Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech Manažer DC pro střední a východní Evropu. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80000 Kč, max. 130000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. Manažer pro DC (střední a východní Evropa) bude zodpovědný hlavně za: - profesionální vedení lokálních skladů v regionu (ČR, Rumunsko, Rusko, Ukrajina, Turecko atd.) - strategické projekty - vytvoření kultury změny a neustálého zlepšování (bes-in-class) - zabezpečení motivujícího prostředí profesionálních distribučních center Požadavky: - perfektní znalost angličtiny + dalšího jazyka CEE - vysoce pokročilé analytické a kognitivní schopnosti - vysokoškolské vzdělání (ideálně MBA nebo jiný titul) - 10-ti leté zkušenosti z minimálně jedné oblasti (ideálně z obou): správa provozní organizace a/nebo WH (distribuce) - schopnost vysokého nasazení (zvládání mnoha úkolů napříč regionem) - obchodní zkušenosti na regionální úrovni velmi žádoucí - tvůrčí osobnost se silným prozákaznickým přístupem - vizionář, inovátor, profesionální manažer a leader - kreativní přístup k řešení problémů Preference kandidátů ze zemí mimo EU (např. z východní Evropy) - vzhledem k zodpovědnosti za řízení distribučních center i mimo EU Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Eaton Elektrotechnika s.r.o. - 03, Průmyslová, č. 1506, Pohořelice, okres Brno-venkov, 691 23 Pohořelice. Informace: PetraBrustmannová, +420 519 363 318, petrabrustmannova@eaton.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov, poslední změna: 2016-11-03T09:54:05.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Vedoucí výroby
Upřesnění pozice: Manažer DC pro střední a východní Evropu
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Okres: Břeclav
Mzdové rozpětí od: 80000
Mzdové rozpětí do: 130000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Manažer pro DC (střední a východní Evropa) bude zodpovědný hlavně za: - profesionální vedení lokálních skladů v regionu (ČR, Rumunsko, Rusko, Ukrajina, Turecko atd.) - strategické projekty - vytvoření kultury změny a neustálého zlepšování (bes-in-class...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Ulice: Průmyslová
Obec: Pohořelice
: Pohořelice
Kontaktní osoba: PetraBrustmannová
Kontaktní telefon: +420 519 363 318
Kontaktní email: petrabrustmannova@eaton.com
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.