VYDĚLEJ SI PŘED VÁNOCEMI

Vykládka a nakládka materiálu. Přebalování zásilek a expediční činnost. Kontrola kvality výrobků. Pomocné práce ve skladu. Práce ve výrobě. Pokladní. Hostes/ka. Doplňování zboží. Úklidové práce.

Nabízíme

  • Aktuálně obsazujeme na brigády v těchto lokalitách: Pardubice, Hradec Králové, Staré Čívice, Černá za Bory, Holice, Smiřice, Hořice, Polička, Žamberk, Červený Kostelec, Česká Skalice, Vysoké Mýto, Třebechovice pod Orebem a další.
  • Vhodné pro: studenty, absolventy, důchodce, zaměstnané, ženy na mateřské, OZP.
  • Pokud nám reagujete na inzerát, automaticky si Vás dáváme do databáze brigádníků a budou Vám chodit smsky s nabídkami. .
  • T: 702 031 617.

Požadujeme

  • Co od Vás očekáváme : .
  • Věk 18 let ( ve výjimečných případech lze nižší věk).
  • U některých pozic potravinářský průkaz.
  • Spolehlivost a chuť si přivydělat.
Typ inzerátu: Nabídka

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Kristýna Térová
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.