Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení Seřizovač střihacích poloautomatů. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce Jihlava, Hrušk.Dvory 118. Rádi bychom přijali technicky orientovaného člověka se zkušeností z výroby a obsluhy strojních zařízení. Důležité jsou pro nás osobnostní vlastnosti jako samostatnost, zodpovědný přístup k práci a pečlivost. - Dle předepsaných technologických parametrů výrobku budete seřizovat zařízení pro střih, případně další operace - Budete dohlížet na průběh automaticky vykonávaných činností, včetně kontroly zpracování - Ve vaší kompetenci bude provádět pravidelnou kontrolu zařízení, případně budete odstraňovat menší závady a poruchy - Naše činnosti se řídí pravidly TS 16494. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: KOSYKA, s.r.o., Jihlava, okres Jihlava, 586 01 Jihlava 1. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: . Informace: LenkaMinaříková, +420 731 471 043, lenka.minarikova@kosyka.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava, poslední změna: 2016-10-01T00:55:40.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Obsluha strojů
Upřesnění pozice: Seřizovač střihacích poloautomatů
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Jihlavě
Kraj: Vysočina
Okres: Jihlava
Mzdové rozpětí od: 16000
Nabízené výhody: Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce Jihlava, Hrušk.Dvory 118. Rádi bychom přijali technicky orientovaného člověka se zkušeností z výroby a obsluhy strojních zařízení. Důležité jsou pro nás osobnostní vlastnosti jako samostatnost, zodpovědný přístup k práci a pečlivost....
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: KOSYKA, s.r.o.
Obec: Jihlava
: Hruškové Dvory
Kontaktní osoba: LenkaMinaříková
Kontaktní telefon: +420 731 471 043
Kontaktní email: lenka.minarikova@kosyka.cz
Kraj: Vysočina
Telefon: 731 471 043
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.