Datum:
11.9.2016
WebID:
WTXQSC

Zlatý retriever - štěňátka s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Zlatý retriever
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Cena: Dohodou
Kraj: Ústecký
Okres: Litoměřice

Popis

Zlatý retriever - CHS z Klapských lad nabízí štěňátka golden retrievera z velmi atraktivního spojení, po rodičích výst. i lovecky vedených. O: import JCh CZ+ HU, Ch HU, CZ, SK, GrandCh CZ, C.I.B. Bonett Bride to Dorado Blanco "Rocky" (mnoho výst. ocenění), DKK i DLK 0/0, ramena negativní, Test PRA1: clear. PRA2: clear. PRCD: clear. M: Jessie z Klapských lad, Výborná, Krajský vítěz, DKK i DLK 0/0. Předpoklad výborné povahy a velmi pěkného exteriéru. Kupní smlouva, PP a chov. servis samozřejmostí

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám