Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

Řídící pracovníci v energetice Lean manager - Vizovice.. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: plán. a zavádění synchr. výr. systému (SPS), plán. a real. zlepšovacích proj., workshopů a auditů, coaching, sensibilizace a výuka spoluprac., provedení kroků k realizaci SPS (např. 6S, SMED, TPM atd.). Požadavky: mistr, technik nebo abs. studia vzd. Lean Expert a Trainer, praxe v real. projektů v obl. štíhlé výroby, víceleté zkuš. v obl. shopfloor manag., schopnost řešit syst. probl., komunikativnost, schop. prosadit se, spolehlivost. Zašlete CV na mail... Pracoviště: Humares s.r.o. - Vizovice, Vizovice, okres Zlín, . Informace: LeošFikeis, +420 731 526 255, leos.fikeis@maintec.net . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín, poslední změna: 2016-11-09T02:04:57.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Vedoucí výroby
Upřesnění pozice: Lean manager - Vizovice.
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce ve Zlíně
Mzdové rozpětí od: 40000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: plán. a zavádění synchr. výr. systému (SPS), plán. a real. zlepšovacích proj., workshopů a auditů, coaching, sensibilizace a výuka spoluprac., provedení kroků k realizaci SPS (např. 6S, SMED, TPM atd.). Požadavky: mistr, technik nebo abs. ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Humares s.r.o.
Obec: Vizovice
Kontaktní osoba: LeošFikeis
Kontaktní telefon: +420 731 526 255
Kontaktní email: leos.fikeis@maintec.net
Kraj: Zlínský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.