Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ NANOTECHNOLOGIÍ A INFORMATIKY - 8230. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17900 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. CHARAKTERISTIKA:VV a publik. činnost, sebevz. aktivity, realizace projektů v oblasti vývoje nanovlák. filtrů, akustických membrán a funkcionalizace nanovlák. vrstev se zaměř.na výrobu materiálů s katalytickými a antibakter. vlastnostmi. DOVEDNOSTI: odbornost, výzkum a publik. v oboru přírodních věd se zaměřením na přípravu a modifikace nanovlák. membrán zejm. pro akustiku, praxe v oboru fyzik. měření vlastností nanovlák. membrán s důrazem na akustiku, praxe v oboru hodnocení filtračních vlastností nanovláken. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání tech. popř. chem. směru v oboru textil. inženýr. nebo anotechnologií, ukončené mgr. studium a probíhající doktor. studium v oboru Aplik. vědy v inženýrství, laboratorní praxe v oblasti přípravy, modifikace a hodnocení nanovlák. membrán, zejména pro akustické účely, zkušenosti s publikací vědeckých experimentů, znalost Aj, praxe v oboru min. 1 rok. PRAC. POMĚR: 60% úvazek, prac. smlouva-na dobu určitou do 31.12.2018. NÁSTUP:01/2017, mzdová třída C2. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: CV, stručná charakteristika dosavadní odborné čin., doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odbor. způsobilosti a členství v odbor. společ. Bližší info. na webu TUL-úřední deska. Doručte e-mailem (volnamista@tul.cz ) nebo poštou na výše uvedenou adresu nejpozději dne 6.11.2016. VŘ je od 6.10.2016 zveřejněno na úřední desce TUL... Pracoviště: Technická univerzita v Liberci, Studentská, č. 1402, Liberec, okres Liberec, 460 01 Liberec 1. Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Nabízené výhody: , , . Informace: JitkaHavlíková, volnamista@tul.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2016-10-07T00:45:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitel
Upřesnění pozice: ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACO
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Liberci
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec
Mzdové rozpětí od: 17900
Nabízené výhody: Podnikové stravování, Předškolní zařízení, Ubytování
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: CHARAKTERISTIKA:VV a publik. činnost, sebevz. aktivity, realizace projektů v oblasti vývoje nanovlák. filtrů, akustických membrán a funkcionalizace nanovlák. vrstev se zaměř.na výrobu materiálů s katalytickými a antibakter. vlastnostmi. DOVEDNOSTI: odb...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Technická univerzita v Liberci
Ulice: Studentská
Obec: Liberec
: Liberec I-Staré Město
Kontaktní osoba: JitkaHavlíková
Kontaktní email: volnamista@tul.cz
Kraj: Liberecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.