Datum:
14.10.2016
WebID:
W93AKP

Vysokotlaký čistič Kärcher K4

Typ inzerátu: Nabídka
Stav: nové
Cena: 4 199
Kraj: Praha
Okres: Praha 1

Popis

Vysokotlaký čistič Kärcher K4 se představuje s výkonným, vodou chlazeným motorem, který se vyznačuje dlouhou životností. Tento přístroj s pistolí Quick Connect a s 6 m dlouhou vysokotlakou hadicí byl sestaven pro příležitostné použití a středně silné nečistoty. Díky pracovnímu nástavci Vario Power se dají podle potřeby vyčistit automobily, zahradní ploty, jízdní kola apod. Tlak vody se dá na pracovním nástavci Vario Power jednoduchým otočením vždy přizpůsobit konkrétnímu čištěnému objektu. Všeobecné vlastnosti: Vynikající výkon: Vodou chlazený motor je na nejšpičkovější technické úrovni a zaujme vás svou výjimečnou výkonností a životností. Plug ‚n‘ Clean: Rychle, snadno a pohodlně – díky systému Plug´n´Clean lze čisticí prostředek vyměnit pouhým jedním pohybem. Quick Connect: Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí Vysokotlaký čistič „K4" se představuje s výkonným, vodou chlazeným motorem, který se vyznačuje dlouhou životností. Tento přístroj s pistolí Quick Connect a s 6 m dlouhou vysokotlakou hadicí byl sestaven pro příležitostné použití a středně silné nečistoty. Díky pracovnímu nástavci Vario Power se dají podle potřeby vyčistit automobily, zahradní ploty, jízdní kola apod. Tlak vody se dá na pracovním nástavci Vario Power jednoduchým otočením vždy přizpůsobit konkrétnímu čištěnému objektu, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem se postará i u odolných nečistot o výborný čisticí výsledek bez kompromisů. Vestavěný vodní filtr spolehlivě chrání čerpadlo před částečkami nečistot. Vybavení tlakové myčky K 4: Integrovaný vodní filtr. Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4". Vysokotlaká pistole. Vysokotlaká hadice hadice, 6 m. Jednoduchý pracovní nástavec. Rotační tryska. Vario-Power-pracovní nástavec. 1 l RM 555 univerzální čisticí prostředek. - CHYBÍ

PARAMETRY:

  • Automatické vypínání ANO
  • Příkon 1800 W
  • Tlak 130 bar
  • Max. průtok 420 l/hod.
  • Délka hadice 6 m
  • Hmotnost 11.8 kg
  • Max. teplota přívodní vody 40°C
  • Rozměry(DxŠxV) 300×394×876 mm
  • Nádržka na čisticí prostředky ANO

Stav produktu

Chybí 1 l RM 555 univerzální čisticí prostředek. Znečištěné. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito.

Kód produktu

Náš kód tohoto produktu je 365118

Firma: LIMAL (CZ) s.r.o.
Detail produktu: www.rozbaleno.cz
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

LIMAL (CZ) s.r.o.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.