Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro

Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy Sociální pracovník/ce. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 24000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-25. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna POŽADUJEME: - VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce) - odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. - uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy - jazyková znalost (AJ, RJ ..) výhodou - výpis z TR, čestnost - psychickou odolnost při práci v multikulturním prostředí se zajištěnými cizinci - proklientský a tvořivý přístup, příjemné vystupování a empatii - komunikační schopnosti v rovině týmu i v oblasti práce s klienty - navazování rozhovorů s klienty různého věku a subkultur - schopnost předcházet a řešit konfliktní situace - pozitivní myšlení a připravenost učit se novým věcem NÁPLŇ PRÁCE: (se zajištěnými cizinci - klienty) - samostatný výkon specializovaných agend péče o cizince v nepříznivé sociální situaci - vstupní pohovory s novými klienty, zajišťování sociálně-právního poradenství - analýza sociálních potřeb v dané komunitě zajištěných cizinců - monitoring životní situace jednotlivých klientů - koordinace a tvorba činností souvisejících s prevencí vzniku sociálně patologických jevů - ve vztahu ke klientovi - zastávání role informátora, administrátora, diagnostika, zprostředkovatele a poradce - spolupráce s orgány státní správy, nevládními organizacemi a dalšími externími subjekty včetně psychologů NABÍZÍME: - zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci - hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (40 hod./týden) - odpovídající platové zařazení (platové tarify podle tříd a stupňů uplatňovaných ve veřejné správě - PT 10) - zvláštní příplatek za neuropsychickou zátěž - možnost seberozvoje - rozsáhlý systém možnosti vzdělávání (vstupní úvodní školení, prohlubující a rozvojové vzdělávání) - supervize a metodická setkání - 5 týdnů dovolené - 4 dny sick/days - čerpání finančních prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb na úhradu sportovních a kulturních aktivit, stravování, rehabilitačních masáží, dětských rekreačních pobytů, vzdělávacích kurzů, očkování aj. - finanční odměny při dosažení životního a pracovního jubilea TERMÍN NÁSTUPU: dle dohody Pokud vnímáte naši pracovní nabídku jako příležitost a novou motivaci, neváhejte nám poslat Váš profesní životopis na rvyskocil@suz.cz Vybraní uchazeči/ky budou vyzváni k personálnímu pohovoru (v ZZC) a následnému psychologickému vyšetření (Psychologické pracoviště MV PRAHA)... Pracoviště: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra - provozovna, Tis u Blatna, okres Plzeň-sever, 331 65 Žihle. Informace: RobertVyskočil, rvyskocil@suz.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever, poslední změna: 2016-10-25T01:25:31.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Sociální pracovník/ce
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Plzni
Kraj: Plzeňský
Okres: Plzeň - sever
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 24000
Pracovní poměr od: 25.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna POŽADUJEME: - VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce) - odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. - uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy - jazyková znalost...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Obec: Tis u Blatna
: Tis u Blatna
Kontaktní osoba: RobertVyskočil
Kontaktní email: rvyskocil@suz.cz
Kraj: Plzeňský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.