrně obkrouží každou křivku vašeho obličeje. Všechny holicí hlavice Fusion jsou kompatibilní s holicím strojkem Fusion. Balení obsahuje 1 holicí strojek a 2 holicí hlavice - 1 hlavice CHYBÍ.

Masážní polštářek Ardes M233 Shiatsu

Nabídka
23.2.2015
Masážní polštářek Ardes M233 Shiatsu
Praha 1
1 399 Kč

S tímto Masážním Shiatsu polštářkem Ardes M233 se budete cítit jako na opravdové masáži. Použitím masážního polštářku dosáhnete uvolnění přímo v pohodlí domova. Funguje na principu stimulace povrchu kůže třením a tlakem čímž vyváženě uvolňuje napětí. Masážní polštářek značky M233 značky Ardes Použitím shiatsu masážního polštářku využíváte pohodlí domácího prostředí. Manipulace je většinou příjemná a uvolňující a obsahuje tlak aplikovaný několik sekund na přesná místa, se střídáním mobilizace. Přirozená mobilita není nikdy násilná a žádné napětí nezůstane neuvolněné (na rozdíl od tradičních masážních technik), protože funguje vyváženě. Tlak je vyvíjený v závislosti od pozice a požadované intenzity stimulace. Masážní Shiatsu hebký polštářek je vhodný pro použití doma nebo např. i v autě. Přednosti Shiatsu: Shiatsu je bezpochyby jednou z nejstarších a nejpřirozenějších forem masážní terapie. Funguje na principu stimulace povrchu kůže s třením a tlakem, čímž ihned účinkuje, každý tedy může prožít energickou masáž unavených částí těla. Shiatsu je terapie zrozená v Japonsku na začátku 20. století, vynalezena zkušenými maséry, kteří ji přinesli společně s moderním know-how a tradičními praktikami, vyvíjeli techniku charakteristickou statickým tlakem na konkrétní body těla a mobilizací končetin a zad.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Kosmetické přípravky

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes