VŠ 173cm, 78kg, nekuřák, narozený

VŠ 173cm, 78kg, nekuřák, narozený ve znamení Býka, romanticky založený, idealista, technik, stále aktivní, šikovný, nezávislý, soběstačný. Naměřený metabolický věk 58 let, pocitově 60, kalendářně 70 let. Hledám vážně upřímný trvalý vztah na úrovni s kultivovanou, inteligentní ženou s fantazií, smyslem pro humor i zodpovědnost a domov. Sport jen mírně. zájmy: příroda, turistika, kultura, umění, hathajóga, ezoterika, kočka.

Typ inzerátu: Nabídka
Věk: 70
Vzdělání: vysokoškolské
Výška: 173 cm
Váha: 78 kg
Kraj: Praha
Okres: Praha 1

Kontaktní informace

Tento inzerát byl podán "pod značkou" 351222A, proto kontaktní informace nejsou zveřejňovány.

Na inzerát pod značkou je možné odpovědět jen písemně. Do obálky vložte Vaši odpověď a zalepte ji. Do levého horního rohu přední strany obálky napíšete značku, pod kterou byl inzerát otištěn (nejlépe velkými písmeny a zřetelně) a obálku odešlete na adresu:

ANNONCE
P.O.Box 94
180 00 Praha 8

Na inzerát pod značkou je možné odpovědět do 17 dnů od jeho posledního zveřejnění. Odpověď také můžete přinést osobně do kterékoliv redakce ANNONCE (v době uzavření redakce můžete odpověď vhodit do redakční schránky).

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.