Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech Specialista industrializace. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč, max. 45000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. SPECIALISTA INDUSTRIALIZACE - zastřešuje činnosti spojené s převodem nových projektů do sériové výroby - koordinuje schůzky nových projektů ve fázi industrializace - zajišťuje koordinaci a plnění úkolů dle harmonogramu projektu - sleduje termíny a vede tým industrializace - zodpovídá za stanovení výrobních parametrů a postupů, tvorbu norem a layoutů v rámci industrializace projektu napříč dílčími procesy. - zajišťuje strojně-technologické dodávky dle technické specifikace - průběžně optimalizuje předepsané postupy a kontroluje jejich dodržování - aplikuje systém kontinuálního zlepšování v rámci své působnosti - vede potřebnou dokumentaci spojenou s procesem industrializace - vytváří akční plány, kontroluje a vyhodnocuje jejich průběžné plnění a prezentuje je vedení společnosti - organizuje a koordinuje školení pro daný projekt - podílí se na definici strojů a zařízení, schvaluje návrh jejich provedení a účastní se přejímek - řídí svěřené projekty dle standardních nástrojů projektového řízení - koordinuje mezizávodový transfer výroby - spoluvytváří proces flow výrobních operací projektu - koordinuje tvorbu layoutů výrobních a logistických procesů projektu - koordinuje zásadní změny procesu během sériové výroby.. Pracoviště: ANTOLIN LIBAN, s.r.o. - závod Lipovka, Rychnov nad Kněžnou, okres Rychnov nad Kněžnou, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: SabrinaKiesewetterová, +420 778 722 513, Sabrina.kiesewetterova@grupoantolin.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou, poslední změna: 2016-10-05T08:31:43.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Chemický inženýr
Upřesnění pozice: Specialista industrializace
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou
Kraj: Královehradecký
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Mzdové rozpětí od: 35000
Mzdové rozpětí do: 45000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: SPECIALISTA INDUSTRIALIZACE - zastřešuje činnosti spojené s převodem nových projektů do sériové výroby - koordinuje schůzky nových projektů ve fázi industrializace - zajišťuje koordinaci a plnění úkolů dle harmonogramu projektu - sleduje termíny a vede...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
Obec: Rychnov nad Kněžnou
: Lipovka
Kontaktní osoba: SabrinaKiesewetterová
Kontaktní telefon: +420 778 722 513
Kontaktní email: Sabrina.kiesewetterova@grupoantolin.com
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.