Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách UČITEL/KA NĚMECKÉHO JAZYKA. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21530 Kč, max. 27940 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-07 do 2017-06-30. Volných pracovních míst: 1. Dle zákona 563/2004 se kvalifikace učitele cizích jazyků se řídí paragrafem 12. § 12 Učitel jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky . Učitel jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky získává odbornou kvalifikaci vysokoškolským vzděláním získaným studiem a) v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů příslušných cizích jazyků, b) jiného akreditovaného studijního programu v oblasti pedagogických věd než podle písmene a) vykonáním jazykové zkoušky z příslušného cizího jazyka odpovídající minimálně úrovni C1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a doplňujícím didaktickým studiem příslušného jazyka, c) v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti společenských věd zaměřené na příslušné cizí jazyky a 1. vysokoškolským vzděláním získané studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů, 2. vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů , nebo 3. studiem pedagogiky, nebo d) jinného akreditovaného magisterského studijního programu než podle a), b) a c) a 1. vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů, nebo 2. vzděláváním v programu celoživotního vzdělání uskutečňovaném vysokou školou zaměřeném na přípravu učitelů a vykonáním jazykové zkoušky z příslušného cizího jazyka odpovídající minimálně úrovni C1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a doplňujícím didaktickým studiem příslušného jazyka. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Kontaktní osoba pro uchazeče: Mgr. Jaroslav Pavelec tel.376326375, pavelec @sossusice.cz Způsob prvního kontaktu: telefonicky. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761, U Kapličky, č. 761, Sušice, okres Klatovy, 342 01 Sušice 1. Informace: MarieHolmanová, +420 376 326 373, holmanova@sossusice.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy, poslední změna: 2017-01-07T01:01:03.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitel
Upřesnění pozice: UČITEL/KA NĚMECKÉHO JAZYKA
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Klatovech
Kraj: Plzeňský
Okres: Klatovy
Mzdové rozpětí od: 21530
Mzdové rozpětí do: 27940
Pracovní poměr od: 7.1.2017
Pracovní poměr do: 30.6.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Dle zákona 563/2004 se kvalifikace učitele cizích jazyků se řídí paragrafem 12. § 12 Učitel jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky . Učitel jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky získává odbornou kvalifikaci vysokoškolským vzděláním ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761
Ulice: U Kapličky
Obec: Sušice
: Sušice II
Kontaktní osoba: MarieHolmanová
Kontaktní telefon: +420 376 326 373
Kontaktní email: holmanova@sossusice.cz
Kraj: Plzeňský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.