Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Odborní asistenti na vysokých školách FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT - VEDOUCÍ ARCHITEKTONICKÉHO ATELIÉRU NA KATEDŘE ARCHITEKTURY. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17900 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. CHARAKT: pedagogická, vědeckovýzk. a publikační činnost, sebevzděl. aktivity, realizace projektů, vedení ateliéru, pedagog. a publikační činnost. DOVEDNOSTI: zřetelně profilovaná osobnost v oblasti architektury, velmi dobrá znalost AJ, dobré komunikační, řídící a organizační schopnosti, předpoklady pro pedag. činnost, předpoklady pro řízení vědecko-výzkumné a pedag. činnosti, koncepčnost. VZDĚLÁNÍ: ukončení VŠ vzdělání v oboru architektury, habilitace v oboru VŘ architektura, příp. Ph.D., nebo předpoklady brzkého dosažení, pedag. praxe v oboru, vědecká a publik. činnost. PRAC. POMĚR: 70% úvazek, prac. smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 30.9.2017. NÁSTUP: prosinec 2016, případně dohodou, mzd. rozp. uvedeno při 100% úvazku, mzdová třída A2, popř. A3, A4 dle vnitřního mzd. předpisu TUL a dosažené věd. hodnosti. Do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, charakteristika dosavadní odborné, VaV činnosti, seznam publik. odborných prací s případ. ohlasy, ocenění, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odbor. způsobilosti a členství v odbor. společn., případně hodnocení z předchozího prac., písemný projekt o rozvoji ateliéru a portfolio. Přihlášku doručte do 15.11.2016 emailem volnamista@tul.cz nebo poštou TUL, Personální oddělení, Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1. Volné místo je od 27.09.2016 zveřejněno na úřední desce TUL... Pracoviště: Technická univerzita v Liberci, Studentská, č. 1402, Liberec, okres Liberec, 460 01 Liberec 1. Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Nabízené výhody: , , . Informace: JitkaHavlíková, volnamista@tul.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2016-09-28T00:45:18.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitel
Upřesnění pozice: FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT - VEDOUCÍ ARCHIT
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Liberci
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec
Mzdové rozpětí od: 17900
Nabízené výhody: Podnikové stravování, Předškolní zařízení, Ubytování
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: CHARAKT: pedagogická, vědeckovýzk. a publikační činnost, sebevzděl. aktivity, realizace projektů, vedení ateliéru, pedagog. a publikační činnost. DOVEDNOSTI: zřetelně profilovaná osobnost v oblasti architektury, velmi dobrá znalost AJ, dobré komunikačn...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Technická univerzita v Liberci
Ulice: Studentská
Obec: Liberec
: Liberec I-Staré Město
Kontaktní osoba: JitkaHavlíková
Kontaktní email: volnamista@tul.cz
Kraj: Liberecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.