Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech PROCESNÍ INŽENÝŘI/TECHNOLOGOVÉ. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. POŽADUJEME: VŠ vzdělání chemického směru . Schopnost komunikovat v angličtině. Analytické schopnosti, Energetika. Zaměření na řešení problémů NÁPLŇ PRÁCE: hlavní zodpovědnosti: Řídí kvalitu, objem a výtěžnost výroby. Identifikuje navrhuje a implementuje opatření k zdokonalení výrobních procesů. Optimalizuje technologické parametry výroby nových technologií. Vytváří dokumentaci inovovaných a nových technologických procesů a pracovních postupů. Školí výrobní obsluhu, sleduje dodržování technologických postupů. Navrhuje opatření pro snížení energetické náročnosti výroby, provádí energetický reporting. Podílí se na tvorbě a realizaci investičních projektů NABÍZÍME: Práci s vyspělou technologií v úspěšné mezinárodní společnosti. Trénink jak v našem závodě tak v zahraničí. Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu. Odpovídající finanční ohodnocení a benefity PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 681 424 nebo e-mailem: radek.pavelka@cabotcorp.com . Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: CS CABOT, spol. s r.o., Masarykova, č. 753, Valašské Meziříčí, okres Vsetín, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: široká škála benefitů. Informace: RadekPavelka, +420 571 681 424, radek.pavelka@cabotcorp.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín, poslední změna: 2016-10-13T01:25:29.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Chemický inženýr
Upřesnění pozice: PROCESNÍ INŽENÝŘI/TECHNOLOGOVÉ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce ve Vsetíně
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín
Mzdové rozpětí od: 27000
Nabízené výhody: Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: POŽADUJEME: VŠ vzdělání chemického směru . Schopnost komunikovat v angličtině. Analytické schopnosti, Energetika. Zaměření na řešení problémů NÁPLŇ PRÁCE: hlavní zodpovědnosti: Řídí kvalitu, objem a výtěžnost výroby. Identifikuje navrhuje a implemen...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: CS CABOT, spol. s r.o.
Ulice: Masarykova
Obec: Valašské Meziříčí
: Krásno nad Bečvou
Kontaktní osoba: RadekPavelka
Kontaktní telefon: +420 571 681 424
Kontaktní email: radek.pavelka@cabotcorp.com
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.