Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Pedagogové volného času Pedagogové volného času (oddělení výpočetní techniky). Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21500 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-02. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme: - vzdělání a odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících § 17 odst.1) - komunikační dovednosti a nekonfliktnost - kladný vztah k dětem - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - samostatnost, flexibilitu, kreativitu a tvořivost Charakteristika pracovní pozice: - přímá práce s dětmi vedení zájmových útvarů - organizace volnočasových aktivit - příprava a realizace táborů - obsluha webových stránek - tvorba propagačních materiálů - velmi dobrá znalost PC (obsluha výpočetní techniky) Vyhrazujeme si právo na základě dodaných písemných materiálů uchazeče nepozvat k výběrovému řízení, případně nevybrat žádného z účastníků výběrového řízení KONTAKT: Nabídky zasílejte na adresu střediska, případně na e-mailovou adresu - info@svcha.eu formou strukturovaného životopisu a motivačního dopisu do 15. 11. 2016. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení... Pracoviště: ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace, Na Nábřeží, č. 23, Havířov, okres Karviná, 736 01 Havířov 1. Požadované dovednosti: . Informace: VladimíraHoferiková, info@svcha.eu . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná, poslední změna: 2016-10-25T01:25:31.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Pedagog volného času
Upřesnění pozice: Pedagogové volného času (oddělení výpočetní techniky)
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Karviné
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná
Mzdové rozpětí od: 21500
Pracovní poměr od: 2.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadujeme: - vzdělání a odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících § 17 odst.1) - komunikační dovednosti a nekonfliktnost - kladný vztah k dětem - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - samostatnost, flexibilitu, kreativitu a...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace
Ulice: Na Nábřeží
Obec: Havířov
: Město
Kontaktní osoba: VladimíraHoferiková
Kontaktní email: info@svcha.eu
Kraj: Moravskoslezský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.