Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový

Specialisté v oblasti sociální práce Osobní asistent/ka (přímá obslužná péče o zdravotně postižené klienty). Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 72 Kč. Pracovní poměr od 2016-09-22. Volných pracovních míst: 2. z: 20.9.2016 Dohoda o provedení práce; Hledáme pracovníka na pozici osobní asistent/ka v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu, s místem výkonu práce v Novém Jičíně. Práce možná na dohodu o provedení práce. Požadavky: vzdělání dle zákona o sociálních službách - škola (SOU, SŠ, VOŠ) se sociálním zaměřením nebo minim. ZŠ + kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách (se zaměřením na přímou obslužnou péči, osobní asistenci, seniory, zdravotně handicapované apod.); zdravotní způsobilost k výkonu práce osobního asistenta/ky; psychická odolnost a fyzická zdatnost; empatie, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost; trestní bezúhonnost Přihlášky - zasílejte průběžně, první kontakt možný i telefonicky, jinak mailem. Životopis - zaměřte se na zkušenosti v dané oblasti Motivační dopis Naši cílovou skupinou jsou zejména senioři a zdravotně handicapovaní bez ohledu na věk. Kontakt: e-mail: helena.fejkusova@podaneruce.eu telefonicky ve dnech Po až PÁ v době od 08:00 do 16:00 hodin na č.: 777 011 059.. Pracoviště: Podané ruce - osobní asistence pracoviště Nový Jičín, Nový Jičín, okres Nový Jičín, . Informace: HelenaFejkusová, +420 777 011 059, helena.fejkusova@podaneruce.eu . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín, poslední změna: 2016-09-21T00:56:15.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Osobní asistent/ka (přímá obslužná péče o zdravotně postižené kl
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Novém Jičíně
Mzdové rozpětí od: 72
Pracovní poměr od: 22.9.2016
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: z: 20.9.2016 Dohoda o provedení práce; Hledáme pracovníka na pozici osobní asistent/ka v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu, s místem výkonu práce v Novém Jičíně. Práce možná na dohodu o provedení práce. Požadavky: vzdělání dle zákona o...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Podané ruce - osobní asistence
Obec: Nový Jičín
Kontaktní osoba: HelenaFejkusová
Kontaktní telefon: +420 777 011 059
Kontaktní email: helena.fejkusova@podaneruce.eu
Kraj: Moravskoslezský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.