Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Učitelé na vysokých a vyšších odborných školách Akademičtí zaměstnanci (min. Ph.D./CSc.). Požadovaná úroveň vzdělání: Doktorské (vědecká výchova). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Na Karmeli 1457 29301 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: veronika.sisova@savs.cz Požadujeme: - zkušenosti s vedením nebo alespoň participací na výzkumných projektech - aktivní publikační činnost v oboru během posledních pěti let s kvalitou impactů nebo danou minimálně uplatnitelností dle současné metodiky RIV - schopnost přednášet v anglickém jazyce Preferované výzkumné specializace: - globální hodnotové řetězce - intra-odvětvový obchod - organizace trhů a odvětví - teorie her v ekonomii - experimentální a behaviorální ekonomie Zaměstnanecké výhody: zaručený bonus, podnikový bonus, dotované stravování, příspěvky na rekreace... Pracoviště: ŠKODA AUTO VŠ o.p.s., Na Karmeli, č. 1457, Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: VeronikaŠíšová, veronika.sisova@savs.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav, poslední změna: 2016-09-09T01:55:26.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitel
Upřesnění pozice: Akademičtí zaměstnanci (min. Ph.D./CSc.)
Směnnost: Neurčeno
Minimální vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)
Úřad práce: Úřad práce v Mladé Boleslavi
Kraj: Středočeský
Okres: Mladá Boleslav
Mzdové rozpětí od: 30000
Pracovní poměr od: 1.9.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Na Karmeli 1457 29301 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: veronika.sisova@savs.cz Požadujeme: - zkušenosti s vedením nebo alespoň participací na výzkumných projektech - aktivní publikační činnost v oboru během posledních pěti...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: ŠKODA AUTO VŠ o.p.s.
Ulice: Na Karmeli
Obec: Mladá Boleslav
: Mladá Boleslav II
Kontaktní osoba: VeronikaŠíšová
Kontaktní email: veronika.sisova@savs.cz
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.