Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy REFERENT ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 Kč, max. 25740 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Předpoklady pro vznik pracovního poměru: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další požadavky pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Kvalifikační předpoklady: - dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění Jiné předpoklady: - zkouška zvláštní odborné způsobilosti a praxe v oboru výhodou - řidičské oprávnění skupiny "B" - komunikační a organizační schopnosti - vysoké pracovní nasazení a flexibilita Charakteristika vykonávané činnosti: - výkon agendy sociálně právní ochrany dětí dle z. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, v platném znění, na území ORP Frýdlant Platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění Místo výkonu práce: Městský úřad Frýdlant, nám. T. G. Masaryka 37, 464 01 Frýdlant Pracovní poměr: - na dobu neurčitou - nástup 1. ledna 2017 nebo dohodou Písemná přihláška uchazeče k vyhlášenému výběrovému řízení musí obsahovat: - označení výběrového řízení - jméno a příjmení uchazeče - datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP (nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana) - datum a podpis uchazeče K přihlášce bude připojeno: - strukturovaný životopis - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Lhůta a způsob pro podání přihlášek: - do 15. prosince 2016 poštou na adresu MěÚ Frýdlant nebo osobně (do 14,00 hod.) do podatelny úřadu (budova radnice) Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu... Pracoviště: MĚSTO FRÝDLANT, nám. T. G. Masaryka, č. 37, Frýdlant, okres Liberec, 464 01 Frýdlant v Čechách. Požadované dovednosti: . Informace: HelenaPrášilová, +420 482 464 064, helena.prasilova@mu-frydlant.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2016-11-24T01:05:35.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: REFERENT ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Liberci
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec
Mzdové rozpětí od: 17100
Mzdové rozpětí do: 25740
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Předpoklady pro vznik pracovního poměru: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: MĚSTO FRÝDLANT
Ulice: nám. T. G. Masaryka
Obec: Frýdlant
: Frýdlant
Kontaktní osoba: HelenaPrášilová
Kontaktní telefon: +420 482 464 064
Kontaktní email: helena.prasilova@mu-frydlant.cz
Kraj: Liberecký
Telefon: 482 464 064
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.