Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Specialisté v oblasti sociální práce Pracovník v sociálních službách. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Druh práce: sociální pracovník / sociální pracovnice v oblasti služeb pro osoby se zdravotním postižením a seniory Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou Pracovní úvazek: plný Kvalifikační předpoklady: " způsobilost k právním úkonům " trestní bezúhonnost " zdravotní způsobilost " vysokoškolské příp. vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění Požadavky: " vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu " velmi dobré komunikační a organizační dovednosti " komunikativnost a schopnost empatie " odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, vstřícnost a časová flexibilita " psychická odolnost " proaktivní přístup " schopnost pracovat v týmu " uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail atd.) " ochota cestovat (zejména v rámci Libereckého kraje) " základní orientace v neziskovém sektoru a zkušenosti s přípravou projektů výhodou " praxe v oboru výhodou Nabízíme: " smysluplnou práci v neziskovém sektoru " příjemný pracovní kolektiv " možnost dalšího profesního rozvoje " pravidelné supervize " odpovídající platové ohodnocení dle platových tabulek od 16 000, -Kč V případě zájmu doručte své nabídky obsahující: " motivační dopis " strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech " výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce " ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání poštou na adresu: Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, Zahradní 415/10, 460 01 Liberec XI - Růžodol I nebo e-mailem na adresu: liberec@czplk.cz Termín pro zasílání nabídek: 31. 1. 2017 Pozvaní účastníci výběrového řízení absolvují psychologické testy a ústní pohovor. Předpokládaný nástup: únor 2017 Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit, a to i bez udání důvodu... Pracoviště: CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje o.p. s.-Jbc., Emilie Floriánové, č. 1736, Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: JaroslavLeško, +420 731 653 001, liberec@czplk.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou, poslední změna: 2016-12-23T00:59:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Pracovník v sociálních službách
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Jablonci nad Nisou
Kraj: Liberecký
Okres: Jablonec nad Nisou
Mzdové rozpětí od: 16000
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Druh práce: sociální pracovník / sociální pracovnice v oblasti služeb pro osoby se zdravotním postižením a seniory Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou Pracovní úvazek: plný Kvalifikační předpoklady: " způsobilost k právním úkonům " trestní bezúhon...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje o.s.
Ulice: Emilie Floriánové
Obec: Jablonec nad Nisou
: Jablonec nad Nisou
Kontaktní osoba: JaroslavLeško
Kontaktní telefon: +420 731 653 001
Kontaktní email: liberec@czplk.cz
Kraj: Liberecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.