Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) Sociální pracovník Sociální rehabilitace na pobočce v Jihlavě. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12500 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Organizace Liga vozíčkářů s dlouholetou tradicí příjme do svého týmu sociální rehabilitace nového pracovníka. Jste komunikativní, kreativní, samostatný a ochotný podílet se na tvorbě služby, tak hledáme právě Vás. Požadavky: - odborná způsobilost pro výkon profese podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. - trestní bezúhonnost - zkušenosti s prací s osobami se zdravotním postižením (tělesným, mentálním, duševním onemocněním, s civilizačními nemocemi, případně jejich kombinací) - vítána praxe v sociální oblasti - znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů - komunikativnost, flexibilita a individuální přístup ke klientům - velmi dobrá práce na PC Náplň práce: - vyhledávání, oslovování a kontaktování klientů - individuální spolupráce s klienty při rozvoji jejich dovedností - podpora klientů i v jejich přirozeném prostředí (práce v terénu) - spolupráce s dalšími organizacemi a institucemi - vedení skupinových aktivit - vedení odpovídající dokumentace - 1x za měsíc účast na supervizi a poradě v sídle organizace v Brně Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis do 14. 12. 2016 na emailovou SOR - Jihlava". Vybraní uchazeči budou pozváni na první kolo výběrového řízení, které se uskuteční 20. 12. 2016 v Jihlavě.. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Liga vozíčkářů - pracoviště, Žižkova, č. 1872, Jihlava, okres Jihlava, 586 01 Jihlava 1. Nabízené výhody: , . Informace: LenkaŠlosárová, +420 722 966 465, lenka.slosarova@ligavozic.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava, poslední změna: 2016-11-30T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Sociální pracovník Sociální rehabilitace na pobočce v Jihlavě
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Jihlavě
Kraj: Vysočina
Okres: Jihlava
Mzdové rozpětí od: 12500
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Organizace Liga vozíčkářů s dlouholetou tradicí příjme do svého týmu sociální rehabilitace nového pracovníka. Jste komunikativní, kreativní, samostatný a ochotný podílet se na tvorbě služby, tak hledáme právě Vás. Požadavky: - odborná způsobilost pro v...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Liga vozíčkářů
Ulice: Žižkova
Obec: Jihlava
: Jihlava
Kontaktní osoba: LenkaŠlosárová
Kontaktní telefon: +420 722 966 465
Kontaktní email: lenka.slosarova@ligavozic.cz
Kraj: Vysočina
Telefon: 722 966 465
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.