Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené Pracovník/ce v sociálních službách. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12700 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 2. Místo výkonu práce: Klostermannova 1586/25, Ostrava Mariánské Hory Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: duhovydum@slezskadiakonie.cz . Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ PSS". Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči zařazeni do druhého kola výběrového řízení. SLEZSKÁ DIAKONIE DUHOVÝ DŮM Ostrava vypisuje výběrové řízenína pozici: PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce na adrese Klostermannova 1586/25, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky Charakteristika práce: -práce s cílovou skupinou osoby s tělesným a kombinovaným postižením -výkon práce na základě pracovní smlouvy -pracovní úvazek 1,0 Požadujeme: -splnění kvalifikačních požadavků dle §116, písm. d) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, -čistý trestní rejstřík, -praxe nutná -komunikační dovednosti, -psychická odolnost, -schopnost týmově spolupracovat s kolegy, -osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita. Nabízíme: -2 pracovní místa ve službách domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služba, -práce na plný úvazek, -osobní růst a rozvoj, -možnost dalšího prohlubování vzdělání, -práce v moderním zařízení, -zázemí stabilní organizace, -mzdové podmínky:3. mzdový stupeň: 12 100, - + 100 - 3 000, - prémie (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600, - nebo 4. mzdový stupeň: 13 300, - + 100 - 3 000, - prémie (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600, -.. Pracoviště: Slezská diakonie - Duhový dům Ostrava, Klostermannova, č. 1586, Ostrava, okres Ostrava-město, 709 00 Ostrava 9. Informace: PetraKludková, duhovydum@slezskadiakonie.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, poslední změna: 2016-09-21T00:56:15.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Pracovník/ce v sociálních službách
Směnnost: Třísměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Úřad práce: Úřad práce v Ostravě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město
Mzdové rozpětí od: 12700
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Klostermannova 1586/25, Ostrava Mariánské Hory Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: duhovydum@slezskadiakonie.cz. Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ PSS". Na zákl...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Slezská diakonie
Ulice: Klostermannova
Obec: Ostrava
: Hulváky
Kontaktní osoba: PetraKludková
Kontaktní email: duhovydum@slezskadiakonie.cz
Kraj: Moravskoslezský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.