Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

Lékaři v interních oborech Lékař internista. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24640 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-16. Volných pracovních míst: 1. Požadavky: lékař s atestací v oboru, popř. v přípravě nebo i absolvent. Odborná způsobilost k výkonu zdravot. povolání lékaře v ČR, popř. nostrifikace diplomů a osvědčení z MZ ČR. Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb., popř. ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval. Zaměstnavatel nabízí: možnost dalšího vzdělávání, nástup po dohodě, příspěvek z FKSP na stravování, 5 týdnů dovolené, dobré pracovní podmínky. Kontaktní osoba: Menoušková Taťána JUDr.. právně-personální náměstek, tel.: 517 315 130, e-mail: menouskova@nemvy.cz . Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace, Purkyňova, č. 235, Vyškov, okres Vyškov, 682 01 Vyškov 1. Informace: TaťánaMenoušková, +420 517 315 130, menouskova@nemvy.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov, poslední změna: 2017-01-11T01:48:01.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Lékař
Upřesnění pozice: Lékař internista
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce ve Vyškově
Kraj: Jihomoravský
Okres: Vyškov
Mzdové rozpětí od: 24640
Pracovní poměr od: 16.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadavky: lékař s atestací v oboru, popř. v přípravě nebo i absolvent. Odborná způsobilost k výkonu zdravot. povolání lékaře v ČR, popř. nostrifikace diplomů a osvědčení z MZ ČR. Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb., po...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Ulice: Purkyňova
Obec: Vyškov
: Nosálovice
Kontaktní osoba: TaťánaMenoušková
Kontaktní telefon: +420 517 315 130
Kontaktní email: menouskova@nemvy.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.