Datum:
12.10.2016
WebID:
WSUXU5

Yorkšírský teriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jorkšírský teriér
Průkaz původu: Ne
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: 6 000
Kraj: Jihočeský
Okres: České Budějovice

Popis

Jorkšírský triér - prodám 3 štěňátka (2 fenky a 1 pejsek). Jorkšírkům je 10 týdnů, jsou naučeni chodit na záchod na podložku, mají rádi granule a měkké kapsičky. Štěňátka budou v dospělosti vážit cca 3kg. Nejsou to ty mini pejsci. Jsou očkovaní, 3x odčerveni. Jsou od malička kontrolováni doktorem. 6.000 Kč.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám