Datum:
8.9.2016
WebID:
WT47JU

Výmarský ohař - štěnátka

Popis

Výmarský ohař - chov. st. of Diamweim přijímá rezervace na velice zajímavý vrh "E", odběr štěňátek v první polovině ledna 2017.Rodiče vrhu jsou oba v majetku naší Ch.stanice, máte tedy jedinečnou možnost poznat je osobně. Otec vrhu je pes importovaný z Austrálie, matkou je fena výborné krevní linie, s rodokmenem plným zvučných výmarských jmen.Veškeré informace najdete na našich stránkách. Naše štěňátka jsou odchována v rodinném prostředí a výbornou socializací.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám