Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech Pracovník technické přípravy výroby. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Náplní práce je zajištění podkladů pro výrobu v oblasti přípravy barev (odborná práce v laboratoři), sítotisku, digitálního tisku, práce s technickými výkresy, příprava zkušebních vzorků, validace nových postupů a jejich dokumentace. Pestrá škála pracovních činností na pomezí technologie, výzkumu, analýz a administrativy představuje dlouhodobě zajímavou práci. Po nástupu umožníme dostatečně dlouhé odborné zapracování a zaškolení. Zkušenosti ze sklářského průmyslu vítány. Firma poskytuje pestrou škálu benefitů.. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: TECHNOSKLO, společnost s ručením omezeným, Držkov, okres Jablonec nad Nisou, 468 24 Držkov. Informace: PetrLukšan, +420 483 346 406,607 935 340, luksan@technosklo.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou, poslední změna: 2016-11-01T13:24:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Chemický inženýr
Upřesnění pozice: Pracovník technické přípravy výroby
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Jablonci nad Nisou
Kraj: Liberecký
Okres: Jablonec nad Nisou
Mzdové rozpětí od: 25000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplní práce je zajištění podkladů pro výrobu v oblasti přípravy barev (odborná práce v laboratoři), sítotisku, digitálního tisku, práce s technickými výkresy, příprava zkušebních vzorků, validace nových postupů a jejich dokumentace. Pestrá škála prac...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: TECHNOSKLO, společnost s ručením omezeným zkráceně: TECHNOSKLO s.r.o.
Obec: Držkov
: Držkov
Kontaktní osoba: PetrLukšan
Kontaktní telefon: +420 483 346 406,607 935 340
Kontaktní email: luksan@technosklo.com
Kraj: Liberecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.