Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovník/ce. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17800 Kč, max. 22000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Armáda spásy, Domov Přístav, Holvekova 612/38a, Ostrava - Kunčičky 718 00 Jsme zařízení pro seniory bez přístřeší, více informací naleznete na www.armadaspasy.cz Postup pro zájemce: Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis a doklad o vzdělání průběžně na emailovou adresu pristav@armadaspasy.cz Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru telefonicky. Bližší informace u vedoucí přímé péče Mgr. Jany Plačkové tel: 773 770 126 Požadujeme: -dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, -vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka dle požadavků §110 zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné vzdělání anebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech, -iniciativní a vstřícný přístup k seniorům, dobré komunikační schopnosti, -ochota při každodenní komunikaci se seniory, eticky korektní a lidské nastavení vůči klientům, -samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita, empatie, -ochota dále se vzdělávat, -respektování křesťanských zásad Armády spásy, -schopnost práce na PC a další administrativní práce, -schopnost metodicky i organizačně vést svěřené pracovníky v sociálních službách, Vítáme: -praxi v sociálních službách, zkušenosti s vedením lidí, -další absolvované vzdělávání v oblasti sociální práce ve zdravotně-sociální oblasti. -řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: -práci v mezinárodní křesťanské organizaci, -plný pracovní úvazek 40 hod. týdně, ranní směny v pracovních dnech -nástupní plat 17 600 Kč, odpovídající platový růst po zapracování s možností mzdy od 19-21 tis. Kč -možnost dalšího vzdělávání, podnětné pracovní prostředí a kolektiv, -zaměstnanecké výhody, příspěvek na dovolenou, strava zdarma, Předpokládaný termín nástupu: ihned... Pracoviště: Armáda spásy v ČR - Domov Přístav, Holvekova, č. 612, Ostrava, okres Ostrava-město, 718 00 Ostrava 18. Požadované dovednosti: . Informace: JanaPlačková, +420 773 770 126, pristav@armadaspasy.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, poslední změna: 2016-11-25T03:36:55.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Sociální pracovník/ce
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Ostravě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město
Mzdové rozpětí od: 17800
Mzdové rozpětí do: 22000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Armáda spásy, Domov Přístav, Holvekova 612/38a, Ostrava - Kunčičky 718 00 Jsme zařízení pro seniory bez přístřeší, více informací naleznete na www.armadaspasy.cz Postup pro zájemce: Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, motiva...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Armáda spásy v České republice, z. s.
Ulice: Holvekova
Obec: Ostrava
: Kunčičky
Kontaktní osoba: JanaPlačková
Kontaktní telefon: +420 773 770 126
Kontaktní email: pristav@armadaspasy.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 773 770 126
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.