Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce SOCIÁLNÍ ASISTENT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-02 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 1. SOCIÁLNÍ ASISTENT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH Požadujeme - kvalifikační způsobilost pracovníka v sociálních službách ve smyslu ustanovení § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (požadujeme středoškolské vzdělání v sociálním oboru anebo středoškolské vzdělání v jiném oboru doplněné kvalifikačním kurzem pracovníka v sociálních službách, kurz je možné doplnit po nástupu) - zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, zdatnost v práci na PC, zájem o problematiku sociálního vyloučení a pozitivní přístup k práci s lidmi bez domova Uvítáme - základní orientaci v problematice domácího násilí, praxi v sociálních službách Nabízíme - platové ohodnocení odpovídající podmínkám v neziskovém sektoru, zázemí významného církevního poskytovatele sociálních služeb, podporu supervize a další vzdělávání, pracovní uplatnění na dobu určitou s možností prodloužení Náplň práce - jednání se zájemkyněmi o službu, poskytování poradenství, nácvik sociálních dovedností, spolupráce při vedení individuálního plánu pomoci, vedení aktivizačních programů s klientkami, zajišťování provozních činností azylového domu Místo výkonu práce - Most, Azylový dům pro ženy a matky s dětmi v tísni, Mikoláše Alše 3274 Nástup - 2. ledna 2017 Případné dotazy zodpoví - Mgr. Jan Panocha, mobil: 739 244 839 Přihlášky do výběrového řízení - Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nejpozději do 11. prosince 2016 na e-mail: panocha@most.diakonie.cz a) motivační dopis v rozsahu maximálně 1 strany A4 b) profesní strukturovaný životopis - Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu výběrovému řízení. - Upozorňujeme, že budeme reagovat pouze na vybrané nabídky, které splňují všechny náležitosti, není v našich silách odpovídat každému jednotlivému uchazeči. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Diakonie ČCE - středisko sociální pomoci v Mostě-2, Mikoláše Alše, č. 3274, Most, okres Most, 434 01 Most 1. Informace: JanPanocha, +420 417 638 953,739 244 839, panocha@most.diakonie.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most, poslední změna: 2016-11-29T00:55:47.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: SOCIÁLNÍ ASISTENT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Mostě
Kraj: Ústecký
Okres: Most
Mzdové rozpětí od: 13000
Pracovní poměr od: 2.1.2017
Pracovní poměr do: 31.12.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: SOCIÁLNÍ ASISTENT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH Požadujeme - kvalifikační způsobilost pracovníka v sociálních službách ve smyslu ustanovení § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (požadujeme středoškolské vzdělání v sociálním oboru ane...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě
Ulice: Mikoláše Alše
Obec: Most
: Most
Kontaktní osoba: JanPanocha
Kontaktní telefon: +420 417 638 953,739 244 839
Kontaktní email: panocha@most.diakonie.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.