Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech QUALITY MANAGER - Fosfa Břeclav. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 50000 Kč, max. 80000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. 18.11/15.8.2016 - vedení týmu kvality, který skládá jištění kvality (QA) a kontroly kvality (QC), budování, udržování a rozvíjení systému kvality a bezpečnosti potravin a spotřebního zboží v souladu s příslušnými normami (ISO 9001, ISO 22000, BRC Food, BRC Consumer products) VOŠ/VŠ vzdělání (chemické/potravinářské zaměření), prokazatelnou praxi v oblasti kvality v potravinářství, chemickém průmyslu či podobných odvětvích v délce min. 5 let, zkušenost s vedením týmu/projektů, znalost standardů ISO 9001, ISO 22000, příp. ISO 14001, BRC Food, BRC Consumer Products nebo obdobných zákaznických standardů. V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář: http://web.fosfa.cz/cs/lide/kariera/vlozit-zivotopis Místo výkonu práce: Břeclav - Poštorná.. Pracoviště: Fosfa a.s., Hraniční, č. 268, Břeclav, okres Břeclav, 691 41 Břeclav 4. Požadovaná povolání: Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech. Informace: Fosfa a.s, webové stránky: http://web.fosfa.cz/cs/lide/kariera/vlozit-zivotopis. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Břeclav, poslední změna: 2016-11-19T01:14:49.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Chemický inženýr
Upřesnění pozice: QUALITY MANAGER - Fosfa Břeclav
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Okres: Břeclav
Požadované povolání: Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech
Mzdové rozpětí od: 50000
Mzdové rozpětí do: 80000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: 18.11/15.8.2016 - vedení týmu kvality, který skládá jištění kvality (QA) a kontroly kvality (QC), budování, udržování a rozvíjení systému kvality a bezpečnosti potravin a spotřebního zboží v souladu s příslušnými normami (ISO 9001, ISO 22000, BRC Food,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Fosfa a.s.
Ulice: Hraniční
Obec: Břeclav
: Poštorná
Kontaktní osoba: Fosfa a.s
Kontaktní email: webové stránky: http://web.fosfa.cz/cs/lide/kariera/vlozit-zivotopis
Kraj: Jihomoravský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.